Çıldırmama ramak kaldı.

Bir yerde geçiyor illaki. Ama nasıl geçiyor işte onu Allah bilir. Tavsiyem yok sabır dilemeye geldim. Kelin merhemi olsa önce kendine sürer hesabı. 😅 Benimki 9 aylık oldu feleğin şaştı ya. Bir de benim iki çocuk var. Büyük de ilgi bekliyor. Kocam çok yoğun çalışıyor yuvarlanıp gidiyoruz işte 😅
Aa hemen hemen aynı . 9,5 benimki de ama korkunçlaşmaya başladı. Sürekli üzerimde . İşi gücü benim :KK70: takıntılı. Obsesifff !!!

Ben de boyle çileleri hep burada okuyorum ama cevremde hic pasakli, kilolu bir anne yok yani kiz arkadaslarimin hepsi dogurdu bazisi 2 tane dogurdu hatta, kuzenim de dogurdu. Sadece arkadasimin biri bakimli gorunse de yaşlanmiş resmen goz kenarlari kirisik doldu cocuktan sonra ama belki de genetiktir cocuktan degildir. 😂

Neyse hepsi cocugu dogurur dogurmaz normal yaşamaya başladilar. Hicbirinde de kalici hamilelik kilolari olmadi zaten hamileyken bile asiri kilo almadilar. Kucaklarinda 1 aylik bebeyle saç baş yapilmiş, makyajli, ojeli hallerle gezmelere ciktilar. 🙄🙄🙄
Disariya mi belli etmiyorlar acaba evin icinde yalnizken nasillar cok merak ediyorum boyle konular okuyunca.

Bebek dediğin cennetten bir parça...
Hele bi doğsun, kokunu içine çek o zaman düzelir....

Dur ya o konu bu değildi wjsjsh

Seni engellicem. Seni gördükçe geleceğimden korkuyorum :KK70: 4.aydan selamlar...

Tek pasaklı ben değilmişim skskaj. Paçalarımı uzun emmi çorabımın içine sokmuş, uyusun diye mememi bebenin ağzına tıkmış yazıyorum bu satırları 😀😀

Geçecek diyorlar.

Beni çocuk sorumluluğu korkutuyor, o yüzden hep çocuk dediklerinde kaçacak delik arıyorum; fişi yok ki çekesin, çıktığı yere de geri iteleyemezsin🤪 Açıkçası çok zor sabırlar dilerim, yok mu yardım edecek biri arada nefes almanı sağlar?
Anam var :KK70: ama artık kocasıyla aşka geldiler( nedense torunlardan sonra) sürekli geziyorlar :KK70:
Beni de götürün diyorum baban çocuk sesinden uyuyamaz diyor hdjdjd yalan :KK70:

Sıçrama mı bilmem am ağzıma sıçradı:KK70: duş alırken de rahat değilim. Sürekli peşimde:KK70: bir sapık gibii :KK70:
Ayyyyy anılarım canlandı. 😂 sıçrıyordur o. 9.5 aylıksa büyüme atağındaymış baktım şimdi, çok zor. God bless u :KK43:
EE641932-F9D5-49CA-A71C-DB14CA6936F4.png

İşte bu yüzden no çocuk. Evlenirsem çocuk yapmayı düşünmüyorum 🥰 Sizin de Allah yardımcınız olsun. Bebekliği bitse maalesef okulu ergenliği başlıyor ölene kadar senin sorumluluğunda bir canlı. 40 yaşında bile olsa canı yansa sorumlu hissediyor insan. Sürekli aklın onda. Mutlu mu sağlıklı mı vssss
Bunu nasıl akıl edemedim bilmiyorum :KK70: hani millete bağırıyoruz ya burada bi anlık zevk diye :KK70: bi anlık zevk mi oldu ne oldu bilmiyorum ama şu an hiçzevkli değil.

Tamam kızlar, harika bir doğum kontrol yöntemi oldu bu. Asla doğurmayacağım. :rapci:
Konuyaysa yorumum yok hatunum valla. Çocuğum yok, bekarın dibiyim giggles giggles tespiti yaptı bugün.
Ne bileyim ben de yarın öğlen yemeğine ne koysam, saçımı balık sırtı mı örsem diye düşünüyordum. Böyle dertlerim var henüz işte. :deli:

Ben de boyle çileleri hep burada okuyorum ama cevremde hic pasakli, kilolu bir anne yok yani kiz arkadaslarimin hepsi dogurdu bazisi 2 tane dogurdu hatta, kuzenim de dogurdu. Sadece arkadasimin biri bakimli gorunse de yaşlanmiş resmen goz kenarlari kirisik doldu cocuktan sonra ama belki de genetiktir cocuktan degildir. 😂

Neyse hepsi cocugu dogurur dogurmaz normal yaşamaya başladilar. Hicbirinde de kalici hamilelik kilolari olmadi zaten hamileyken bile asiri kilo almadilar. Kucaklarinda 1 aylik bebeyle saç baş yapilmiş, makyajli, ojeli hallerle gezmelere ciktilar. 🙄🙄🙄
Disariya mi belli etmiyorlar acaba evin icinde yalnizken nasillar cok merak ediyorum boyle konular okuyunca.
Canım ciğerim:KK70: kilom pek yok ama makyaj falan hak getire. Belki ben beceremiyorumdur bilmiyorum😬
Sen hiç topuklu ayakkabıya bakıp ağladın mıııı 🥲

X