Bahçe Bakımı ve Çiçekler Çiçekler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
valla bir şeye sarmam sevgi vermem lazım yoksa yicem kafayı :KK53:

ama ne bileyim ben orkide çok sevmiyorum yukarıda bir bayanyazmış ya sinerya çok güzelmiş bayıldım ona

hadi bakalım bahçıvanlığa da girişirim hahah

evde nasıl yetişecek ki onlar benim bahçem yok
canım balkonun varsa saksıda çok güzel oluyorlar......

ben ege bölgesindeyim ama? misket limonuna bayılırım ben evde oluyor mu o?

bu bonsai uyuşturucu üretilen bonsai değil mi :eek:

ya bilmez miyim Atatürk çiçeği harika bir çiçek gerçekten ben de istiyorum ki evimde görsellik olsun artık bir de bir canlıya sevgiyle bakayım uf :KK53: ille sevecek sırnaşıcak bir şeye ihtiyacım var :pgider onlarla konuşurum okşarım ben garanti ediyorum :KK53:

ahahah sineryası var mıydı peki geçmiş sayfalarda bir arkadaş yazmış ben ondan çok etkilendim
benim de botanik bahçesi gibi olsa keşke ya
olur bana ver valla ben bir canlıyı sevmek istiyorum ya ve tavşan olayı çok kötü bitti o yüzden cesaretim yok..

Evet balkonda ya da isik alan evin bir yerinde de yetistirilebiliniyor. Cok guzel bi agac limon agaci evede cok guzel koku veriyor

Tavşan kulağı yani diğer adıyla sıklamen besleyebilirsin:rolleyes: çok güzel görünüyolar.

bana tavşan demeyin :KK17:

canım balkonun varsa saksıda çok güzel oluyorlar......

fiyatlarına bakıyorum hemen hatta tohumdan yetişse ne güzel olur büyüyüşünü görürüm :KK71:

Evet balkonda ya da isik alan evin bir yerinde de yetistirilebiliniyor. Cok guzel bi agac limon agaci evede cok guzel koku veriyor

oh mis bayılırım büyüdü mü de limonlarını keser yirim :p

[QUOözele beustholdmetight, post: 36528383, megören bay 459681"]ama ilk olarak kaktüs ve fesleğen çok heyecanlandım:KK73:[/QUOTE]
Bak ozele benim cicegimi yollayayim sana. Her goren bayiliyor..

[QUOTEt ? oldmetight, post: 36528448, member: 459681"]Bak ozele benim cicegimi yollayayim sana. Her goren bayiliyor..[/QUOTE]

ceylin benim tavşancık... :KK43:[/QUOTE]
Noldu tavsana?

[QUOTEt ? oldmetight, post: 36528448, member: 459681"]Bak ozele benim cicegimi yollayayim sana. Her goren bayiliyor..

ceylin benim tavşancık... :KK43:[/QUOTE]
Noldu tavsana?[/QUOTE]

özelden yazdım :KK43:

tavsiye ederim çok zevkli oluyo

peki tohumunu toprağını alıp kendim eksem nasıl yapılır biliyor musun yani tohumu toprağın içine koyucaz sulucaz başka bir şey yok değil mi ne kadar zamanda büyür acaba :KK70:

hiç yemedim biliyor musunuz çok heyecanlandım şimdi bu fikre
peki sıfırdan kendim tohumunu toprağını alıp başlasam nasıl yapılır ne kadarda büyür
Himm. Onu hic bilmiyorum ama cabuk buyumez cunku agac oluyor tabi ole cok boylu poslu degil ev tipi. Ben arkadasimin evinden biliyorum o fidan olarak almisti. Meyvesi guzel kucuk kucik lim. Oluyor tadida eksi ama suya dilimliyo salataya dilimliyo hos oluyo. :))

Himm. Onu hic bilmiyorum ama cabuk buyumez cunku agac oluyor tabi ole cok boylu poslu degil ev tipi. Ben arkadasimin evinden biliyorum o fidan olarak almisti. Meyvesi guzel kucuk kucik lim. Oluyor tadida eksi ama suya dilimliyo salataya dilimliyo hos oluyo. :))

hele maden suyunda çok güzel olur o..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X