Channel Allure

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
38
dün yeni bir parfüm keşfetim kızlar channel allure çok süper bir koku bayıldım ya deneyen var mı bileğime sürdüm valla iki gün geçmedi kokusu ama 100ml 200 ytl idi:çok üzgünüm:

ben yıllardır kullanırım allure cok güzel ve kalıcı bi koku .. kıyafetine sinen koku dolabının içini bile mis gibi kokutur.

Taze, şehvetli, güçlü. Sıcaklığını güneşten alan turunçgil meyvelerinin sıcaklığını yansıtan parfüm baharatlı ve ferahlatıcı kokusuyla baş döndürüyor. Sicilya limonu, mandarin, greyfurt ve bergamot içeren notaları enerji veriyor. Ferahlatıcı bir parfüm

içeriği böyleymiş kızlar etkiliyici bir parfüm:)

Chanel hayraniyim. Babam dogum günüme hediye etmisti. 2 sene oldu hergün kullanirim ve sise yaridan fazla. Superrr bir parfüm tavsiye ederim

chanel allure uzun sure kullandım. kokusu cok kalıcı, o yuzden de uzun süre gidiyor. şuan hugo boss femme kullanıyorum ona alıştığımdan mı neden bilmiyorum chanel ağır gelmeye başladı bana fisfisfis

eşimin vazgeçemediği tek koku.. diğerlerinden de değişik değişik alır ama.
chanel Allure nin her zaman yedeği bile vardır.. bencede bir erkeğe yakışan en iyi koku..

canım ben cok kullandım.suan war.channel (şans okunuyor nasıl yazılır bılemedım bır turlu),ve cahnnel no 5 kullanıyorum cok guzel hepsı.ama en favorı kokum ceruttı 1881,ninna rıccı nın(premıer jour ve lucky day)

bayanını almayı düşünüyorum ama açık alacağım hangi markadan alim tavsiyeniz nedir

evet çok güzel bi koku ben de kullanıyorum ama yaz için pek uygun olmadığını düşünüyorum. biraz ağır kaçar bence. ama koku harika...

bu parfüm benı hayal kırıklığına uğrattı.Çok ağır ve berbat kokuyor.:KK50:

allureden 2 tane varmış arkadaşlar ben pembe kapaklıyı kokladığımda beğenmedim ama dığer allure çok hoş:):KK16:

bugün aldım bu kokuyu bende..çok beğendim.. zaten chanel hayranıyım parfümlerinin hepsi çok güzel :KK16:

dolumunu kullanan varmı allure varsa nasıl ve hangisinden alıyosunuz.. yorumlarınızı rica etsem

X