cilveli kk fıstıkları

bluemavi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
180
5
kizlar sanirim sonunda el birligi ile acilmis olan süper geyik konumuzu taşındı..

burada konunun disina cikmadan sohbet etmeyi deneyelimmm

Son düzenleme:
merhabalarrr bende geldimm
bayanlar sanırım bende de biraz odunluk var gerçi yerine göre değişiyo
bazen çok cilveli olabiliyorum

Canım benim iyi etmişsin tekrar konuyu açmakla ama şunu diyeyim; bazı topiklerde konuyu bizzat kendilerinin kapattırdıklarına dair mesaj yazan kişiler var. Bu durumda dün bir yöneticinin 'kimsenin isteği üzerine topik kapatılmaz' vs söylemine karşı tereddütlerim ve güvensizliğim oluştu. -ki bununla ilgili o mesajı da alıntılayarak, likini de kopyalayarak özel ile bildirdim ve açıklama beklediğimi belirttim. Birkaç gün içinde (hatta bugün de olabilir) yine bir takım müdahaleler ile topik kapanacaktır. Bu sebeple bu topiğin de ömrü pek uzun olmaz düşüncesindeyim :KK34:

Canım benim iyi etmişsin tekrar konuyu açmakla ama şunu diyeyim; bazı topiklerde konuyu bizzat kendilerinin kapattırdıklarına dair mesaj yazan kişiler var. Bu durumda dün bir yöneticinin 'kimsenin isteği üzerine topik kapatılmaz' vs söylemine karşı tereddütlerim ve güvensizliğim oluştu. -ki bununla ilgili o mesajı da alıntılayarak, likini de kopyalayarak özel ile bildirdim ve açıklama beklediğimi belirttim. Birkaç gün içinde (hatta bugün de olabilir) yine bir takım müdahaleler ile topik kapanacaktır. Bu sebeple bu topiğin de ömrü pek uzun olmaz düşüncesindeyim :KK34:

sana katılıyorumm bencede...

eeeee hoş geldin faslından sonra belli sınırlar içinde kim açıcak konuyu acaba:??????

sağol canım hoşbulduk

saol ceydom iyiyim bacım oturuyodum melül melül burayı gördüm geldim :86:
sen napıyon kuşum

İyi ben de canım ne olsun.. dün akşam regl oldum bugün çok kötü fenayım yaa belim o kadar kötü ağrıyor ki anlatamam :KK14::KK14::KK14: o yüzden bugün iş miş yapamıcam :KK19:

bu arada 10 dk dolmasına bekliyorum beybi özelden yazıcam sana:34

X