Ciddi bir karar vermek üzereyim, yardım eder misiniz?

Annesi ile bir kere buluştum. Oğlumun külotlarina kadar ben alırım falan dedi. Ev alacaklardı cenke, emlakçı bunlar. Ben de evlenince oturacağımız bir şey olsun dedim. Onlar ise hani iceriden merdiven olur iki katı ayırır girişleri farklı olur ya öyle bir ev seçip bizimle oturun dediler. Gerçekten onda da kavga çıktı

O 987 inşallah doğum yılı değildir. Benimle ayni yasta aynı mesleği yapan bu kadar gözü kapalı biri olamaz çünkü. Adam sizi yoyo gibi bir atıp bir tutuyor. Uykusu yoksa uyumasın. Siz dadı misiniz adamı uyutmaya yol tepiyorsunuz?!

Narsizm blogları var oralardaki hikayeleri okumanızı tavsiye ederim. Bu cins erkekler kadınlarda bağımlılık yapıyorlar. Sürekli terk edip edip size geri dönmek isteyecek. Bekleyin 1 aya kapinizda yatar. Sizin ayarlarınızı bozmaya başlamış daha da ileri gidecek zamanla kurban durumuna düşeceksiniz. Aklınız varsa uzak durun bu tipten. Inanın yalnız kalmanın acısı daha az.

Son zamanlarda ailesi ile aram açıldı. Dediğim gibi beni hiçbir zaman kabul etmediler. Ailesi ile benim aramda laf taşıyor ve ortalık karıştı. Ben iki ay hiç ayağa kalkamayacagim toplamda. Ameliyat İstanbul'da olacak ve ben ona ufak bir oda yaptım evimde arada gelsin kalsın diye. Annesi de ne gerek var,arada ziyarete gidersin. Evlenmeyeceksin zaten ne gerek var demiş. Babası da 85 milyonda bula bula bunu mu buldun demiş. Bunları duyunca çok alındım. Ailesine çok laf ettim. Bu yüzden aramız açıktı. Daha önce bir kere hasta olmuştum sabaha kadar oturdu ama böyle önemli bir durumda ben evde yalnız ağlarken gelmesini isteyince çocuk gibi mizmizlanmandan bıktım artık ayrılmak istiyorum. Olgun olamıyorsun falan dedi. O şekilde üç gün geçirdim ve dördüncü gün buluştuğumuzda gel kendini affettir diyor
Hiç hoş şeyler değil ya, sana böyle dendiğimde o ne tepki vermiş? Böyle bir şeye senden çok onun kırılıp utanması gerekir ailesi adına. Her anlamda prensesler gibi hissettirilmeli hak ediyorsun, ne insanlar var gerçekten genel geçer şartlara göre büyük özellikleri yok ancak eşleri sevgilileri onlara yapıyor. Bu ilişkiler hayal değil, bunu aramalısın bence.

Yazdığınız satırları okurken kalbim kırıldı. İnsan sevgilisine, sevdiceğine hiç böyle davranır mı? Siz, buna nasıl izin veriyorsunuz? Neden kendinize değer vermiyorsunuz?

1. yazdığınızdan sonra diğrelerini okumaya gerek bile yok
Erkek olan normal kız arkadaşı sevgilisi karısı herneyi ise o şekilde yola bırakmaz değeri sevgiyi geçin
öğretmenmişsiniz aklınızı başınıza alın kendinizi toplayın basın tekmeyi asla sizle iletişime geçmesine müsaade etmeyin
daha çok karşınıza çıkar eminim bundan da iyisi çıkar
Balık baştan kokar sana değer vermeyen sevmez bitti.

söylediklerinden sonra buraya yazman biz ne desek de sen yine barışcaksın yolunu gösteriyor :) uslübü ve dengesizliğinden barışma derim ben

Merhaba, benim neredeyse bir yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla genel olarak iyi anlaşıyoruz ama birtakım sorunlar var. Size üç olay anlatıp fikrinizi almak istiyorum. Bu kişiyle ayrıldık, barışalım dedi ama üç konu benim için önemli. Uzun oldu biliyorum ama okursanız minnettar kalırım.

1-) Sevgilim ailesiyle rakı sofrası kuracağı bir günün öğleninde beni çağırdı haberim yoktu viski götürdüm. İçtik, ben ondan biraz daha içtim ve sarhoş oldum. Sonrasında gitmem lazım ailem bekliyor diyerek beni ofisinden çıkarttı. Ayakta bile duramıyordum. Taksi tutar falan diye bekledim ama gelmedi. Arkamdan bir süre yürüyüp evine gitti. Ben arkadaşımın yardımı ile zar zor eve ulaştım. Bana senin yüzünden soğuk yemek yedim, abi sözü dinleseydin böyle olmazdı dedi.

2-) Sevgilim sabahın altısinda ofisine çağırdı tüm gün beraber geçirelim diye. Gittim ve dedi ki ailemle pazar kahvaltısı vardı gitmem lazım. 1 saat kalmak için o kadar taksi parası verdim ve o kadar mesafeden geldim katilmasan olmaz mı dedim tüm gün surat yaptı.

