Chia tohumu ile zayıflayan var mı?

Cayini nasil yapiyosun ?
1 pakette 3 ürün var. Çayı, tohumu ve maması. Çay karışımını sıcak suya katıp içiyorum. Bütün gün normal 3 öğünlük diyet listesi gönderdiler. Telefondan yaş,kilo,boy vs. Bilgisi alıp diyetisyenleri liste oluşturdu bana. Sabah aç karna çay, yarımsaat sonra peynir,ekmek vs. Kahvaltı, kahvaltıdan 2-3 saat sonra tohumuile yoğurt karışımı, öyle yemeği, yemekten 2-3 saat sonra yoğurt ve mama karışımı, akşam yemeği, yemekten 2-3 saat sonra çay ve uyku. Yani bu ürünler 3 ana öğün haricinde ara öğün olarak kullanılıyor. Bol bol su. Zaten susatıyor. İçiyorsun suyu bile iştahla.

Her sene ayrı bişey çıkıyor..; 'süper etkili, şöyle işe yarıyor böyle kilo verdiriyor' diye ama hiç sonuna kadar kullanıp ta işe yaradı evet diyeni görmedim.. Her sene zayıflama adına bi ürün ortaya atılıyor..olay ticari boyuta taşınıyor sadece.. onun için artık bu tarz ürünlere çok güven duymuyorum..
Şimdi buradaki arkadaşlar aldık kullandık diye yazıyorlar.. tamam çok güzel de sonra forumda kimse görünmüyor yorumlarda..! gerçekten kullanıp ta fayda görenler olursa buradan paylaşsınlar samimi bi şekilde etkilerini... biz de ona göre ''evet nihayet bu!!'' diyebilelim de güvenimiz yerine gelsin..:KK39:

Not: Lütfen yorumumu kimse yanlış anlamasın ve kullananları asla eleştirmiyorum.. tabi ki denemekte fayda var.. ama gerçekten işe yaradığını güvenerek görebilirsem bende kullanmak istiyorum..Sadece güven duygusu oluşsun istiyorum içimde...

canim demissin ki hep bisey kullanip sonucu yazmiyorlar ozman ben sana baska bi tavsiyede bulunayim :)
75 kiloydum.napsam gtmiyodu azda yesem acda kalsam sonra yesil kahveyi buldum ekmegi kestim ve biraz dikkat ederek vermeye basladim agustos ayindan bu zamana kadar 15 kilo verdim hatta ocak ve subati saymayayim cünkü o ara birakmistim 4 ay gbi bi sürede 15 kilo gitti 2 aydir braktigim icin ayni kiloda kaldim ilk zamanlar dikkat ediyordum simdi hic etmiyorum artik ama kiloda almiyorum sabit kaldi kilo bi 5 kilo daha gitsin istiyorum 60 kiloyum simdi bende chia aldim onuda denemeye basladim bakalm o 5 kilo daha giderse mutlu olucam
bu arada yesil kahveyi herkese tavsiye ederim beni gören inanamiyor sayemde aktar zengin oldu yesil kahveyle ama.her yesil kahve degil sadece benim kullandigim marka ise yariyor cnkü icerisinde %25 aci cehre ve funda yapragi var buda bagrsaklari calistiriyor .
resmi yükledim bu kizlar almak isteyene yardimci olurum belki ben 15 tlye aliyorum
images.jpg

canim demissin ki hep bisey kullanip sonucu yazmiyorlar ozman ben sana baska bi tavsiyede bulunayim :)
75 kiloydum.napsam gtmiyodu azda yesem acda kalsam sonra yesil kahveyi buldum ekmegi kestim ve biraz dikkat ederek vermeye basladim agustos ayindan bu zamana kadar 15 kilo verdim hatta ocak ve subati saymayayim cünkü o ara birakmistim 4 ay gbi bi sürede 15 kilo gitti 2 aydir braktigim icin ayni kiloda kaldim ilk zamanlar dikkat ediyordum simdi hic etmiyorum artik ama kiloda almiyorum sabit kaldi kilo bi 5 kilo daha gitsin istiyorum 60 kiloyum simdi bende chia aldim onuda denemeye basladim bakalm o 5 kilo daha giderse mutlu olucam
bu arada yesil kahveyi herkese tavsiye ederim beni gören inanamiyor sayemde aktar zengin oldu yesil kahveyle ama.her yesil kahve degil sadece benim kullandigim marka ise yariyor cnkü icerisinde %25 aci cehre ve funda yapragi var buda bagrsaklari calistiriyor .
resmi yükledim bu kizlar almak isteyene yardimci olurum belki ben 15 tlye aliyorum Eki Görüntüle 1963420
Günaydın yeşil kahveyi nasıl ve ne zaman tüketiyorsunuz peki?

