Cimri kocayla hayat geçer mi

telefonunda sifre yok mu nasil yani

parmak izi falan da mi yok
Var ama tüm şifrelerimi bilir özel hayata saygı flan yoktur yani girer msjlara da bakar banka hesaplarima da bakar benim Google geçmişine kadar bakmış yani sürekli takip eder herseyi bakma desem şifreyi söylemesem ne gizliyorsun da bakmıyorum der yani

Telefonla konuşurken telefon konuşmalarımı bile dinler kızım beşikten düştü o gün kardeşim aradı olanları ona anlatıyordum meğerse kapıda beklemiş bizi dinlemiş içeri girdi aldi elimden telefonu sen benim hakkımda nasıl kötü şeyler söylersin diye bana laf söyledi kardeşime birsuru laf söyledi sen nasıl benim aile işlerime burnunu sokarsın diye beşikten düştü diye sinirlenip bana yumruk vurmuştu neden düşürdün diye bende onu anlatmıştım kimseye bsey anlatmamam gerekirmiş ailede olan ailede kalırmış

Bu yazdıklarınızı bile bile bu adama tekrar dönerseniz aptallık edersiniz. Bitti diyip asla arkanıza bakmamanız lazım. Hayat bu değil artık nefes alın.

Var ama tüm şifrelerimi bilir özel hayata saygı flan yoktur yani girer msjlara da bakar banka hesaplarima da bakar benim Google geçmişine kadar bakmış yani sürekli takip eder herseyi bakma desem şifreyi söylemesem ne gizliyorsun da bakmıyorum der yani
of okudukça daralıyorum

ve size de çok kızıyorum nasil boyle davranmasina izin veriyorsunuz

kendinize gelin

Merhabalar ben 6 senelik evliyim bir kızım var 2 yaşında öğretmenim benim sorunum su ki eşim cok cimri. Artık boyle bir insanla yaşamaktan psikolojim bozuldu. Daha ne kadar devam ederim ne zman yeter artık derim bilmiyorum. Severek evlendik ve başta farketmedim bu durumu. Fakat zamanla kazandığım paraya karıştı harcamalarima karıştı ayrica bencil ve aldığımız herseye benim demeye başladı. Tabi basta boyle değildi çocuk doğunca daha beter oldu cimriligi de arttı kavgalarımız da yok kilo alımı az diye kavga çıkarırdı yok emmiyo mama ver diye mama verdim emzir diye kavga yatağa pisledi diye kavga yani ardı arkası kesilmedi her seye karisiyordu herseyden kavga cikariyorudu bende ailemden çok uzaktaydim dogudaydim buraya nasıl gelcekler uzakta nereye gider kime sığınırım diye hep sustum küstük barıştık ama evimi bırakmadım çocuk beşikten düştü senin sorumsuzluğun dedi koluma yumruk attı çok konuşuyorsun diye tokat attı ama hep gurbetteyim diye sustum eylülde memleketime tayinim çıktı baktım burda hayat farklı ben senelerdir kendimi hep ezdirmisim öğretmen arkadaşlarım istediği gibi kıyafetini alıyor arabasını kullanıyor eşleri hediyeler alıyor pahalı bende alışveriş yapmak istedim eşim karışıyor okulum eve 10 km flan araba ile gideyim öğret diyorum vermiyor bi yere çarparsın 150 milyarlık arabayi sana mı vercem diyor e bana alalım diyorum çocuğumun rızkını sana mi yedirecem diyor tabi bu arada direksiyon dersi de aldim fakat arabayi bana yine vermedi alamazsın dedi. iyi de benim de birikimim var hakkım var dedim. Artık kavgalar büyünce ailemi aradım ben ayrılmak istiyorum dedim babam eşimle konuşmuş iste sorun ne flan diye eşimde hala beni kotulemis yok yemek yapmıyor bana karşılık veriyor flan diye halbuki yalan kendini bir yerde haklı çıkarmak için yapmış. Neyse eşim benle yine 1 hafta konuşmadı ama sonra barıştık. Arabanı git al diye bana 100 bin lira kadar para verdi. Sonra da bütün hesapları ayırdı eve ne alınırsa ortak oducez diye sen bosancam dedin ev de yok sana arabani da git kendin al diyor. Bana zaten bsey almaz kızıma da almaz kendi ihtiyaçlarımızı ben gideriyorum ailem asla bosanmama yanaşmıyor yapcak bsey yok arada çocuk var katlanacaksın diyor bende artık ne yapsam şaşırdım yani sizlere de içimi dökmek istedim dinleyen bir kimsem bile yok kendi halime herseyi unutup yaşamaya çalışıyorum. Ne yapmam gerek nasıl davranmam gerek bilemiyorum ama hala kavga etmeyelim diye susmaya çalışıyorum.
Siz neden boşanmak için ailenizin onayını istiyorsunuz onu anlamadım. Madem size çocuk rızkı yedirmeyecekmiş boşanın da öyle yeyin. Cimri koca boşanma sebebi. Bu yargı kararlarıyla sabit.

