Cimri mi tutumlu mu ayrılmalı mı?

ausgburg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
2.353
1.047
33
Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım. Sevgilime cimri yada tutumlu diyenler oldu. Kendisi yurt dışında tatilde buluşucaz. Tur biletlerini alırken sürekli hadi alalım pahalınacak diyordu. Ben de maaş günümü bekliyordum. Ben de sen al ben vereyim dedim tamam dedi ancak o akşam ses çıkmamıştı. Sonrasında ayrı ayrı aldık. Kendisinin maaşı benim 2 katım. Normalde diğer ayda ben yine yurtdışına onun yaşadığı yere gidicektim, maddi anlamda bu tur fiyatı zorladı beni ve gelemeyebilirim dedim. Gelirsin yaaaa diyor. Cimriliği dışında başarılı, çalışkan, sakin biri. Ama bu para konusu kafamı çok karıştırıyor. Bir iki kez söyleyeyim dedim. Bana böyle diyemezsin ben herşeyin en iyisini alırım diyor gıda anlamında. Cimri olan bir yemeğe 100 euro vermez diyor. Bir akşam yemek o kadar tutmuştu bu vermişti ama hemen sonrakinde de ben verdim. Zaten verirken teklif edince sonrakini sen verirsin diye yerini yapar mutlaka. Kafam karışık :KK43:

Siz diyin ne yapacağımı bilemezsiniz:)
Daha önce 800 kere yazıldı ama yine yorumumu belirteyim. Adam tam anasının gözü, siz de fena sayılmazsınız bu konuda. Bence para konusunda çok çatışacaksınız.

Para konusan insandan hic hoslanmiyorum. Sizinki de isine geldi mi parayi unutuyor (bknz.size bilet alinmasi) isine geldi mi de rahatca konusabiliyor sanirim.

Kiz arkadasiyla ciktigi yemegin parasini oderken 'bir dahakine sen odersin' diye belirtmesinin cringe ligi... Ayyyy bu modeli de ilk defa duydum. Tam bir soguma sebebi ama sogumadiysaniz boyle devam edersiniz. 😬

Arkadaşlar daha önce de konu açmıştım. Sevgilime cimri yada tutumlu diyenler oldu. Kendisi yurt dışında tatilde buluşucaz. Tur biletlerini alırken sürekli hadi alalım pahalınacak diyordu. Ben de maaş günümü bekliyordum. Ben de sen al ben vereyim dedim tamam dedi ancak o akşam ses çıkmamıştı. Sonrasında ayrı ayrı aldık. Kendisinin maaşı benim 2 katım. Normalde diğer ayda ben yine yurtdışına onun yaşadığı yere gidicektim, maddi anlamda bu tur fiyatı zorladı beni ve gelemeyebilirim dedim. Gelirsin yaaaa diyor. Cimriliği dışında başarılı, çalışkan, sakin biri. Ama bu para konusu kafamı çok karıştırıyor. Bir iki kez söyleyeyim dedim. Bana böyle diyemezsin ben herşeyin en iyisini alırım diyor gıda anlamında. Cimri olan bir yemeğe 100 euro vermez diyor. Bir akşam yemek o kadar tutmuştu bu vermişti ama hemen sonrakinde de ben verdim. Zaten verirken teklif edince sonrakini sen verirsin diye yerini yapar mutlaka. Kafam karışık :KK43:
Arada gerçek sevgi olsa herşey karşılıklı olmaz diye düşünüyorum

iki tane de ben ekleyeyim anacı erkek ve küsen erkek.
Ben de bir tane eklemek istiyorum. Bir yıldır tecrübe ediyorum artık çıkarım yapma vakti geldi bence.
Sabrınız azsa oğlak burcu erkeklerinden uzak durunuz. :KK53: En az altı ay ilişkiden hiçbir şey anlamayacaksınız, size kendini açmayacak, neyi istiyor neyi istemiyor, seviyor mu anlamayacaksınız. Tahammülünüz azsa bulaşmayın, kırışırsınız, saçınız beyazlar benden demesi. :KK54:

X