Chole Ting 2 week shred challenge

Puuff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
292
777
34
Chole Ting muhteşem bir sporcu. Bir sürü ücretsiz videoları var. En çok 2 hafta süren karın bel egzersizi izleniyor ve uygulanıyor. Bende başlayacağım. Ayrıca iç uyluk ve basen eritme sporunda yapacağım. 2 video toplamda 26 dk. Ama fena ter attırıyor. İsterseniz araştırın. Benimle başlamak isteyenler yazsin bana lütfen 😊

Evet ben de yapmayı düşünüyorum ama biraz korkutuyor beni ne yalan söyleyeyim:110: dizlerimin ağrımasından korkuyorum, geçen sene bir ay Debbie Siebers yapmıştım, lunge hareketinde dizlerim ağrımaya başlamıştı bir süre sonra. Sizin nasıl gidiyor? Hemen alışabildiniz mi? :KK3:

Evet ben de yapmayı düşünüyorum ama biraz korkutuyor beni ne yalan söyleyeyim:110: dizlerimin ağrımasından korkuyorum, geçen sene bir ay Debbie Siebers yapmıştım, lunge hareketinde dizlerim ağrımaya başlamıştı bir süre sonra. Sizin nasıl gidiyor? Hemen alışabildiniz mi? :KK3:
Bacaklarım hiç agrimadi. Üst karın kasım açıyor biraz okadar. Evet bir tık zor ama şınav gibide zor değil. Kilolarıma rağmen kaslarimi hissediyorum. Sevdim ben. 2 hafta düzenli yapicam. Eğer gerçekten fayda görürsem devam edicem. 3. Günüm bugün istersen beraber devam edebiliriz.

Merhabalar
Ben de bugün bir youtuber sayesinde gördüm bu Chole Ting'i. Yapanların before/after görüntüleri muazzam. Ama yemeye içmeye de dikkat edilmeliymiş. O da önemli.
Bugün itibariyle 2 week abs workout challenge'e başladım.Normalde de haftada 3 pilates yaptığım için çok antrenmansız sayılmam. Baktım iyi hissediyorum pek yorulmadım, ardından bacak için olan egzersizlerini de yaptım. O da 25 günlük bir challenge imiş.
Bugün 1.günüm
İnşallah hergün yapabilirim ama kararlıyım tamamlamaya. Hergün buraya yazmaya çalışıcam. Fotoğraflarımı da çektim. Etkisini görürsem ben de before/after yaparım çok özendim😂
Bir de bir link paylaşayım. Ben bu egzersizleri ardından bunu da yaptım. Esneme ve rahatlamak için. Çok iyi geldi. Yine Chole Thing'in

Süpersin, benimde 3. Günüm. Şimdilik sadece karın kaslarım aciyor. Ben hem iç ve dış bacak haraket ini hemde karın karakterimi yapıyorum. Aynen before after lar muhteşem. Ölçülerini almayida unutma. Günlük paylaşalım ozaman. Bugün bitti benimde. Ayrıca Karatay diyeti yapıyorum. Spor ve diyetle fayda görecegimize inanıyorum 👍😊

Ben bu challenge'i 7 gün yaptım. gerçekten etkili ancak dendiği gibi beslenmeye de çok dikkat edilmesi gerekiyor. Şimdi daha çok hafif ağırlıklarla egzersiz yapıyorum o nedenle bıraktım ancak bence de etkili hareketleri var. Ancak şu unutulmamalıdır ki eğer göbek, bel kısmında yağlarınız fazlaysa bunları yapmak size istediğiniz o görüntüyü hızlı bir şekilde vermeyecektir. Bence hafif dambıllarla yapılan yağ eritme videolarıyla başlamak e yağlar eridikçe bu tarz bölgesel videolara yönelmek kısa zamanda daha iyi etki almanızı sağlayacaktır. ağırlıklarla yapılan HIIT cardiolar hem yağ yakımı sağlar hem kas gelişimi. Bence bir de öyle deneyin derim :)