3-) Ben bacağımdan ameliyat olacaktım. Zor ve riskli bir şey. İlk öğrendiğimde çok korktum. Genç bir kız için bacakta iz olması ve birkaç ay yuruyememek zor. Onun desteğini yanımda istedim. Doğu'da yaşıyorum öğretmenim. O yüzden o haftasonu kar vardı. Yine de daha karlı zamanlarda buluşmuştuk. Taksi yollayayim yanıma gel ya da ben sana geleyim yerimde duramıyorum sadece senin sarılmana ihtiyacım var dedim ve bana bir sürü hakaret etti. İşte bu havada ne dışarısı, çocuk gibi ısrar ediyorsun, Allah belanı versin vb. Oysa ki ben sadece destek bekledim. Sonraki günlerde de ameliyat olmadan önce beni benim için özel olan bir yere götürmesini istedim. Sen veletsin, git yat başıma iş çıkarma falan dedi. Bir ara yumuşadı ama sonra da zor bir zaman geçiriyorsun yanında olmak istiyorum ama kıymetimi bilmeyeceksin bu yüzden ayrılmak istiyorum dedi. Ayrildik. Henüz ameliyat olmadım, dediğim yere tek gittim. Bana çok kıymet verdiğini söylüyor ama ben hissedemiyorum. Onu gerçekten çok seviyorum.

İyi olduğumuz da çok güzel zamanlar oldu ama bu davranışları tüm güzel şeyleri sıfırlıyor. Sizce böyle biriyle olur mu? Güzel zamanları hatırlayıp bunları arka plana atıyorum ama yine de aklımı kurcalıyor.
kusura bakma ama birinin g...tünü fazla kaldırmışsın okumuş öğretmen kadınsın bu hırboda ne buluyosun kaba anlayışsız ne evliliği bunla delimisin

Sabahın 6 sında çağırmak ne yahu allahın saati günümü bitmiş ki bide gidiyorsunuz 1 saat sonra gitcem diyor. Bence ruh sağlığı iyi değil gibi. Böyle kararsız ne istediğini bilmeyen dengesiz biriyle anca kendinizi kanser hastası edersiniz. Arkanıza bakmadan kaçın kendinize uygun ne istediğini bilen ruh hali devamlı değişmeyen birini bulun.

Merhaba, benim neredeyse bir yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla genel olarak iyi anlaşıyoruz ama birtakım sorunlar var. Size üç olay anlatıp fikrinizi almak istiyorum. Bu kişiyle ayrıldık, barışalım dedi ama üç konu benim için önemli. Uzun oldu biliyorum ama okursanız minnettar kalırım.

1-) Sevgilim ailesiyle rakı sofrası kuracağı bir günün öğleninde beni çağırdı haberim yoktu viski götürdüm. İçtik, ben ondan biraz daha içtim ve sarhoş oldum. Sonrasında gitmem lazım ailem bekliyor diyerek beni ofisinden çıkarttı. Ayakta bile duramıyordum. Taksi tutar falan diye bekledim ama gelmedi. Arkamdan bir süre yürüyüp evine gitti. Ben arkadaşımın yardımı ile zar zor eve ulaştım. Bana senin yüzünden soğuk yemek yedim, abi sözü dinleseydin böyle olmazdı dedi.

2-) Sevgilim sabahın altısinda ofisine çağırdı tüm gün beraber geçirelim diye. Gittim ve dedi ki ailemle pazar kahvaltısı vardı gitmem lazım. 1 saat kalmak için o kadar taksi parası verdim ve o kadar mesafeden geldim katilmasan olmaz mı dedim tüm gün surat yaptı.

3-) Ben bacağımdan ameliyat olacaktım. Zor ve riskli bir şey. İlk öğrendiğimde çok korktum. Genç bir kız için bacakta iz olması ve birkaç ay yuruyememek zor. Onun desteğini yanımda istedim. Doğu'da yaşıyorum öğretmenim. O yüzden o haftasonu kar vardı. Yine de daha karlı zamanlarda buluşmuştuk. Taksi yollayayim yanıma gel ya da ben sana geleyim yerimde duramıyorum sadece senin sarılmana ihtiyacım var dedim ve bana bir sürü hakaret etti. İşte bu havada ne dışarısı, çocuk gibi ısrar ediyorsun, Allah belanı versin vb. Oysa ki ben sadece destek bekledim. Sonraki günlerde de ameliyat olmadan önce beni benim için özel olan bir yere götürmesini istedim. Sen veletsin, git yat başıma iş çıkarma falan dedi. Bir ara yumuşadı ama sonra da zor bir zaman geçiriyorsun yanında olmak istiyorum ama kıymetimi bilmeyeceksin bu yüzden ayrılmak istiyorum dedi. Ayrildik. Henüz ameliyat olmadım, dediğim yere tek gittim. Bana çok kıymet verdiğini söylüyor ama ben hissedemiyorum. Onu gerçekten çok seviyorum.

İyi olduğumuz da çok güzel zamanlar oldu ama bu davranışları tüm güzel şeyleri sıfırlıyor. Sizce böyle biriyle olur mu? Güzel zamanları hatırlayıp bunları arka plana atıyorum ama yine de aklımı kurcalıyor.
Böyle biriyle olmayın bitirin

Özür dileyerek soruyorum. Cinsellik yaşanıyor mu? Eger öyle ise sizi 6 da çağırması, alkollüyken tek başınıza sokağa bırakması sadece kendi ihtiyaçları için devam ettirdigini gösteriyor.
Eger cinsellik yoksa ve yine böyle davranıyorsa da zaman geçirmek için, öylesine bir ilişki..

X