Cin 1-2-3 leep sürecim

Bu işlemleri nerde yaptırdınız ? Fatma hoca bana kolposkopi ve leep önerdi ve kendisi yapmak istedi. Fatma hocayı çook seviyorum gerçekten işin ehli ama bu konuda Bülent hocaya yönlendirmedi. Açıkcası ben jinekoloji onkoloji hocası olmasına dikkat ettim ama işte bülent hocadan randevu bulmak biraz uzun oldu. Sizin süreç özge hocada başladı? O mu yönlendirdi ? Aşıları nerede yaptırdınız? Ahcc yi nereden aldınız? Propolis ne aldınız ? Çok soru sordum ama kusura bakmayın hpv pozitifken kaç ay sonra negatif oldu? Gerçi siz leep yaptırdığınız için mi negatif oluyor ? Çok çok teşekkür ediyorum 🌸
Hayır beni bülent hocaya özge hanım yönlendirmedi daha önce bülent hocaya dermoid kist olmuştum o yüzden direk bülent hocaya gittim aşıları eczaneden aldım sağlık ocağında oldum ahcc yi internetten aldım time health kendi sayfasından 6 ay düzenli kullandım hpv negatifmi bilmiyorum baktırmadım ama bülent hoca dediki hpv nin en yoğun olduğu bölgeyi kazıdığımız için yüksek oranda negatife döner dedi şuanda baktırma imkanım var ama nedense baktırmak istemiyorum türünü bilsem nolcakki sonuçlar temiz zaten gebeliğime odaklanıyorum şuan kötü olsa bile doğum yapamana kadar hiçbirşey yapamayız ama zaten sonuçlar temizdi

Hayır beni bülent hocaya özge hanım yönlendirmedi daha önce bülent hocaya dermoid kist olmuştum o yüzden direk bülent hocaya gittim aşıları eczaneden aldım sağlık ocağında oldum ahcc yi internetten aldım time health kendi sayfasından 6 ay düzenli kullandım hpv negatifmi bilmiyorum baktırmadım ama bülent hoca dediki hpv nin en yoğun olduğu bölgeyi kazıdığımız için yüksek oranda negatife döner dedi şuanda baktırma imkanım var ama nedense baktırmak istemiyorum türünü bilsem nolcakki sonuçlar temiz zaten gebeliğime odaklanıyorum şuan kötü olsa bile doğum yapamana kadar hiçbirşey yapamayız ama zaten sonuçlar temizdi
Bu arada ben özge hocama hastalık öykümü anlatırken dedim bülent hocama yaptırdım diye özge hocam evet bu konunun piri o dedi onkolojik cerrah olduğu için

Bu arada ben özge hocama hastalık öykümü anlatırken dedim bülent hocama yaptırdım diye özge hocam evet bu konunun piri o dedi onkolojik cerrah o
Bu arada ben özge hocama hastalık öykümü anlatırken dedim bülent hocama yaptırdım diye özge hocam evet bu konunun piri o dedi onkolojik cerrah olduğu için
ÇOKÇOK GEÇMİŞ OLSUNVE Bİ DAHA GELMESİN İNŞ. CEVAPLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BEBEĞİNİZ SAĞLIKLA GELSİN İNŞ. HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ...

