Çıldırmama ramak kaldı.

Ben bi koşu intihar edip gelemm. Bebeğimi uyutunca bonibon yutucam bi avuç :KK70:
Ahhshhahah yaa unutmamissin 🤪🤗

Belki de mutfakta böğrek yiyosun suan o da bir intihar :)

Gececek bugunler tatlimmm ama iste diyorum ya daha zor gunler kapida 🤣 iki cocuk annesi olarak bildiriyorum biri 1.sinif digeri ergen sen dusun.Bonibon icmeye bile hakkim yok gidemem bi yere coook is var

sana ıyı bır haberım var :)
hep bu yasta kalmıyor buyuyor ve gecıyor bu gunler :KK53: en azından bu gunlerın gececegını bılıyorsun belkı ıcın rahatlar dedım

gercekten cok zor donemler ... ama esının destegı cok onemlı mesela ısten eve geldıgınde mama veya sagılmıs sutunu versın ya da sen nasıl beslıyorsan beslersın ona bırak ve dusa gır sonra da uyu... esın gece 12 ye kadar kendısı baksın o sırada dınlenmıs olursun ısın varsa yaparsın kendıne zaman ayırırsın

haftasonu mesela esıne bırak bebegını 1 -2 saatlıgıne dısarı cık bunu yapmak zorundasın yoksa takarsın hunılerı ust uste :)

Kız bunlar 10 günün patlaması ;D aslında @rosseyy gibi günde bi konu açsam böyle olmaz zannımca :KK70:
Valla canım geçen bana kızdı halıya işedi. Bu bi KIZ ÇOCUĞU. Altını açarken seni kakalı velet dedim ve işedi:KK70: bilerek bezi çekmemi bekledi. He canım geçiyor hdjdjjdhdjdjdhdh
Pşpisiyle duvarlara da işeyebilirdi
Bizimki giderek ivme arttırıyor
Bir gün koltuktan başladı yukarı duvara kadar attırıp bitirdi
:KK70:

Pşpisiyle duvarlara da işeyebilirdi
Bizimki giderek ivme arttırıyor
Bir gün koltuktan başladı yukarı duvara kadar attırıp bitirdi
:KK70:
Benimki tuvalet eğitimi alıyordu. Gece krizle uyandı. Çırpınıyor ağlıyor. Altında bezi yok. İseyecek belli, tuvalete götürüyoruz yok, lazimlik getirdik yok. Altı çıplak tabi koşuyor ağlıyor en son lazimligi fırlatıp sırrr diye salonun ortasına yeni yikattigim halının üzerine işedi bunu unutamıyorum 😆😆

Yap yap sende yap bizden daha mutlu olmaya hakkım yok onun meali 🤣🤣

35ten sonra bir daha dusunuruz bu cocuk mevzusunu diyorum ama o yaştan sonra boyle şeyler olursa kafam kaldirmaz benim, eşimin kafasi hiç çekmez zaten. 😁
Neden yemegini yiyip sessizce durmuyor bu bebekler 🥺 Boyle eziyet olmasa yapmak isterdim. 😁

Her detayı yaz günlük yap büyünce ver eline okusun..:KK48::KK48:. .
Ah ondan da bahsedeyim. Günlük tutmaya başladım. Ama sonra günlüğü yırtmaya karar verdim. Doğumdan önce ve sonrasını okuyunca çocumun psikolojisi bozulmasın diye. Canım yavrum bir an önce gel diye başlayıp, ah yavrum keşke biraz daha duraydın ile bitti hxjdjdjd

Ohhhhh bi güzel patlamışsınnn:KK70::KK70::confused:

O doğum var ya işte o herşeyin fragmanı.:rolleyes: Bnmkide diş çıkarıyor. Tadından yenmiyorr valla 🥱🤣

Ama napalım evlat paşa paşa çekecez kahrını. 🤷🏻‍♀️

Bunlar bişey değil. Ben asıl 2 yaş sendromunu bekliyom. İlk ergenlik :KK17::KK17::KK34:
Benimki girdi galiba 9,5 ayında. Söylemesi ayıp biraz ileri zekkalı da yafrum xhnshsh off ağlıyorum şu an aslındaaaaq

X