Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Doa kozmetiğin retinal kremini kullanıyorum cildim asitlere alışık olduğundan dolayı her gece kullanıyorum(tahriş yapmadığı sürece)zaten normali de her gece kullanmak..ekim de başlanıyor mayısa kadar kullanılıyor hatta benim doktorum mayısının sonuna kadar her gece kullan dedi bana
Ben de luxery diye bir marka almıştım bir kere kullandım sadece. Oda bir etki etmedi şükür haftada iki kullanırım sanırım benim cildim hassas ve 01 oran bu arada sadece dermokozmetik almaya karar verdim ne olursa olsun influcerler bizi kandiriyor reklam uğruna boş ürünler hep.eşimde de kullandık bu arada ama onda kızarma cok oldu.

Sizin krem ise yaradigini hissettiniz mi acaba.

Ben de luxery diye bir marka almıştım bir kere kullandım sadece. Oda bir etki etmedi şükür haftada iki kullanırım sanırım benim cildim hassas ve 01 oran bu arada sadece dermokozmetik almaya karar verdim ne olursa olsun influcerler bizi kandiriyor reklam uğruna boş ürünler hep.
Ben çok memnun kaldım 0.025 kullanıyorum şuanda..seneye en yükseğini alıp ben ayarlıycam öyle düşünüyorum..etki etmesi için her gece kullanmanız şart..hyalüronik asit gibi hemen dolgunluğu göstermez..sabır gerek😉
Benim krem gayet işini yaptı diyorum çok çok beğendim hissetmedim görüyorum

Arka tarafındaki silikon di mi ablacım ve ön tarafındakiler de tahriş etmeyecek yumuşaklıktaysa kullanmanı tavsiye ederim..ilk kullanırken tahriş ediyor mu etmiyor mu diye bi bak bu çok önemli
Evet abla yumuş yumuş 🥰 acıtmıyor hiç çizmedi de , peki bunu kullandıktan sonra ne gibi kremler kullanayım nemlendirici koruyucu gibi vs😇 benim derdim birazda gözenekler ve siyah noktalar aslında 🥺🤦🏻‍♀️

Evet abla yumuş yumuş 🥰 acıtmıyor hiç çizmedi de , peki bunu kullandıktan sonra ne gibi kremler kullanayım nemlendirici koruyucu gibi vs😇 benim derdim birazda gözenekler ve siyah noktalar aslında 🥺🤦🏻‍♀️
Aha bha tonik kullan kuzum (şuan en uygunu the purest)nemlendirici olarak cerave kullan hem içinde hyalüronik asit var

yıkadım , tonikledim nemlendirici ve güneş kremi sürdüm
Nemlendiricimin dibine geldim cream co nemlendirici almıştım ona geçeceğim

Sabah rutinim
Yüzümü yıkadım
Gözaltı serumu
C vitamini serumu
Güneş koruması

Sabah rutinim
Yüzümü yıkadım
Gözaltı serumu
C vitamini serumu
Güneş koruması
Bana yılbaşı hediyesi dilan polat maderise krem iki tanede lifli sabunu geldi yorumları okuyorum ama çeşitli yorumları var bu kremi ne yapayım hiç bilgin varmı

Bana yılbaşı hediyesi dilan polat maderise krem iki tanede lifli sabunu geldi yorumları okuyorum ama çeşitli yorumları var bu kremi ne yapayım hiç bilgin varmı
Dilan polatı yeni tanıdım buradaki yorumlardan baktım kremi falan hiç bilmiyorum canım..araştırıp yazsam olur mu

Akşam rutinim
Yüzümü öncelikle the purest asitli toz temizleyici ile yıkadım
Sonra foreo ile tekrar köpürterek yıkadım
Sonra the purest kırmızı peelingini yaptım
Üstüne the purest hyalüronik asit
The purest glikolik asit (aha bha içeriyor)
En son penaten krem ile bitirdim

X