Chole Ting 2 week shred challenge

Bugün itibariyle bitti. Ölmesem bile bel bölgemde incelemeyi kesinlikle hissediyorum. Karın bölgem daha derli toplu oldu sıkılaştı ve çok silik kas çizgisi gibi çizgi var ama silik😄Şimdi başladığım ilk gün çektiğim fotoları atıyorum.

Eklentiler

• IMG_20200531_205833.jpg
    IMG_20200531_205833.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 483
  • IMG_20200519_010428.jpg
    IMG_20200519_010428.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 442
Owww ef sa ne olmuş. Daha ne olsun... Ya benim 2.günüm ama hareketleri yaparken canım çok yanıyor hepsini düzgünce yapamıyorum ve kaslarım çok ağrıyor. Acaba yanlış mı yapıyorum yoksa zamanla alışacak mı vücut?
Zamanla alışırsınız. Ben daha önceden de spor yapmama rağmen seri bitene kadar hep baya yanma oldu. Doğru yapıyorsunuz ki yanma var :)

Zamanla alışırsınız. Ben daha önceden de spor yapmama rağmen seri bitene kadar hep baya yanma oldu. Doğru yapıyorsunuz ki yanma var :)
Yanma oluyor evet ama kas ağrısı gibi bacaklarım çok ağrıyor gün boyu nedense. Beslenmeme de dikkat ediyorum ama sanırım dediğiniz gibi zamanla alışırım. Hiç bu kadar yoğun egzersiz yapmamıştım.

Selam herkese,
Ben de bugün chloe'nin bu challengeına başladım. Ilk günü yaptım; fazla ham olmamama rağmen bazı hareketler üst üste yapınca zorladı. Uzun zamandır düzenli spor yaptığım için karnımda kaslar belirgin ancak ramazanda fazla hareket edemeyip beslenmeme dikkat etmediğim için orta kısım yağlandı, muffin top dediklerinden... O görüntünün gitmesi en büyük isteğim. Ölçü aldım bakalım 2 hafta sonra nasıl bir değişim olacak...
Boy: 168
Kilo: 57,6
(bugün sabah tartıldım. Ramazanda kilomu korusam da bayramda yediklerimle nerdeyse 2 kilo almışım...)

Chloe Ting 2 weeks shred:
  • 1/14 (cardio+abs)

Rica etsem 14
Selam herkese,
Ben de bugün chloe'nin bu challengeına başladım. Ilk günü yaptım; fazla ham olmamama rağmen bazı hareketler üst üste yapınca zorladı. Uzun zamandır düzenli spor yaptığım için karnımda kaslar belirgin ancak ramazanda fazla hareket edemeyip beslenmeme dikkat etmediğim için orta kısım yağlandı, muffin top dediklerinden... O görüntünün gitmesi en büyük isteğim. Ölçü aldım bakalım 2 hafta sonra nasıl bir değişim olacak...
(bugün sabah tartıldım. Ramazanda kilomu korusam da bayramda yediklerimle nerdeyse 2 kilo almışım...)

• 1/14 (cardio+abs)
Boyunuz kilonuz gayet iyi bence Bnde 165 kilom 68 keşke sizin kiloda olsam

Rica etsem 14

Boyunuz kilonuz gayet iyi bence Bnde 165 kilom 68 keşke sizin kiloda olsam

Merhaba, evet zaten daha fazla kilo verme isteğim yok önceliğim daha sıkı bir görüntüye kavuşmak şuanda.

Programı linkte bulabilirsiniz,
Bu şekilde link atmam doğru mu emin değilim ancak videoları düzenli şekilde görmek için link gerekiyor...

Merhaba, evet zaten daha fazla kilo verme isteğim yok önceliğim daha sıkı bir görüntüye kavuşmak şuanda.

Programı linkte bulabilirsiniz,
Bu şekilde link atmam doğru mu emin değilim ancak videoları düzenli şekilde görmek için link gerekiyor...
Ya bn yabancı olduğu için anlamadım açıkçası yoksa girdim o sayfaya daha once

Selam herkese,

• 1/14 (cardio+abs)
Merhaba, kolay gelsin öncelikle :) ölçüleri ve değişimi paylaşabilirseniz çok güzel olur motivasyon açısından.

