Çikolata kisti, varikosel eş ve sperm azlığı …

Bende tutmaz ise İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum bahçeci ve Şişli memorial duyuyorum en çok
İnşallah hepimizinki tutar :) Çok bilgim yok aslında tüp bebek hakkında. Koçta yapan tanıdığım var bide Şişli Memorialde yapıp tek seferde tutan tanıdık var bakalım bizde orada başlayalım dedik.

Merhaba benim de çikolata kistim vardı 3 cm tüpümde de hidrosalpenks çıktı hgs çekildiğimde. Doktorum ameliyat olmazsan tüp bebek de yapsan embriyo tutunamaz demişti. Ameliyat oldum o sırada çikolata kistimin sadece içini boşalttı bu 6 ay sonra yeniler dedi. bu sırada diğer yumurtalığımda da iki tane çikolata kisti çıktı daha küçükler. O sürede aşılama denedik olmadı daha fazla gecikmeden tüp bebek yaptık. Çok şükür 8. Aydayız doğum bekliyoruz şuan 🙏 çikolata kisti hormon dengesini etkiliyor diye biliyorum eğer imkanın varsa tüp bebek öneririm çok bir zorluğu yok 🤗
Merhaba yaşınız kaç acaba ? Tüpünüzü aldılar mı yoksa bağladılar mı

Merhaba benim de çikolata kistim vardı 3 cm tüpümde de hidrosalpenks çıktı hgs çekildiğimde. Doktorum ameliyat olmazsan tüp bebek de yapsan embriyo tutunamaz demişti. Ameliyat oldum o sırada çikolata kistimin sadece içini boşalttı bu 6 ay sonra yeniler dedi. bu sırada diğer yumurtalığımda da iki tane çikolata kisti çıktı daha küçükler. O sürede aşılama denedik olmadı daha fazla gecikmeden tüp bebek yaptık. Çok şükür 8. Aydayız doğum bekliyoruz şuan 🙏 çikolata kisti hormon dengesini etkiliyor diye biliyorum eğer imkanın varsa tüp bebek öneririm çok bir zorluğu yok 🤗
Doktorunuz kimdi

İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım 🙏🏻çikolata kisti bence tek başına çok önemli bir faktör değil infertilitede sperm daha önemli
Merhaba😊Sadece çikolata kistim var. Esımde bı sıkıntı yok. 2 yıldır tüp bebek tedavısı goruyorum ve ne yazık ki hamıle kalamadım.

X