of okudukça daralıyorum

ve size de çok kızıyorum nasil boyle davranmasina izin veriyorsunuz

kendinize gelin
Ben küçük bir köyde doğdum büyüdüm doğduğun ev kaderindir deniyor ya hep elalem ne der ailem üzülmesin kafası işlendi benim kafama da okudum evet ama o kaderden kendimi kurtaramadim hep annem babam üzülmesin elalem konuşmasın dedim yaşadıklarımı kendime konduramadim hep düzelir diye ümit ettim bekledim ama en son artık anladım ki hiçbir şey duzelmicek ve ailemin yanına geldim

Hep çocuğunun bir yani eksik kalır arada derede buyur gözünü yaşlı görür dayanamazsin dediler bende ya ilerde kızım bana neden beni babasız bıraktın derse ağlarsa dayanamam dedim işte bunları düşünüp hep sustum ama sustukça daha da üstüme geldi her geçen gün daha da kötü oldu

Hep çocuğunun bir yani eksik kalır arada derede buyur gözünü yaşlı görür dayanamazsin dediler bende ya ilerde kızım bana neden beni babasız bıraktın derse ağlarsa dayanamam dedim işte bunları düşünüp hep sustum ama sustukça daha da üstüme geldi her geçen gün daha da kötü oldu
Arkadaşım, hastalık derecesinde cimri bir babayla büyüdüm. Elime sürdüğüm kremden aldığım pede kadar laf söylerdi, kız evladın için bu adamı boşa, ana kız gül gibi geçinin gidin. Ah keşke benim annemin de elinde mesleği olsaydı da bizi çekip kurtarsaydı zamanında. El kadar bebesinin yiyeceği portakala laf söyleyen herifi boşamaya tereddüt etmek nedir? Bu herif hasta oğlu hasta, hiç kimse de kurtaramaz. Babam gelmiş 70'ine, hala aynı hala aynı. Yuvası yıkıldı, çocuklarının her biri bir yerde, arayanı soranı yok, adam hala aynı. Hasta bunlar. Çocuğunu düşünüyorsan boşarsın bu adamı.

@Derbederhayat eşiniz arıyor mu hâlâ ? Suçunu kabul eder gibi görünse dahi en fazla 2 ay sonra başa sarar. Gerçi böyle tipler özür dilemiyi de bilmez, odun tabi layığıyla hakkını vermeli.
Aradı fakat açmadım bir kere msj attı özür dileme yine yok iste arada çocuğumuz var eski güzel günlerin hatrina tekrar yuvamizi kuralım diye sonra da bedava barışma özür dileme msj atmadı sadece kızımın fotosunu atar mısın video atar mısın diye yazmış ama hiç cevap vermedim

Bakın madem bu siteye yazdığınızı öğrenmiş alın bu konuyu ve yazılan yorumları okusun.Belki o zaman kafasına dank eder beyefendinin.Evlilik bu değil!Yok öyle kadını çalıştır sonra tüm parasına altınına çök.Sonra siz karşı çıkmaya başlayınca hesapları ayır!Fişe bile bakıyomuş eşinizin cidden psikolojisi bozuk.Normal bir kişiliği yok.Bunca yıl sanki bunları yaşamak için mi okudunuz öğretmen oldunuz.

Allah aşkına gelip biz mi düzeltelim huy bu düzelmez öğretmen olmuşssunuz kimseye muhtaç değilsiniz