Ya bn yabancı olduğu için anlamadım açıkçası yoksa girdim o sayfaya daha once

Günlere göre 4-5 video var dönüşümlü onları yapıyoruz. Bir gün 2 video, diğer gün 3, sonra 4 video birden gibi. Linkteki videoların üstüne basınca direkt youtube sayfası açılıyor zaten

Merhaba, kolay gelsin öncelikle :) ölçüleri ve değişimi paylaşabilirseniz çok güzel olur motivasyon açısından.

Merhaba, size de kolay gelsin :)
Ölçü paylaşayım canım. Sabah ölçtüm, karın bölgem biraz kalınlaşmış... En son bıraktığımda 63cmdi belim :mad:
Göğüs: 89cm
Bel: 67cm
Göbek (en geniş yer) : 75cm
Kalça: 96cm
Üst bacak: 55cm
Kol: 27cm

Bu arada beslenmeme de dikkat ediyorum. Bugün şekersizde 2.günüm bitti

Son düzenleme:
Merhaba, size de kolay gelsin :)
Ölçü paylaşayım canım. Sabah ölçtüm, karın bölgem biraz kalınlaşmış... En son bıraktığımda 63cmdi belim :mad:
Göğüs: 89cm
Bel: 67cm
Göbek (en geniş yer) : 75cm
Kalça: 96cm
Üst bacak: 55cm
Kol: 27cm

Bu arada beslenmeme de dikkat ediyorum. Bugün şekersizde 2.günüm bitti
Maşallah mütişsinn:halay:
Benim bel 73 göbek 89 şuan :KK43:( kilom 59.
52 53 civarı olursam benim de göbek gider inşallah değil mi ya :KK43: çok ümitsizim vücudum aşırı yağlı geliyor sadece göbek değil kollarım sırtım bacaklarım :KK43: şuan Chloe ting in 2 haftalık egzersizini uyguluyorum ve aşırı zorlanıyorum:KK43: Onun dışında ara sıra leslie yaparım. sen sporu hayatına nasıl yerleştirdin?
Hakkını helal et biraz uzun oldu

Maşallah mütişsinn:halay:
Benim bel 73 göbek 89 şuan :KK43:( kilom 59.
52 53 civarı olursam benim de göbek gider inşallah değil mi ya :KK43: çok ümitsizim vücudum aşırı yağlı geliyor sadece göbek değil kollarım sırtım bacaklarım :KK43: şuan Chloe ting in 2 haftalık egzersizini uyguluyorum ve aşırı zorlanıyorum:KK43: Onun dışında ara sıra leslie yaparım. sen sporu hayatına nasıl yerleştirdin?
Hakkını helal et biraz uzun oldu

Karın bölgesi direkt beslenme ile alakalı, spor %30 gibi bir etkiye sahip diyor çoğu kişi. Ben de geçen sene uzun bir zaman şekersiz, paketli gıdasız, ekmeksiz falan bir beslenme düzeni oturtmuştum ve en çok etkiyi o dönemde aldım. Karın kaslarım çok belirginlesmisti. Beslenme birkaç gün bile kötü olsa hemen eski haline dönüyor, maalesef çok nankör bir bölge göbek :KK43:
Kilonda değişiklik olmasa bile spor yapıyorsan aynadaki görüntü çok fark ediyor. Düzenli hareketle gitmemesi gibi bir durum olmaz canım.
Ben 3-4 yıldır baya bir spor programı uyguladım; jillian, Shaun t, pamela reif, nike training club uygulamasındaki videolar falan çoğunu yapmışımdır. Ramazandan önce epey bir süre o uygulamadan çalışıyordum, güzel programlar yapıyor sana özel. Ücretsiz olduğu için de avantajlı. Zaten birkaç hafta dişini sıkıp yapınca alışkanlık oluyor. Ramazanda hiç yapamadım mesela kendimi çok kötü hissediyordum. Bugün Chloe ye başladım, kendime geldim valla :KK45:

