Çıldırmama ramak kaldı.

bubendegilim

Görümceleri koruma derneği başkanı🌹
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
7.456
24.762
Öncelikle bal diyarı hdjdj şaka şaka.
Gerçi şaka yapmak yasaktı. Unuttum yine bir an.
Şu an bu satırları yazarken sinirden dört köşe olmuş ve bitmiş halde halınıya uzanmış ve ağzımda emzikle yazıyorum.
Tam 10 gündür hayatım bitti. Ciddi anlamda kafam kaldırmıyor, bir bebek neden sürekli huzursuz olur. Sürekli ilgi isteyen bir hale geldi 10 günde. Yeni doğan döneminden beter ve ben artık pes ettim.Allahın gücüne gitmesin ama annelik herkesin harcı değil ve sanırım benim hiç değilmiş. Leş gibi gezmekten ve sürekli ağlayan bir bebekten bunaldım. Eşimin işleri yeni yeni düzeliyor ve gece geç gelip , sabah erkenden gidiyor.
Sürekli leş gibi gezmekten , sürekli pasaklı olmaktan ve hiç bir şeye vakit bulamamaktan yoruldum ve yıldım a dostlar. Yıldız Tilbe benden şık giyiniyor. Dişlerimi sıkmaktan geceleri dişlerim ağrıyor. Gece yatmaz , gündüz sabahın köründe kalkar. Ben bir mal gibi hissediyorum kendimi, hiç bir hayat neşem kalmadı. Mal gibiyim. Her gün bir diğerinin aynı. Ve sanki bu kısır döngü hiç bitmeyecekmiş gibi. Bu kadar zor bir şeyi insanlar nasıl birden fazla kez yapıyor vallahi merak ediyorum.
Kendimi resmen hayal kurarken buluyorum. Yahu La casa De papel de ki rehineyi kıskanıyorum yaw. Böyle malak gibi oturduğu için. Keşke diyorum beni rehin alsalar jxdjdjdjd
Ah sen linççi abla bi dur sakin ol. Tamam Allah isteyen herkese versin.
Tamam ben çocuk kaldıramıyorum.
Tamam iyi bir anne değilim. Oldu mu ? Rahatladın mı ? Ama yok şimdi yine gelecek biri konuyla alakasız şeyler söyleyecek.
Ben delirmek üzereyim a dostlar. Tanıyanlar az çok bilir bu benim normal halim delirdiğimi düşünün bir de siz.
Ay hadi can kadınlar beni rahatlatın. Kaça kadar sayarsam içimden geçer bu günler. Uslu olursam şirinleri de görür müyüm ? :/

Not; eğer içim rahatlamazsa kocamı arayıp bağırmayı düşünüyorum. Sonra da benim boşansam mı diye başlayan konularımdan bıkabilirsiniz 636366363 Tane konu açabilirim.

Bunlar geçecek, yerini başkaları alacak ama gerçekten geçecek. Sabır sabır sabır.. Anneliğin başka yolu yok. Sen ne kadar sakin olursan bebeğin de o kadar sakinleşir. Senin huzursuzluğunu, mutsuzluğunu hissediyor annesi. Hepsinin birgün geçeceğini, bu günlerin gelip gideceğini düşün ve kendini rahatlat.
Bebeğinle sana sakin, huzurlu yıllar diliyorum..

Doğduğundan beri geçecek lafını duyuyorum. Geçmiyor ve daha kötüye gidiyor. Bende huzur ve neşe bırakmadı ki. Doktora götürdüm , maşallah turp gibi diyor bir de iliştirdi ama sen pek iyi durmuyorsun diyor. Evet çünküsü beni kemiriyor. Ah çok teşekkürler.

Sabahtan akşama kadar sürekli kulağının dibinde bir bebek ağlaması dinlemek ne kadar zor biliyorum amaa
Geçecek okadar hızlı büyüyorlar ki
Linç edilecek birşey yok 2 bebek kaybı ve 3 sene sonunda bebeğim oldu her bir zerresine şükür ama bizde insanız ve zaman zaman tükenmemiz çok normal .

Benim eşimde öyle geç gelir erkenden gider çok nadir erken geldiği .
Bebeğimi kendime arkadaş olarak görmeye cabalayip onunla egleniyorum .
İyi geliyor çok ağlarsa birr dışarı yürüyüş
Tamamdır . Birde eve gelince neden geldik ki krizi var ağlama ile
Oyalamaya çalışıyorum böyle böyle büyüyecekler sabır

Oleyy çak bi kötü anne daha . Welcome baby
Ben de böyleydim ki huzursuz, az uyuyan bebeğim de yoktu. 2.yi hiç düşünmedim onun için. Ama geçiyor kendine ayiracagin zamanlar, beraber zevkle dışarıda gezecek, etkinlikler yapacaksınız.
Ama bu sefer başka şeyler gelecek mesela okul zamanı da sıkıntı ya.
Sanki sen de çocukla okula başlıyorsun gibi oluyorsun mesela.

Halay çekiyorum manyaklar gibi. Sen hiç ağlarken halay çektin mi jxjsjdj ben ağlıyorum bebek gülsün diye halay….
Ay dışarı çıkma olayını hiç sorma, kapıya gidip ağlıyor. Çıkıyoruz bu sefer de dışarıda ağlıyor bime gidersek en çok orada ağlıyor

Durun doktorummm durunnn kalbimmm ahhh bişiler oluyor emziği alıyım yine ağzıma…

Bizde aynı durumdayız artık gezmeyi biliyor . Geçen gün sırf onun için bir komşuma gittim sinir krizi geçirdi 11 aylık bebe gözlerim önünde Ali Rıza beye döndü evet ağlarken sırf o gülsün diye gözümden yaş tam düşerken bebek şarkısı söyleyip kahkaha atmaya çalışmıştım en son whatsap durumum 3.47 de bebeğimin oyun oynadığı fotoğrafı çünkü gece kalkıp oyun oynamak daha tatlı keyfi öyle istiyor .
Bende kalkıp oturuyorum onunla el mahkum allah sağlık versin hepsine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…