Merhabalar ben 6 senelik evliyim bir kızım var 2 yaşında öğretmenim benim sorunum su ki eşim cok cimri. Artık boyle bir insanla yaşamaktan psikolojim bozuldu. Daha ne kadar devam ederim ne zman yeter artık derim bilmiyorum. Severek evlendik ve başta farketmedim bu durumu. Fakat zamanla kazandığım paraya karıştı harcamalarima karıştı ayrica bencil ve aldığımız herseye benim demeye başladı. Tabi basta boyle değildi çocuk doğunca daha beter oldu cimriligi de arttı kavgalarımız da yok kilo alımı az diye kavga çıkarırdı yok emmiyo mama ver diye mama verdim emzir diye kavga yatağa pisledi diye kavga yani ardı arkası kesilmedi her seye karisiyordu herseyden kavga cikariyorudu bende ailemden çok uzaktaydim dogudaydim buraya nasıl gelcekler uzakta nereye gider kime sığınırım diye hep sustum küstük barıştık ama evimi bırakmadım çocuk beşikten düştü senin sorumsuzluğun dedi koluma yumruk attı çok konuşuyorsun diye tokat attı ama hep gurbetteyim diye sustum eylülde memleketime tayinim çıktı baktım burda hayat farklı ben senelerdir kendimi hep ezdirmisim öğretmen arkadaşlarım istediği gibi kıyafetini alıyor arabasını kullanıyor eşleri hediyeler alıyor pahalı bende alışveriş yapmak istedim eşim karışıyor okulum eve 10 km flan araba ile gideyim öğret diyorum vermiyor bi yere çarparsın 150 milyarlık arabayi sana mı vercem diyor e bana alalım diyorum çocuğumun rızkını sana mi yedirecem diyor tabi bu arada direksiyon dersi de aldim fakat arabayi bana yine vermedi alamazsın dedi. iyi de benim de birikimim var hakkım var dedim. Artık kavgalar büyünce ailemi aradım ben ayrılmak istiyorum dedim babam eşimle konuşmuş iste sorun ne flan diye eşimde hala beni kotulemis yok yemek yapmıyor bana karşılık veriyor flan diye halbuki yalan kendini bir yerde haklı çıkarmak için yapmış. Neyse eşim benle yine 1 hafta konuşmadı ama sonra barıştık. Arabanı git al diye bana 100 bin lira kadar para verdi. Sonra da bütün hesapları ayırdı eve ne alınırsa ortak oducez diye sen bosancam dedin ev de yok sana arabani da git kendin al diyor. Bana zaten bsey almaz kızıma da almaz kendi ihtiyaçlarımızı ben gideriyorum ailem asla bosanmama yanaşmıyor yapcak bsey yok arada çocuk var katlanacaksın diyor bende artık ne yapsam şaşırdım yani sizlere de içimi dökmek istedim dinleyen bir kimsem bile yok kendi halime herseyi unutup yaşamaya çalışıyorum. Ne yapmam gerek nasıl davranmam gerek bilemiyorum ama hala kavga etmeyelim diye susmaya çalışıyorum.
Merhaba; lütfen ailenizin ve eşinizin size vermediği ve hakettiğiniz değeri siz kendinize verin. Bu insanla bir arada yaşamak zorunda değilsiniz. Çocuğunuzun geleceği için o ortamda büyümesine izin vermeyin. Zaten mesleğiniz var.

Biz ortak para biriktirip aldık o arabayı şimdi binemezsin demesi beni sinir ediyor aileme de söyledim sürekli ev araba diyip durma yuvani bozma diyorlar sanki ben suçluyum bunları söyleyince ben bozuyormusum gibi davranıyorlar ama neden araba istemim durumumuz müsait alabiliriz eşim Kendi istediği yere arabaya binip gidiyo ama ben nereye gidicek olsam dolmuş bekle 2 dolmuş değiştir otobüs bekle hep bu şekilde geçiyor zamanım ben de sinir oluyorum tabiki bide gelip bana benzin parasının yarısını ver yok kasko sigorta yaptırdım onun parasının yarısını ver sen de hafta sonu bir yere giderken biniyorsun ya sabah okula bırakıyor beni o zman okula bırakmam vermezsen hafta sonu binemezsin diyip yine kavga çıkarıyor
Böyle bir adamla aynı evde nasıl yaşayabiliyorsunuz? Çok itici.

Böyle bir adamla aynı evde nasıl yaşayabiliyorsunuz? Çok itici.
Düzelir bir orta yol buluruz diye bekledim hep fakat Düzelmedi her geçen gün paraya daha çok bağlandı bizden uzaklaştı bende en sonunda çıktım evden şimdi ayrı ev tutacağım o asla evden çıkmaz

Merhaba; lütfen ailenizin ve eşinizin size vermediği ve hakettiğiniz değeri siz kendinize verin. Bu insanla bir arada yaşamak zorunda değilsiniz. Çocuğunuzun geleceği için o ortamda büyümesine izin vermeyin. Zaten mesleğiniz var.
Çok haklısınız insan kendine değer vermedikçe kimse değer vermiyor daha hala neden evi bırakıp geldin sabretseydin ne dese duymasaydin arabayı vermiyor diye kavga mı edilir çocuk var yıkma yuvani erkeksiz ev mi olur yani şu birkaç günde lafa boğdular beni yarın gidip evimi tutup düzenimi ayircam

Çok haklısınız insan kendine değer vermedikçe kimse değer vermiyor daha hala neden evi bırakıp geldin sabretseydin ne dese duymasaydin arabayı vermiyor diye kavga mı edilir çocuk var yıkma yuvani erkeksiz ev mi olur yani şu birkaç günde lafa boğdular beni yarın gidip evimi tutup düzenimi ayircam
Sonuna kadar destekliyorum :) umarım her şey gönlünüzce olur.

X