Çıkış yolu bulamıyorum

Kabak döndü dolaştı eltiye patladı yani. Ağzı bozuk şuursuz fevri konu sahibi masum, ne olursa olsun bi kadının boğazını sıkan kocası masum ama elti “tilki”. Evet aynen böyle kendinizde felan suç arayıp düzelmeye çalışmayın suçlayacak insan mı yok

Eşinizin ailesinin size ne yaptığını bilmiyorum ama hakaret ve küfür etmemeliydiniz, hiç kimse kaldıramaz bunu. Yine de dünyanın sonu değil. Şu an olayların sıcaklığıyla her şey hep böyle kötü gidecekmiş, bir daha asla mutlu olamayacakmışsınız gibi hissedebilirsiniz ama geçecek. Evliliğinizin akıbeti ne olur bilemem ama hayatınız eşinizden ibaret değil. En çok kendinizi sevin ve en çok kendinize şefkat gösterin. Bir uzmandan yardım alarak üstesinden gelebilirsiniz

Eşinizin size verdiği bu şansı iyi değerlendirirsiniz umarım

insanlarla iletişim şekliniz buysa sizinle görüşmemeleri çok normal tabi.
kocanız sizin ailenize böyle küfür etse gene de haklısın kocacım arkandayım deyip boynuna mı sarılırdınız ?
adamın kardeşlerine sürtük demişsiniz yahu, ötesi var mı ?
kocam benim kardeşime öyle bir laf etse o dakikadan sonra tillahı olsa söker atarım hayatımdan.

Bence özür dilemeli ,hatanızı kabul etmeli , burda yazdığınız gibi ona içinizi dökmeli ve onu değişeceğinize inandırmalısınız..Ama tabi gerçekten değişebileceksrniz..Yoksa kimsenin günahına da girmeyin derim..Babanıza olan kininiz sizi ona dönüştürmüş..Babanızı affedin barışın yüzleşin.Onu kendi hatalarıyla ve kaderiyle bırakın..Hep kötü anne babaların çocukları ,onlara olan nefretlerinin esiri oluyor..Merak etmeyin siz affedince babanız yaptıklarının cezasından kurtulmayacak.Acıyın ona .

Anladığım kadarıyla sadece eşinin ailesine değil genel olarak bu tavırda sinirli ve agresif bir insansın. Bu konuda destek almayı düşündün mü hiç çünkü bu şekilde bir hayat sürdürmek senin için çok zor olur. Bence bi yerden başla daha sonra eşinle eşli terapiye devam edin bir kavga yüzünden evlilik bitirilmez ama tabi bir şeylerin onarılmaya ihtiyacı var eşin özrü hakkediyor ailesinin hataları yüzünden sen hırsını ondan çıkarıyorsun. Ne olursa olsun, ne yaparlarsa yapsınlar hiç bi insan annesine kardeşine hakareti kaldırıp kabullenemez. Bi süre ayrı kalıp sinirlerini yatıştıktan sonra oturup konuşun derim.

İnsan eşinin ailesine,kız kardeşinin namusuna nasıl laf eder. " Sürtükler " ne demek. Üzgünüm ama eşiniz haklı.

Kv gezmeye giderken cagirsa neden diye kavga çıkar, çağırmasa neden diye kavga çıkar. Kimse kimseyi sevmek sorunda değil, sadece saygı duymak zorundayız.

Esim cok.biliyor tamam hatalisin ama ya onlar o kocana soyle bosanacaksa da adil olsun tamam cirkin.bir laf etmissin kabul ama seni bu asmaya getirmek sana eziyet degil mi?sosyal medyadan silmisler birkez bike cagirmamislar vs vs hep bana sana hakverecegi olaylar yasamissin kusura bakma ama esinde aptal

Yaptıkların ayrı kötülük “ay yerin dibine gireydim vah ben berbat bir insanım of öleydim de yapmayaydım hep babamın suçu” diye duygu sömürüsü yapmak ayrı kötülük. İki kere kötü niyetlisin konu sahibi, senin gibi biriyle uğraşmak istemezdim bırakırdım direkt. Hiç öyle geçmiş travmalar deyip kılıf uydurma yemezler buradaki hatunlar, ailende ne yaşadıysan yaşadın kimse gül bahçesinde yetişmiyor. Her travmatik çocukluk geçiren küfür kıyamet saldırsın o zaman çevresine. Artık yetişkin bir insansın ruhunda bozukluklar varsa onarmaktan kendin sorumlusun, onarmaya niyetli değilsen evlenip başkasının da hakkına girmemeliydin.

Baya kötu bir durum ama cıkıs yolu bence de yok esinizi seviyor olabilirsiniz ama o sevgi icin emek vermeniz lazım mesela kendinizi zaptetmeniz sabretmeniz vs gibi . emek vermedikten sonra yanlış olduğunu bildiğiniz seyleri yapmaya devam ettikten sonra sevmenin bir anlamı yok bence. liseli değiliz sonucta ve hatalarımızın bir sonucu olduğunu görmek için canımızın yanması gerekiyor e öyle oldugu halde hala aynı hataya devam etmek neden peki

Ayrıca madem görümcelerini sevmiyorsun neden bize hic gelmiyorlar diye kavga cıkatdın onu da hic anlamadım gelseler de demek ki yüzlerine gülüp arkalarından konuşacaktın o zaman gelmiyorlar diye neden kabahatli oluyorlar ki, bir insan sevmediği birilerini meden görmek ister . Doğru mu anladım konuyu anlamadım ama cok saçma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…