1 pakette 3 ürün var. Çayı, tohumu ve maması. Çay karışımını sıcak suya katıp içiyorum. Bütün gün normal 3 öğünlük diyet listesi gönderdiler. Telefondan yaş,kilo,boy vs. Bilgisi alıp diyetisyenleri liste oluşturdu bana. Sabah aç karna çay, yarımsaat sonra peynir,ekmek vs. Kahvaltı, kahvaltıdan 2-3 saat sonra tohumuile yoğurt karışımı, öyle yemeği, yemekten 2-3 saat sonra yoğurt ve mama karışımı, akşam yemeği, yemekten 2-3 saat sonra çay ve uyku. Yani bu ürünler 3 ana öğün haricinde ara öğün olarak kullanılıyor. Bol bol su. Zaten susatıyor. İçiyorsun suyu bile iştahla.
Anladim o sitenin adini bana ozelden yazarmisin rica etsem insallah yurt disina gonderme vardir .. ben pek susamiyorum gun icinde sorun bu su icemiyorum gunde en fazla yarim litre :KK43:

resmi yükledim bu kizlar almak isteyene yardimci olurum belki ben 15 tlye aliyorum Eki Görüntüle 1963420
Sadece ekmeği kesip kahve içerek mi verdiniz kilolarınızı ? Günde kaç fincan içtiniz ?

Arkadaslar bende almak istiyorum aktarda bulamadim acaba bildiginiz bir site varsa benide bilgilendirirmisiniz..chia tohumunu.

Günaydın yeşil kahveyi nasıl ve ne zaman tüketiyorsunuz peki?

sabah ve aksam ac karna
türk kahvesi pisirir gibi 1 tatli kasigi yesil kahve bi nescafe fincani su kahve makinesi veya cezvede kaynatip iciyorum önemli olan son kalan posasi onuda icmek 15 kilo verdim

İlgine çookkkk teşekkür ederim..:)
Bende bugün chia tohumu aldım.. benm de öyle çok çok kilo vermek gibi bi amacım yok...5-10 kilo versem yeter yani..:) bakalım bi deneyeyim..sonuçları yazacağım bende burdan..:KK39:

Günde 2 yemek kaşığını geçme. Aktardan aldıysan onların sahte olduğunu söylüyorlar. İşe yararsa yaz. Pahalı yollardan siteden almayalım bundan sonra.
ben deneme amaçlı az aldım... bi deneyeyim bakalım.işe yararsa yazarım..:KK66:

Günde 2 yemek kaşığını geçme. Aktardan aldıysan onların sahte olduğunu söylüyorlar. İşe yararsa yaz. Pahalı yollardan siteden almayalım bundan sonra.
Günaydın
Benim komşum aktardan almış
Süte karıştırıp kullanmış
Ve inanın görenler inanamıyor ne kadar zayıflamış falan diye konuşmaları kulağıma kadar geldi.

oooooo süper... :KK73::KK73:
Bende aldım bugün chia tohumu..nasıl kullanmalıyım peki?
Bişey sormak istiyorum
Tekrar kilo vermek için neden yeşil kahve kullanmıyorsunuz bir zararı yoktur değil mi mideye falan
Bende sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra kullanmayı düşünüyorum da:)

merhaba kızlar
bende bugün başladım; kendine ait bir diyet uygulamam var listeden ziyade yasakların olduğu onu da ayrıntılı yazarım. Ben aşağıdaki şekilde kullanıyorum. Kilo verdirecek mi bilmiyorum ama inanılmaz tok tuttuğu bir gerçek.

Sabahları aç karnına 1 fincan chia çayı
Kahvaltı
1 bardak süt ile chia shake
Öğle yemeği
1 kase yoğurt ile chia tohumu
akşam yemeği
1 fincan chia çayı

Bu ürünü bulamadım . Nette sadece doğalpazar diye bir sitede var 25 TL güya indirimdeymiş . Siteyi bilmediğimden alamadım hafta sonu daha bir kaç yere daha bakıcam .

X