Cetvelciler hizaya girdi, iş başındalar;)))

Rica ederim . Benim ki de dışarda değil , mutfaktaki bir dolabın içerisine yapıştırdım , o şekilde kullanıyorum .

:KK36: Çok kullanışlı , memnunum ben .
ya evet yapiştırmıssın yenı farkettım nasıl yaptın pekı? hangı yapıştırıcı ıle yaptın ayrıca benım dolap kapagının ıc tarafına raf denk gelıyo olmaz sankı oyle :KK43:

ya evet yapiştırmıssın yenı farkettım nasıl yaptın pekı? hangı yapıştırıcı ıle yaptın ayrıca benım dolap kapagının ıc tarafına raf denk gelıyo olmaz sankı oyle :KK43:
Resimdeki bizim ki değil ama onun beyazı var bizde , arka kısmında yapıştırıci bant vardı , dolabın iç kısmına yapıştırdık . Ikea dan aldık . Dolabında raf varsa sığmayabilir .

Resimdeki bizim ki değil ama onun beyazı var bizde , arka kısmında yapıştırıci bant vardı , dolabın iç kısmına yapıştırdık . Ikea dan aldık . Dolabında raf varsa sığmayabilir .
iş listesi yapalın günlük bildirim
yaparız güzel olur öbür kızlarda katılırsa
birde iş ödevi verlim haftad birimiz:temizlik:

anladım cnım bakayım ben bı duruma eger sıgarsa bunu alabılrım aslında sagol Safir Taht Safir Taht
canım ben her gun iş yapamıyorum çalısıyorum yorgun anneanne yorgun anneanne
ya dedim insan motife olur diye yapa
bilirsek insan bazen iş yapmak istemiyor ödev olunca birazda
olsa yapmaya çalışır mejbur degil canım kim yaptıysa:KK200:

Rica ederim . Benim ki de dışarda değil , mutfaktaki bir dolabın içerisine yapıştırdım , o şekilde kullanıyorum .
Benimde beyazı var bende kiler dolabıma yapıştırdım Oray'a koyuyorum birde belediyenin var dağıttığı mavi ve siyah poşet onlarıda saklama kabım vardı büyük Oray'a koyuyorum

Kızlar selam :KK33:
beni de cetvelci yapsanızaaaaa:işsiz:
delireceğim bu dağınıklıktan, düzensizlikten, düzen kuramamaktan :ruh:
önce üsten bir topla sonra mesala elbise dolabındam başla fazla giymediklerini ayır ya birine ver yada at
zaten çamaşırlar evi en çok kıyafet dagtır dolabın için sepetlere koy sonra dolabın içini
dışını sil katla katla koy :temizlik:

önce üsten bir topla sonra mesala elbise dolabındam başla fazla giymediklerini ayır ya birine ver yada at
zaten çamaşırlar evi en çok kıyafet dagtır dolabın için sepetlere koy sonra dolabın içini
dışını sil katla katla koy :temizlik:
Canım kıyafetleri ayıkladım geçtiğimiz hafta. dolapta ne var ne yoksa çıkardım. bazanın altını da çıkardım. yerlerini değiştirdik falan. şimdi yıkayıp ütüleyip yerlerine koymam gerekiyor ama dolabımı nasıl düzenli kurabilirim bilmiyorum. nereye ne konur. nasıl konur falan
poff :KK43:
Tişörtler pantolonlar bluzlar çamaşırlar battaniyeler havlular çoraplar bıdı bıdı bıdı :ukala::ukala::ukala:

Canım kıyafetleri ayıkladım geçtiğimiz hafta. dolapta ne var ne yoksa çıkardım. bazanın altını da çıkardım. yerlerini değiştirdik falan. şimdi yıkayıp ütüleyip yerlerine koymam gerekiyor ama dolabımı nasıl düzenli kurabilirim bilmiyorum. nereye ne konur. nasıl konur falan
poff :KK43:
Tişörtler pantolonlar bluzlar çamaşırlar battaniyeler havlular çoraplar bıdı bıdı bıdı :ukala::ukala::ukala:
dolaptan alırken düzgün al sonra düzeltirim dersen kalıyor ödev verdim
kapı silme ben sildim böyle olunca insan daha iyi yapıyor

batanyeleri yokarı koy çorapları alt çekmeceye koy havlularıda alt cekmeceye koy
günlük giyilen tişörtleride ala bilecegin bölüme yani sık kulandıgın alt dolablara koy

dolaptan alırken düzgün al sonra düzeltirim dersen kalıyor ödev verdim
kapı silme ben sildim böyle olunca insan daha iyi yapıyor

batanyeleri yokarı koy çorapları alt çekmeceye koy havlularıda alt cekmeceye koy
günlük giyilen tişörtleride ala bilecegin bölüme yani sık kulandıgın alt dolablara koy
tamam canım
konuyu baştan sona okumayı planlıyorum
o sayede kendi düzenimi kurabileceğim sanırım :KK70:

Kizlar banyo ve el havlularini nerede tutyorsunuz ? Banyo mu Gardirop mu ? Nasil duzenliyorsunuz banyo havlularini ve el havlularini

Benim banyoda dolabim yok yani sadece lavabo alti var Bir su resmini gonderdigimden var ama butun havlularda buraya mumkun degil sigmaz

ronnskar-shelf-unit-black__0381352_PE556093_S4.JPG

X