Ben bu challenge'i 7 gün yaptım. gerçekten etkili ancak dendiği gibi beslenmeye de çok dikkat edilmesi gerekiyor. Şimdi daha çok hafif ağırlıklarla egzersiz yapıyorum o nedenle bıraktım ancak bence de etkili hareketleri var. Ancak şu unutulmamalıdır ki eğer göbek, bel kısmında yağlarınız fazlaysa bunları yapmak size istediğiniz o görüntüyü hızlı bir şekilde vermeyecektir. Bence hafif dambıllarla yapılan yağ eritme videolarıyla başlamak e yağlar eridikçe bu tarz bölgesel videolara yönelmek kısa zamanda daha iyi etki almanızı sağlayacaktır. ağırlıklarla yapılan HIIT cardiolar hem yağ yakımı sağlar hem kas gelişimi. Bence bir de öyle deneyin derim :)
Şimdiki kilom 89. Bunu yapanlarda kilolu olanlarda vardı. Onlarda da belli oluyordu. Ben o azimle başladım. 14 gün tamamlicam. Duruma göre devam ederim yada değiştiririm. 😊

2.günüm bitti.
İftardan sonra bir ağırlık çöktü yapamam sandım ama rehavete kapılmadım ve yaptım.
Belim 68di en son. Kilom 54 Boyum 166cm
Kilomda çok sıkıntım yok ama yine yediğime içtiğime dikkat ediyorum. İncelip sıkılaşmak amacım.
Durmak yok devam👍🧡💪

2.günüm bitti.
İftardan sonra bir ağırlık çöktü yapamam sandım ama rehavete kapılmadım ve yaptım.
Belim 68di en son. Kilom 54 Boyum 166cm
Kilomda çok sıkıntım yok ama yine yediğime içtiğime dikkat ediyorum. İncelip sıkılaşmak amacım.
Durmak yok devam👍🧡💪
Süpersin valla yemek sonrasi iyi motive etmişsin kendini, bir sonraki hedefim zayifladigimda karın kası yapmak. Seninkini merakla beklicem. Nasıl sonuçlanacak acaba😁

Bacaklarım hiç agrimadi. Üst karın kasım açıyor biraz okadar. Evet bir tık zor ama şınav gibide zor değil. Kilolarıma rağmen kaslarimi hissediyorum. Sevdim ben. 2 hafta düzenli yapicam. Eğer gerçekten fayda görürsem devam edicem. 3. Günüm bugün istersen beraber devam edebiliriz.
Tekrar merhabalar. Ben maalesef başlamadım. Videoları izleyince zıplamalar korkuttu biraz beni, dizlerimi zorlamak istemiyorum. O yüzden daha çok pilatesle, pilates yapmadığım günlerde de hareketsiz kalmamak için Leslie ile devam ediyorum. Sizi takip ediyorum, umarım istediğiniz sonuçları alırsınız :KK200: challenge bittiğinde sonuçlarınızı duymak için sabırsızlanıyorum :KK28:

Tekrar merhabalar. Ben maalesef başlamadım. Videoları izleyince zıplamalar korkuttu biraz beni, dizlerimi zorlamak istemiyorum. O yüzden daha çok pilatesle, pilates yapmadığım günlerde de hareketsiz kalmamak için Leslie ile devam ediyorum. Sizi takip ediyorum, umarım istediğiniz sonuçları alırsınız :KK200: challenge bittiğinde sonuçlarınızı duymak için sabırsızlanıyorum :KK28:
Siz farklı videolarına bakmışsınız. Karın için olan yerde, bacak içinde yerde ve ayakta sabit yapılıyor. Açıkçasi bende goguslerimden dolayı ziplayamiyorum, rahatsız oluyorum 😓😞
Tabiki günlük olarak yazıyorum da 😊

Merhaba, ben de 1 haftadır kendi kendime abs ağırlıklı full-body work-out yapıyorum ama Chole'nin antremanını çok beğendim. Sizlere katılıp, birlikte yaptıkça motivasyonumun artacağını düşünüyorum :KK200:

Haydi o zaman, challenge başlasın:KK71:

X