Çıkık popo ve sıkı bir kalça istiyorum yaa ..

freesecret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
85
1
Selam kızlar.
Benim basenlerim çok var :uhm: televizyon ve pc başında çok oturduğum doğru ama spora da başladım az biraz . Benim tanıdığım bir kız var . Koşucu olmasından kaynaklanıo sanırım fiziği muhteşem ve ben ona çok özeniyorum . :sm_confused:
Tek istediğim çıkık bir popo ve sıkı kalçalar . Bir sürü egzersiz not aldım . Ama kesin bir süre olmadan cayıyorum hemen lütfen yardım edin . Çok moralim bozuluyor . Bisiklet bindim biraz toparlanır gibi oldu . Sizinde sağlam önerileriniz varsa şimdiden teşekür ediyorum.. yerimseniben

canim uzman tvde bacak kalca toparlama hareketleri var ordan izleyerek duzenli olarak yap kesinlikle ise yariyoropuyorumnanaktan ben yapiyorum

tmm cnm bakıcam buna opuyorumnanaktan ya ben bide birazda kalça kısmım sıkı ama böle kalın olsun istyorum :eek: ayrı bi çabaya gerek yok ama dmi kaydirigubbakcemile3 sonuçta toparlanınca kalın durcak ? :uhm: hem kilo alıp hem oramı buramı toparlsam kaydirigubbakcemile3

bu arada popo kaslarını çalıştıran egzersizler bileninz var mı ? Ama böle gerçktn etkli . yerimseniben çnkü sonuca ulaşmam kesinse gece gündüz üşenmedn yapabilirm kaydirigubbakcemile3

canım benim 2 sene önce 160 boyum ve 55 kiloydum,ama herkez fiziğime hayrandı, ve yaptığım tel şey hergün 1 saat yürümek ve bir alet var merdiven çıkıyormuşsun gibi.bilmiyorum belki biliyorsundur,ona biniyordum 1 saat. ve istediğim kadar istediğim herşeyi yiyordum.
bence işe yürüyüşle başla.
şimdi ne haldeyim sorma tabi :KK70:

tmm cnm tşkr edrm hergn bi saat yürücem . O alettn yok bnde ama bi saatte merdiven çıkarım artık kaydirigubbakcemile3 bu yaptıkların poponada etkili oluyormuydu peki canım poponun dikleşmesine yardm ediomu ? :kedi:

valla bende belli bir süre ve kesin sonuca ulaşıldı die duymadıkça yapamıorm heralde olmaz die uğraşmıorm

popo ve basenler için bi hareket biliorm bn yapıorm. yüzüstü yere uzanıosn bacaklarını yukarı doğru kaldırabildiin kadar kaldır zaten orda bi yanma hissediosn işte öle tutabildiin kadar tut.

freesecret, kalçanın sıkılaşmasını istiyorsan aklına geldikçe kalçanı sık afedersn ama böyle tuvaletini tutuyormuş gibikaydirigubbakcemile3 kesinlikle işe yarıyor.

Canım benim popom sıkıdır sık sık yürürüm
Birde ben asansör kullanmıyorum onca merdiveni yürüyerek çıkıyorum hergün belkide ondandırrrrkaydirigubbakcemile3

pilates tam olarak ne işe yarıyor.. yani ben basenleri kolları inceltmek istiyorum..aslında bir de göbek var ayva olan.belim çok ince vücuduma göre.. 70 cm falan

pilates de çok çeşitli bi toplu bi lastikli bi hiçbişeysiz..

kizlar sirtiniz dum duz yere yatin
bacaklarinizi havaya kaldirin
caprazyarak asagi dogru sonra yukari dogru haraket ettirin
bir biri uste gelin bi oteki
cok agir ama cok iyi

bende öyle istiyorum ya zayıfm ve kalcam hic yok bu durum sadece bende deilms stres yapıorum =)

kizlar sirtiniz dum duz yere yatin
bacaklarinizi havaya kaldirin
caprazyarak asagi dogru sonra yukari dogru haraket ettirin
bir biri uste gelin bi oteki
cok agir ama cok iyi

aa cnm bu hareket yanları da eritir mi acaba bacakların?? bi taşla 4 kuş gibi olur sanki ön taraflar yanlar bi de popo. öle mi acbaa?

X