cilveli kk fıstıkları

Blumavi msj 100 tane olmamışş cevap yazamıyorum kusura bakma.....

Herkese selam kızlar,
Burda resmen örgütleşmiş insanlar var ve bir nevi darbe yaparak topiği kapattırdılar yani açıık aslında ama birçoğumuzun cevap yazma yetkisi yok konuya:KK50:
Her neyse... Ben buranın özgürlükçü,adaletli bir forum olduğunu düşünüyordum ama bunları gördükten sonra tam tersi olduğunu anladım.
Koca koca insanlara bunu yazın,yok o konu hakkında konuşmayın bilmem ne tarzı telkinler veriliyor.Kurallarda küfür yasak deniyor,bu tarz konular konuşulmayacak denmiyor öyle değilmi?Hem mizah +18,cinsellik,ilk gece,korunma yöntemleri vs. konular var bu forumda.İyice tadımı kaçırdı dünkü olay saçmaladı yöneticiler.Sadece okucam bundan sonra yorum yok!
Sevgiler hepinize...:KK16:

neyse bize paris haram anca külkedisi gibi ev temizleriz annem sağolsun hadi size bol gezmeler paiii :KK60::KK60::KK60:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa yine mi kapatıldıııııııııııııııı
yahu gelin face de grup açalım özel eklenen kişilerden başkası da bi şeycik yazamasın kapatılmaz orda nasıl olsa kafamızı bozanı gruptan yollarız olmadı :KK23:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa yine mi kapatıldıııııııııııııııı
yahu gelin face de grup açalım özel eklenen kişilerden başkası da bi şeycik yazamasın kapatılmaz orda nasıl olsa kafamızı bozanı gruptan yollarız olmadı :KK23:

hayırrr kapatılmadı.....

kızlarrrr alemsiniz vallaa
neşem geldi yerine sizin yorumları okuyuncaa

ben ben ben ben ben :KK17:

geçmiş olsun canım bencede hiç bi iş yapma bugün bize vakit ayır:86:
tamam canom bekliyorum

:KK23::KK23::KK23:

bende bende bendee..3 kez ..çok yorucuydu:))))

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
sabah gidenler de sayılır mı:KK60:

wuhhuu sayılır bebem sayılır :KK60::KK60:
eyvahhh ben şifreleri kaçırdım :KK43:

bende kaçrdım şifreleri....:KK43:

zaten şimdilik topu topu 1 şifre verdim..
ben gidemedim uçağı kaçırdım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
senin biletini sonraya kesicez şekerim :KK34:
gidemeyenlerr hele hele gitme şansı
bile olamayanlar yani bekarlarr ne yapsınn :KK43:((

sizin uçuşlar şimdi değil kuzu :KK61:

X