Çıldırmama ramak kaldı.

Sakin ol şampiyon:KK48:
Al benden de o kadar.. Büyüdükçe level artıyor bence.. Geçecek diyenler nasıl geçirmişler acaba.. 2 yaştan bildiriyorum burası fenaaaa:kusmuk:
Benim oğlanda bensiz bişey yapmaz.. Mutfağa giderim peşimde, tuvalete girerim ağlar, yeni buldu şimdilerde de hırkamdan tutup kuyruk gibi peşimde geziyor:olamaz:

Bana da birisi geçecek deyiversin, yoksa hunime yenisini ekliycem:KK53:

Annem var ama şu sıralar memlekete gitti.
Genelde yalnızım evet.
Ay halime daha çok üzüldüm şu an 😔
Şu an ki aklim olsa ne kadar sülalem varsa başıma toplar baktirirdim 😬

Bazi bebekler öyle,kendi kendine takilamaz
Hic birşey olmasa bile oda oda gezdireceksin çünkü canısı öyle ister 😁

Yürümeyi öğrensin iyice,evin odalari da güvenli olsun sal gitsin dolansın dursun
O tehlikeli şeyleri illa bulacaktır ama gözün kulağın yine orda olcak yani

İşte bu yüzden no çocuk. Evlenirsem çocuk yapmayı düşünmüyorum 🥰 Sizin de Allah yardımcınız olsun. Bebekliği bitse maalesef okulu ergenliği başlıyor ölene kadar senin sorumluluğunda bir canlı. 40 yaşında bile olsa canı yansa sorumlu hissediyor insan. Sürekli aklın onda. Mutlu mu sağlıklı mı vssss

Sakin ol şampiyon:KK48:
Al benden de o kadar.. Büyüdükçe level artıyor bence.. Geçecek diyenler nasıl geçirmişler acaba.. 2 yaştan bildiriyorum burası fenaaaa:kusmuk:
Benim oğlanda bensiz bişey yapmaz.. Mutfağa giderim peşimde, tuvalete girerim ağlar, yeni buldu şimdilerde de hırkamdan tutup kuyruk gibi peşimde geziyor:olamaz:

Bana da birisi geçecek deyiversin, yoksa hunime yenisini ekliycem:KK53:
Yürüteçle bunları yaşıyorum 🤘 vavv kızım üstün zekaa owe yeaa 🤘🤘

Bizde aynı durumdayız artık gezmeyi biliyor . Geçen gün sırf onun için bir komşuma gittim sinir krizi geçirdi 11 aylık bebe gözlerim önünde Ali Rıza beye döndü 😂 evet ağlarken sırf o gülsün diye gözümden yaş tam düşerken bebek şarkısı söyleyip kahkaha atmaya çalışmıştım :KK70: en son whatsap durumum 3.47 de bebeğimin oyun oynadığı fotoğrafı çünkü gece kalkıp oyun oynamak daha tatlı keyfi öyle istiyor .
Bende kalkıp oturuyorum onunla el mahkum allah sağlık versin hepsine
Allah seni jdjdjdjdjdjd
Benim kızım da kriz geçiriyor ve beni yoluyor :KK70: inan saçımdan başımdan çekiyor:KK70: bazen hande ataizi gibi dayak yiyorum:KK70: ne dedin sen diyerekten bana bi tane geçiriyor. Gece rüyamda arı vız vız şarkısını söylüyorum. :KK70:

Bir yerde geçiyor illaki. Ama nasıl geçiyor işte onu Allah bilir. Tavsiyem yok sabır dilemeye geldim. Kelin merhemi olsa önce kendine sürer hesabı. 😅 Benimki 9 aylık oldu feleğin şaştı ya. Bir de benim iki çocuk var. Büyük de ilgi bekliyor. Kocam çok yoğun çalışıyor yuvarlanıp gidiyoruz işte 😅

Şu an ki aklim olsa ne kadar sülalem varsa başıma toplar baktirirdim 😬

Bazi bebekler öyle,kendi kendine takilamaz
Hic birşey olmasa bile oda oda gezdireceksin çünkü canısı öyle ister 😁

Yürümeyi öğrensin iyice,evin odalari da güvenli olsun sal gitsin dolansın dursun
O tehlikeli şeyleri illa bulacaktır ama gözün kulağın yine orda olcak yani
Ya anneme baktırıyordum da kadın kaçfı djjsjdhjdhdjd
Kızım yorgunum diyip duruyor :KK70: ama whatsap profili benim kızım :KK70: değiş ulan kızımı dedim jxjdjdj
Benim kızım kendini asla tehlikeye atmaz. Geçen prizin önünde ağlıyor gittim baktım elimi sokmamı istedi djjsjdjdjdjdjjdjdj of ölücem

Sıçrama evresinde olmasın? Bizimkinin sıçrama evresi 2-3 hafta sürüyordu 1 hafta normal olup sonra tekrar sıçramaya giriyordu 🤣 uyuduğu anda duş almaya bakın, insanı en rahatlatan şey.
Sıçrama mı bilmem am ağzıma sıçradı:KK70: duş alırken de rahat değilim. Sürekli peşimde:KK70: bir sapık gibii :KK70:

X