Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Cevaplarınızı bekliyorum?

sekerpare01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
8
0
Merhaba arkadaşlar benim makyaj konusunda bi kaç sorum olacak. Hayatım boyunca ruj ve rimel haricinde suratıma pudra fondoten kapatıcı allık göz farı vs hiçbir makyaj ürünü sürmedim ihtiyaçta duymadım zaten suratım bebek gibi. Ama artık çalışmaya başlayacağım ve sürekli bakımlı saçı başı düzgün ve makyajlı olmak zorundayım. Makyaj yapmaya başlayınca cildime zarar verir mi, bir süre sonra çirkinleştirir mi yoksa yüzümü yıpratır mı? Yani makyaj çirkinleştirir mi? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.. :KK30:

Merhaba arkadaşlar benim makyaj konusunda bi kaç sorum olacak. Hayatım boyunca ruj ve rimel haricinde suratıma pudra fondoten kapatıcı allık göz farı vs hiçbir makyaj ürünü sürmedim ihtiyaçta duymadım zaten suratım bebek gibi. Ama artık çalışmaya başlayacağım ve sürekli bakımlı saçı başı düzgün ve makyajlı olmak zorundayım. Makyaj yapmaya başlayınca cildime zarar verir mi, bir süre sonra çirkinleştirir mi yoksa yüzümü yıpratır mı? Yani makyaj çirkinleştirir mi? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.. :KK30:

cnm her çalışan makyaj yapıcak diye bir kural yokki
ruj ve rimel az da allık sürsen yine canlı durursun.ama illa yapcam dersen asla kalıtesız şeyler sürme yüzüne
doğal istersen bb kremın uzerıne transparan bır pudrayla gecip allıkla renklendırebılırsın.
hem daha doğal bir görüntü olur

Cildinde zaten problemin yoksa ve amaç biraz bakımlı gözükmekse Bb krem kullanabilirsin. Bir allık, ruj, rimel... Gayet bakımlı durur, hem de bb kremler adı üzerinde aslında kremdir. Yani cildini besleyici özelliği var.

X