Karın bölgesi direkt beslenme ile alakalı, spor %30 gibi bir etkiye sahip diyor çoğu kişi. Ben de geçen sene uzun bir zaman şekersiz, paketli gıdasız, ekmeksiz falan bir beslenme düzeni oturtmuştum ve en çok etkiyi o dönemde aldım. Karın kaslarım çok belirginlesmisti. Beslenme birkaç gün bile kötü olsa hemen eski haline dönüyor, maalesef çok nankör bir bölge göbek :KK43:
Kilonda değişiklik olmasa bile spor yapıyorsan aynadaki görüntü çok fark ediyor. Düzenli hareketle gitmemesi gibi bir durum olmaz canım.
Ben 3-4 yıldır baya bir spor programı uyguladım; jillian, Shaun t, pamela reif, nike training club uygulamasındaki videolar falan çoğunu yapmışımdır. Ramazandan önce epey bir süre o uygulamadan çalışıyordum, güzel programlar yapıyor sana özel. Ücretsiz olduğu için de avantajlı. Zaten birkaç hafta dişini sıkıp yapınca alışkanlık oluyor. Ramazanda hiç yapamadım mesela kendimi çok kötü hissediyordum. Bugün Chloe ye başladım, kendime geldim valla :KK45:
Açıkcası hareketlerin yarısından azını yapabilmek moralimi bozuyor. Ben kan ter içinde kalıyorum her yerim ağrıyor Chloe de hiç yorgunluk belirtisi bile yok videoda :KK70: çatır çutur yapıyor kız. Kendimi kıyaslamak da mantıksız sonuçta belki o sporcu ama kendimi çok yetersiz görüyorum. İnşallah kaslarım gelişir

Çok teşekkür ederim cevabın için 💐

Chole Ting muhteşem bir sporcu. Bir sürü ücretsiz videoları var. En çok 2 hafta süren karın bel egzersizi izleniyor ve uygulanıyor. Bende başlayacağım. Ayrıca iç uyluk ve basen eritme sporunda yapacağım. 2 video toplamda 26 dk. Ama fena ter attırıyor. İsterseniz araştırın. Benimle başlamak isteyenler yazsin bana lütfen 😊
[/QUO
Chole Ting muhteşem bir sporcu. Bir sürü ücretsiz videoları var. En çok 2 hafta süren karın bel egzersizi izleniyor ve uygulanıyor. Bende başlayacağım. Ayrıca iç uyluk ve basen eritme sporunda yapacağım. 2 video toplamda 26 dk. Ama fena ter attırıyor. İsterseniz araştırın. Benimle başlamak isteyenler yazsin bana lütfen 😊
merhaba ben bugün gördüm bu egzersizi tam olarak anlamasım ben karın kasıö ve göbek için bel olam egzersiiz yapmak ıstıyorum bi sürü video var yanı 14 gün sadece tek video içerisinde olan egzersizlerimi yapıcaz yanı aymı hareketleri 14 gün mü denicez yoksa ayrı ayrı videolarda 14 gün boyuncq farklı egzersizlermi var yardımcı olusanız sevınırım siz devam edıyormusunuz etkısını gördünüzmü?

Bugün de çok kolay değildi. Hem dışarda biraz işlerim vardı onun üzerine gelip yaptım valla dünden daha zorlandım :rolleyes: neyse sonuç olarak yaptım!

• 2/14 (cardio+abs)

Genel beslenmem şu şekilde oluyor,
10.30-11.00 civarı kahvaltı:
  • 1 haşlanmış yumurta
  • 3-4 zeytin
  • Salatalık domates sivri biber
  • 1 küçük kare beyaz peynir
  • 1 dilim ev yapımı ekşi mayalı ekmek
  • 2-3 şekersiz çay
14.00-15.00 civarı:
  • 1 sade türk kahvesi
  • Evde yaptığım bir porsiyon rafine şekersiz gıda (hurma topu, muzlu kek, yulaflı kurabiye vs.)
18.00-19.00:
  • Bir porsiyon et, tavuk ya da sebze yemeği
  • Bol salata
  • Sebze yemeği varsa yanına bir kase ev yoğurdu
21.00 gibi:
  • 1 kupa yeşil çay
  • Ardından varsa bir porsiyon meyve (çilek, kiraz, kavun, erik vs.)
Akşam meyve yemek doğru değil denilse de benim öğlen meyve tüketmeye vaktim olmuyor. Bu sebeple akşam otururken yiyorum, benim için meyveden aldığım kalori çok önemli değil...

X