Çıldırmama ramak kaldı.

İyi akşamlar kızlar. Ben de 2 yaşına girmesine sayılı günleri olan bir erkek çocuk anasıyım ve yer yer çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum. Mesela 2 gündür gece uykusunu uyuamıyorum ve sinirlerim bozuluyor. Emmesi memeyi vidiklemesi bile batıyor öyle olunca. Kendimi tutamayıp kızıyorum biraz sonra da pişman oluyorum

Şu an delirmek üzereyim.. Kızlar bana Bi kolonyaaaaa🤦‍♀️ yaa sabah gec kalktı, bende ogle uykusuna uyutmam.. 7de salladm hemen uyudu.. 1 saat snra uyandı.. Ya klasık 1 saattır de uyutmaya ugrasıorm.. Besıge bıraktım sigaramı yaktm valla.. Aglıo sımdı.. Allahm sana gelıorm🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Of o ara uykular berbat. Benim ki sizinkilerden ufak ama öğlen uykusu en fazla 40 dk uyuyor. Tüm gün gözünü ovar. Başka da uyumuyor maalesef 😬 Bugün kardeşim ve abimin çocuklar geldi. O kadar oynadılar ki sızdı kaldı.

Ayy iyi oldu şu an tam ihtiyacım olan şey

Banada iyi geldi yaaaa valla nefes aldım resmen
Valla hep canlı tutalım bence de. Ama 2 yaş epey zor anladığım kadarıyla 😬
İyi akşamlar kızlar. Ben de 2 yaşına girmesine sayılı günleri olan bir erkek çocuk anasıyım ve yer yer çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum. Mesela 2 gündür gece uykusunu uyuamıyorum ve sinirlerim bozuluyor. Emmesi memeyi vidiklemesi bile batıyor öyle olunca. Kendimi tutamayıp kızıyorum biraz sonra da pişman oluyorum
Hangimiz kızmıyoruz ki ya. Geçen gece yeter diye bağırdım. Ama maalesef bende sonradan üzülüyorum.

Hangimiz kızmıyoruz ki ya. Geçen gece yeter diye bağırdım. Ama maalesef bende sonradan üzülüyorum.
Valla normalde şu an daha o krizleri çok başlamadı gibi. Gündüz fena değiliz idare ediyorum bir şekilde. Ama gece zaten çok sık uyanıyordu. Bir de birkaç gecedir saatini sarkıtmaya başladı. Bu sinirlerimi bozuyor. Bir ara artık ne yaparsan yap dedim döndüm sırtımı bu defa da geldi yine önüme yattı. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

Valla normalde şu an daha o krizleri çok başlamadı gibi. Gündüz fena değiliz idare ediyorum bir şekilde. Ama gece zaten çok sık uyanıyordu. Bir de birkaç gecedir saatini sarkıtmaya başladı. Bu sinirlerimi bozuyor. Bir ara artık ne yaparsan yap dedim döndüm sırtımı bu defa da geldi yine önüme yattı. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim
Öyle bırakınca benim kızın sesi kısılana kadar ağlıyor 😬 gece beslenmesi yapıyor mu hala ?

Kızlar biz fena değildik aslında emzirmeyi bıraktıktan sonra temassız uyutmaya başlamıştım . Geceleri 2 kere filan uyanıyordu o zaman ben kesintisiz uyusun derdindeydim 2 kere fazla geçiyordu . Çünkü çevremde herkes emzirmeyi bıraktık kesintisiz uyuyor diyorlardı . Benim oğlum öyle olmadı ilk başta temasla uyuyor ondan uyanıyor dedim teması kestim yine aynı . Geçen ayın 18 inde kv kp 4 gün gelip kaldılar ne olduysa ondan sonra oldu . O Ara ben oğlumla ilgilenemedim oda öğlen uykularına direndi ardına geceye direndi . 50 dk da zor Uyur oldu öğlen 1 saat uyur oldu geceleri çığlıkla uyanır ve susturamaz olduk vs vs . Ellerimi tutup uyumak istedi sarılmak istedi . Bende ayrılık kaygısı yaşıyor geçer dedim ama hala aynı 🤦🏻‍♀️ 20:15 yatırdığım çocuk 22:30 da ağlayarak uyandı mesela yenidoğan gibi .

Krizlerimiz çok bizim 🤦🏻‍♀️ 2 gün önce parkta bir arkadaşımla sohbet ettik oğlumdan 1.5 ay küçük kızı var . Anlattıklarımı şok içinde dinledi kendi de 7 aylık hamile birde .içimden dedim ki tabi sen böyle rahatsın bacağına yapışık yaşayan çocuk olmadığı için 2. Yi isteyerek yapmışsın

Öyle bırakınca benim kızın sesi kısılana kadar ağlıyor 😬 gece beslenmesi yapıyor mu hala ?
Benimki böyle durumlarda genelde gönül almaya çalışıyor ama işte o an istediğim o olmuyor 😂 yapıyor malesef bıraktıramadım. Yakında toptan keseceğim. Seninki ne kadarlık

Krizlerimiz çok bizim 🤦🏻‍♀️ 2 gün önce parkta bir arkadaşımla sohbet ettik oğlumdan 1.5 ay küçük kızı var . Anlattıklarımı şok içinde dinledi kendi de 7 aylık hamile birde .içimden dedim ki tabi sen böyle rahatsın bacağına yapışık yaşayan çocuk olmadığı için 2. Yi isteyerek yapmışsın
Ay beni korkutma 😬 emzidmeyi kesince her şey düzelir diye düşünüyordum.

9,5 aylık. Bende gece beslenmesini kessem mi diyordum. Zorlanıyorum artık ya.
1 yaşında kes bence. Bana doktor ne kadar emerse o kadar iyi Sen o internette yazılanlara bakma falan dedi kesmedim ama çok pişmanım. Geceyi kesmiş olsaydım daha yaza kadar daha emzirirdim ama artık dayanamıyorum son demlerdeyim

1 yaşında kes bence. Bana doktor ne kadar emerse o kadar iyi Sen o internette yazılanlara bakma falan dedi kesmedim ama çok pişmanım. Geceyi kesmiş olsaydım daha yaza kadar daha emzirirdim ama artık dayanamıyorum son demlerdeyim
Valla hani bazı kadınlar diyor ya emdikçe bağ var falan :KK70: külliyen yalan.

Bende öyle sanıyordum ama benim oğlan düzelmedi . Yenidoğanken prensesmişim ya ben herşey zaman geçtikçe kötüye gidiyor
Senin oğlan gerçekten ilginç tuçe yenidoğan zamanı daha düzgündü uykusu çok özeniyordum o zaman sana 😂

Valla hani bazı kadınlar diyor ya emdikçe bağ var falan :KK70: külliyen yalan.
Bağ var da bi yere kadar. Benimki birini emerken diğerini vidikliyor. O küçük parmağını ucuna sokmaya çalışıyor falan canım yanıyor bağ falan hal getire o zaman

X