Çikolata kisti olup hamile kalanlar umut olur musunuz banada ?

Canım birde belirtilerini yazar mısın mesela adet sancısı çektin mi hamile olduğunu öğrendiğinde falan onu merak ediyorum

Canım birde belirtilerini yazar mısın mesela adet sancısı çektin mi hamile olduğunu öğrendiğinde falan onu merak ediyorum
Öyle ektra bir sancım olmadı ama hafif kasık ağrılarım oluyor hala. Üstüne görme dedikleri lekelenmelerim oldu. Hatta adet zannettim 3 günün sonunda bitince gebelik testi yaptım. Benim yazma amacım bu kisti olanların tüp bebeğe yönlendirilmesi. Benim umudum yoktu kendimi tüp bebek tedavisine bile hazırlamıştım psikolojik olarak ama kendiliğinden oldu

Ne mutlu bana. Rabbim tez zamanda hayırla sağlıkla nasip etsin size de. yumurtlama testlerini kullandım ben 100lü almıştım hatta. Zamanlama o günler vs çok önemli. Bir de sık ilişki… belki de kaçırıyorsunuz bazı aylar. Çikolata kistine bağlanıyor doktora gidince de… sevgiler…

Canım merhaba üstüne görmede kanın rengi nasıldı acaba?

Çikolata kisti ameliyat ı oldum ıkı yumurtalıkdanda aldırdım ameliyat dan cıkınca tuplerım ın kapalı oldugunu ögrendım dogru tup bebege tonlendırıldım
Tup bebek hemen basladım lanet kist tekrar cıktı hamile kaldım uzun protokolle ama kalbi durdu kurtaj oldum
Tup bebek ımkanım kalmayınca dogal yoldan tuplerı acmayı arastırdım tabı kistim bana kaldı tekrar ameliyat olmaksa ıstemedım cunku yumurta rezervim bayagı dusmustu
Hacamat sülük duydum ve hemen basladım doktor takıbınde kasıklarıma hem hacamat hem suluk yaptırdım son ıkı seansa da rahîm içine sülük attırdım ve cıkolata kisti den tamamen kurtuldum bir daha hiç çıkmadı hamdolsun
Daha sonra tüplerim acıldı şişli echomarda rahîm fılmıyle
Bir yıl sonra dogal yoldan gebe kaldım
Ve kızım suan 5aylık

Tüplerinizde sorun var mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…