Cimri kayinvalidemle ben!! OFF OFF

canim benim başlığı acip okumadan önce ufak tefek cimriliklerdir diye düşündüm hepimiz görüyoruz çünkü bu tür şeyleri ama senin kendi yasayacagin evi kendisi dizmesi ve nisanlinin kesinlikle buna laf etmemesi ilerde cok cok soruna yol acar nedemek nisanlin maasinim tamamini ona veriyor öyle şeymi olur ihtiyaclari varsa versin ama okudugum kadariyla ihtiyaclarida yok bence nisanlinda cok hatali burda ve ilerde cocugun olunca ona da cok burnunu sokar bu kadin nisanlin da sesini etmez sana daha evlenmeden gına gelmis evlendikten sonra kucuk bi cocukla pisman olursan bosanirsan ne yapacaksin .. cok cok yazik olue hem sana hem cocugunuza boyle evlilikte yurumez ya adam gibi hepsini ailecek al karsiniza konusun belki konusulur duzelir yada tamamen bitir ama aybi evde yasicaz diyorsun ayni evde yasicaksaniz ben cok duzelecegini zannetmiyirum nisanlin pasif kalmis hep gençliğine bence evliligine falan yazik etme nisan ne ki yolun basi daha ne kadar insan tanirsin belki cok iyi bir aikeye ve kocaya denk gelirsin iyiki bozmusum dersin umarım hakkinda hayirlisi olur dua et her zaman ama bence cok cok düşün ben olumsuz diyorum yanlis yaparsın evlenerek

ayrica kimsenin nisani atarsan dediklerine sakin bakma dinleme bile sen zor durumda kaldığında evlendikten sonra onlar gelip yardim etmez elalem hatta guler dul kaldi der insanlar o kadar kotu niyetli ki kesinlikle mutlu olcagini dusunmuyorum o insanla bırak cok daha iyisiyle olursun insallah

Merhaba arkadaslar, canim bu aralar cok sıkkın. Nisanlima evlilik yolunda yürümeden önce bana büsürü sözler vermisti, ayri evde oturcaz balayinda suraya gitcez, istedigin gibi evimizi dösiceksin fln.

Simdi dügüne haftalar kaldi ve ben gercekten cok mutsuzum. Herseyi kayinvalidem seciyor. Ya bi koltuk begendim diyerinkinden 300tl fazla diye kendi begendigini aldi!! Ya üstelik ben pahaliya kacan biri degilim. Zebra seklinde perde istiyorum diyorum yok neymis efendim onlar cok pahaliymis kendi kafasina göre tül aldi!! Ve üstelik bizimle yasicaklar. Nisanlim verdigi hicbir sözünü tutmadi. Bunlari kendisine anlatiyorum hic birsey yapmio. Neden biliyormusunuz? Cünkü annesine agzini actigi an kadin durmadan surat asiyor sonra hastalaniyormus. Uzun lafin kisasi resmen ana kuzusu. Bazen kendime diyorum keske tanimasaydim nisanlimi. Kayinvalidem ne derse o oluyor. Onsuz mobilya bile alamiyoruz cünkü nisanlim kazandigi paralarinin hepsini annesine veriyor. Kayinpederim ise kayinvalidemin arkasinda. Bana kayinvalidem surat assa kayinpederim de surat asiyor. Ya ben bunlar haric nisanlimla hic bir sorunum yok. Herseyi annesi mafediyor.
Sunu da söyliyim kayinvalidemin bitane kizi var ve onun her istedigi oluyor. Damadina hele hic kiyamiyorlar durmadan ya kiyafet yada para gönderiyorlar ki damadi kizina iyi baksin diye!! Sira bana gelince hersey pahali oluyor.

Arkadaslar ben napcam?? Cok mutsuzum lütfen akil fikir verin.

Çok cok benzerini ben yaşadım. Eşim eç için gittiğimiz hiçbir alışverişe gelmedi, hep annesini yolladi. Ve o andan itibaren işler çığırından çıktı. Bişey beğeniyorum kadın bana dio ki ben o rengi sevmiyorum. Sevmezsen sevme bana ne ya. Bizde aşırı sorun yaşadık ama ben hep kendi istediğimi aldırdım zorla. Eşime ayrı konusuodu bana ayrı. Eşimle ciddi boyutlarda aramız bozulmuştu. Ama ben her şeyi her seferde tek tek anlattım eşime. Ben bunu istiyorum fiyatı bu ama annen almıo, almama nedeni işte sırf onun beğenmemesi falan diye. Konu para olsa onların bütçesini aşacak bişi olsa haksız olabilirdim ama bu dönemlerde 300 500 tl nin lafı yapılmaz. Gerçi en büyük suçlu tabi ki esim.. Annesini bu işe karistirmayacaktı... bu kadar anneni ağzına bakılmaz ki ya

X