Lekeler, Çiller çıldırıcam sizinde böyle mi* bikini bölgesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bikini bölgesi için tüy alma yönteminiz nedir

• ılık ağda

OY: 7 9,3%
  • sir ağda

OY: 22 29,3%
  • çam sakızı

OY: 6 8,0%
  • ağda bandı

OY: 1 1,3%
  • traş bıçağı

OY: 20 26,7%
  • epilatör

OY: 11 14,7%
  • lazer

OY: 8 10,7%

• Ankete Katılan
    75
  • Anket Kapalı .
alt kısımlarda koyulasmada var evet bı formul var kararmalar ıcın aslında suna dumankayanın bı kere yaptım usendım bıda yapmadım ama batıga care duymadım:/ bıde o sıkma ısını bn yapamam ya ole kan vs gornce bnm gozlerım kararıo:KK70:

kanamıyoki..bnm dediğimde sadece kıl çıkıyo ordan..dediğim gibi iltihaplıları sıkarsan kanar oda iz bırakır..o yzdn böle nokta gibi siyah olanları sık..ztn ucu açık onların pırt diye kıl çıkıveriyo

kanamıyoki..bnm dediğimde sadece kıl çıkıyo ordan..dediğim gibi iltihaplıları sıkarsan kanar oda iz bırakır..o yzdn böle nokta gibi siyah olanları sık..ztn ucu açık onların pırt diye kıl çıkıveriyo

içim bı hos oldu ya bayılıcam:)

Ben epilasyon aleti alıyorum genital bölgemi ve renginde de sorun kalmadı ..Batık da oluşmuyor artık...

Son düzenleme:
çok acır uf:18::18:

Canım alıstı sanırım benım bılmıyorum..aylar once agda yaptıktan sonra hafıf cıkmıstı ve agda almayacak kadar uzamıslardı ..ben de cırlaya cırlaya makıne ıle aldım resmen..ama sonra ıyıce uzamalarına ımkan vermeden hep makıneyı surdum oraya ..her yerıne hem de..o sekılde alıstırdım sanırım canım..

Canım alıstı sanırım benım bılmıyorum..aylar once agda yaptıktan sonra hafıf cıkmıstı ve agda almayacak kadar uzamıslardı ..ben de cırlaya cırlaya makıne ıle aldım resmen..ama sonra ıyıce uzamalarına ımkan vermeden hep makıneyı surdum oraya ..her yerıne hem de..o sekılde alıstırdım sanırım canım..
masallah sana bn bı kere denedım elımde kalıodu seyım kan revan nasıl:KK43:

kızlar birşey sorucam hiç bilgim yok sadece duyum hamam tozu varmış ağdadan sonra sürüyormuşsun azalıyormuş diyorlar bilen duyan kullanan var mı?

Selam kizlar...batiklarincozumu sormusunuz ..en kesin cozum LAZER...birebir denedim grdum ve de cevremdekilerde gordu..onlarada soledim yaptirdilar..mukemmel tertemiz batiklardan eser yok simdii...yok keseymis yok suymus buymus bsverin siz lazer yaptrinn..

canım batık bende de oluyo seninki gibi çare bulabildin mi peeling işe yaradı mı?
cnm kese yapıorm artık olan batıklarımı 2 taneydı cıkarttım kendımı zorladım
bı dahada cıkmıor
peelıng alamadım henuz unuttum

kızlar benim ağdacım söylemişti batıklar ağdayla düzeliyor diye onun yalancısıyım ben ağda yaptırdıktan sonra arada bir ki jiletliyorumda ben farketmedim şimdiye kadar...

kızlar benim ağdacım söylemişti batıklar ağdayla düzeliyor diye onun yalancısıyım ben ağda yaptırdıktan sonra arada bir ki jiletliyorumda ben farketmedim şimdiye kadar...
canm bnde ewlendıgımden bertı agda yapıorm 8 aydr falan
ama oluyodu
ayrıca jılet okadar batık yapsa eerkeklerın suratında cok olmazmıydı
ay ne bılım kıl işi zor zor

benimde sizin gibi ne yapsak geçer acaba o lekelenmelerki bilen biri yokmu

Önce bir kaç sefer termal yapıp deriyi rahatlatın sonra da acıya dayanabileceksiniz lateks eldiven ile çekerek alın kurtulursunuz ben8 yıldır bu şekilde yapıyorum çok rahat

alt kısımlarda koyulasmada var evet bı formul var kararmalar ıcın aslında suna dumankayanın bı kere yaptım usendım bıda yapmadım ama batıga care duymadım:/ bıde o sıkma ısını bn yapamam ya ole kan vs gornce bnm gozlerım kararıo:KK70:
Nedir kararma için mı? Tarif verir mısınız

X