Chia tohumu ile zayıflayan var mı?

Sonuçları yaz muhakkak cnm meraktayız.
Canım ben 3 gündür sporda yapamıyorum ama 2 kilo gitti. Şoktayım. 1 gr veremiyordum. Kesinlikle kullanın. Bol su için. Gönderdikleri diyet listesine uyun. 1 dilim ekmek yemiyordum. 3 gündür listedeki ekmekli menüleri uyguluyorum. Aç kalmak sakıncalı.

Metabolizma hızlanıyor kesin. Acıkıyorum ama yağlı ürünlere karşı tiksinti var. Midem kazınınca haşlanmış yumurtayla peynir yiyorum ve açlığım geçiyor.

Merhaba arkadaşlar
Konuyu sürekli takip ediyorum
Fırsatım olup yazamadım
Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum inanılmaz tok tutuyor hiç acıkmıyorum
Sitede bir komşumuz süte karıştırıp kullanıyormuş inanılmaz zayıflamış komşular şokta.
Ben bir kase yoğurda bir tatlı kaşığı karıştırıp aç karna yiyorum
Aynı işlemi gece yatmadan yapıyorum
Yani günde 1 çorba kaşığı kullanıyorum
Siz nasıl ve ne zaman kullanıyorsunuz?

günaydın kızlar ben de araştırmadayım . aktarlarda satılıyor mu? denemek istiyorum bende

KISSLARR ÇOK MERAKTAYIMM DİYETTEYİM FAKAT BUNUDA KULLANMAK İSTİYORUM. NE OLUR KULLANANLAR YAZSIN CİDDİ KİLO FARKI OLUYORMU?? :KK70:

Metabolizma hızlanıyor kesin. Acıkıyorum ama yağlı ürünlere karşı tiksinti var. Midem kazınınca haşlanmış yumurtayla peynir yiyorum ve açlığım geçiyor.
unonun chia tohumlu ekmeği var.yiyince insan. nemli çekirdek içi yemiş gibi oluyor.yemekten soğutuyor insanı

ben sabah aç karına 300-350 ml kadar sıcak limonlu su ile başlıyorum güne..Ekmek olayını tam kesmedim ama çok çok azalttım.. ve haftada 2 gece uyumadan önce zerdaçal+zencefil+tarçın+yogurt kürünü uyguluyorum..ve günlük 2-2,5 lt su içiyorum.. Fırsat buldukça da 30 dk dan az olmamak kaydıyla yürümeye çalışıyorum... Chia yıda günlük hayatıma dahil etmek istiyorum. İsteğim öyle 1 ayda 10-15 kilo vermek degil asla.. Ayda 3-4 kilo gitse yeter ... Sanırım başarı gelir bu yöntemleri denediğim de dimii? :cool:

Merhaba arkadaşlar
Konuyu sürekli takip ediyorum
Fırsatım olup yazamadım
Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum inanılmaz tok tutuyor hiç acıkmıyorum
Sitede bir komşumuz süte karıştırıp kullanıyormuş inanılmaz zayıflamış komşular şokta.
Ben bir kase yoğurda bir tatlı kaşığı karıştırıp aç karna yiyorum
Aynı işlemi gece yatmadan yapıyorum
Yani günde 1 çorba kaşığı kullanıyorum
Siz nasıl ve ne zaman kullanıyorsunuz?
Siz kilo gerebildiniz mi ve nerden aldınız ?

Çok heyecan yaptım , nerden alabiliriz neresi güvenilir malum her yer sahte ürün dolu .

Çok heyecan yaptım , nerden alabiliriz neresi güvenilir malum her yer sahte ürün dolu .
Merhaba ben aktardan aldım
Kilo vermemi hızlandırdı ama uzun zamandır dikkat ediyordum zaten 5 kilo kadar vermiştim
Şimdi 1 martta tartıldım 61,100 gr geldim 1 nisanda tekrar tartılıcam farkı o zaman görücem
Ama işe kesinlikle yarıyor

Merhaba ben aktardan aldım
Kilo vermemi hızlandırdı ama uzun zamandır dikkat ediyordum zaten 5 kilo kadar vermiştim
Şimdi 1 martta tartıldım 61,100 gr geldim 1 nisanda tekrar tartılıcam farkı o zaman görücem
Ama işe kesinlikle yarıyor
Çok teşekkürler
Ben de alıp denemek istiyorum , inşallah faydalı olur.

Kızlar ben chia türkiye com dan aldım. Aktardaki hakikimi bilmem. Zaman kaybetmek istemedim, kesin kullananların zayıflayan arkadaşlarımın aldığı siteden aldım. Daha 5-6 gün oldu kullanalı, hafta sonu diyete uyamadım tatlılar falan yedim, normalde hemen kiloya dönerdi. Kilo almamışım. Sabit kalmış. Sabah aç karna çay, ölen yoğurtla tohumu, akşama da yoğurtla mamasını yiyorum ara öğün olarak. Yatarken tekrar çayını içiyorum. Ana öğünleri de yiyorum. Felaket tokum. Ama zayıflıyorum.

74 kiloyla başladım şu an 71 im. 1 hafta olmadı daha. Spora da başlayacam.fena gaza geldim.

Kızlar ben chia türkiye com dan aldım. Aktardaki hakikimi bilmem. Zaman kaybetmek istemedim, kesin kullananların zayıflayan arkadaşlarımın aldığı siteden aldım. Daha 5-6 gün oldu kullanalı, hafta sonu diyete uyamadım tatlılar falan yedim, normalde hemen kiloya dönerdi. Kilo almamışım. Sabit kalmış. Sabah aç karna çay, ölen yoğurtla tohumu, akşama da yoğurtla mamasını yiyorum ara öğün olarak. Yatarken tekrar çayını içiyorum. Ana öğünleri de yiyorum. Felaket tokum. Ama zayıflıyorum.
Butun gun yediklerin bumu canim ? Bende aldim chia tohumunu ara igunlerde tuketiyorum yogurdun icine tok tutuyor baya
Bir gunluk yediklerini yazarmisin ?

X