ben burdan yaptırım,hemşireler evime kadar gelip her hafta seansımı gerçekleştiriyorlar,sizlere önerebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba cin 1-2-3 leep hakkında deliye dönmüş şekilde bloglar okuyan arkadaşım hiç telaş yapma sende gel sakince oku burayı okurkende şunun bilincinde ol birşeyler vesile oldu lezyonlar ilerlemeden halletmek üzeresin ..Bu siteyle hastalığım sayesinde farkettim hep okuyordum hastalığı atlatınca bende hikayemi yazmak istedim.29 yaşındayım 10 yaşında oğlum var.Siğil problemim herhangi sıkıntım yoktu sadece bir kefe ilişki sonrası kanamam olmuştu ben zaten 2-3 yılda bi smear veriyordum son 2 teste ascus çıktı(Sebebi belirlenemeyen atopik hücreler)daha önce dermoid kist ameliyatı olduğum onkoloji cerrahına gittim.Tekrar smear alalım birde ketemde hpv testi ver dedi.Ben 29,5 yaşında olmadığım İçin hpv bakmadılar böyle bir saçmalık olamaz neyse 4-5 gün sonra smear testin çıktı doktor hemen gelmemi söyledi bir şeylerin ters gittiğini anladım gittik doktorun yanına.Cin 2 - cin 3 çıktı dedi acil biyopsi yapalım biyopsi sonucu 10 günde gelir sonuca görede leep operasyonu yapalım dedi dünyam başıma yıkıldı ya daha kötüsü gelirse diye!!! İkinci bebeğe nasıl hevesleniyordum bu dönem çıktı dünyam başıma yıkıldı.Biyopsi gününe kadar oğluma bakıp bakıp ağladım kanserim zannettim uyuyamadım yiyip içemedim.Biyopsi günü geldi uyutarak yapacaklarını söylediler panik atağımda var ağlaya ağlaya girdim ameliyataneye moralmen bitiğim.Yarım saat geçmiş odama getirmişler uyandım eşim mutlu dediki gözün aydın biyopsi diye girdin 2 bölgedeki sorunlu yerleri doktor temizlemiş yani leep operasyonuyla lezyonlar kazınmış nasıl sarıldım eşime hamd olsun dedim 2 kere narkoz almaktan kortuldum.Doktorum hayattaki en büyük şansım sürekli dua ediyorum ona.Doktor geldi yapılması gerekenleri söyledi günlük hayatına dönebilirsin ,ağır kaldırma,ıkınma,1 ay ilişki yasak,4 ay pvz.le korunacaksın dedi.Patoloji sonucunda 10 güne çıkar sonucunun kötü geleceğini zannetmiyorum dedi.Öyle dedi de sonuçlar çıkana kadar ben gene insanlıktan çıktım süreç hep beklemeli ve aşırı yıpratıcı neyse 10 gün ve çok kıymetli sonuçlar geldi tüm lezyonlar temizlenmiş cerrahi sınırlar negatif (lezyonların hepsi temizlenmiş demek) inanırmısınız bir kere daha doğdum sevinçten havalara uçtum .Sağlığın ne kıymetli birşey olduğu anladım.Tabi bu süreç bittimi ? Hayır türünü bilmediğim hpv yi vücuttan atmam lazım.Bunun için bağışıklığı güçlü tutmak ,Sigara içmemek ,sağlıklı beslenmek lazım.Her alternatifleri araştırdım.En kuvvetli 2 seçenek buldum biri AHCC DİĞERİ GARDASİL AŞI .Aşıyı Prof doktorum önerdi .Ahcc yide tüm prof.doktorlar söylüyor.Ahcc yle çoğu insan bu illeti 6 ayda atıyor vücuttan bende başladım faydasını görürsem tekrar yazarım.Bağışıklık içinde yüksek doz c ve glutatyon vuruluyorum.Propolis yiyorumm ve ne kadar kansersavar besin varsa tüketiyorum inşallah vücudumdan hpv yi atacağım.Türkiyede her 5 kadından biri hpv taşıyıcısı yanlız değiliz asıl önemli olan onu erken farketmemiZ.Sağlıklı günler.
Ahcc yi dr mu onerdi? Birde sekeri kestinizmi? Bende kefir, brokoli, propolis aliyorum fakat sekeri tatliyi birakamadim

Ahcc yi dr mu onerdi? Birde sekeri kestinizmi? Bende kefir, brokoli, propolis aliyorum fakat sekeri tatliyi birakamadim
Merhaba, ben de hpv 18, 52 pozitif ve kolposkopi sonucum cin 1 dr hiçbir şey önermedi.. Sadece 6 ay sonra kontrol.. 40 lı yaşlarımdayım, düzenli smear veririm 20 senedir.. İlk kez başıma böyle bişi geldi.. Şekeri kesmedim, Yeşilçay içiyorum , ev yoğurdu, Duobalance Bv adında bir probiyotiğe başlıycam.. Siz nasılsınız?

Merhaba, ben de hpv 18, 52 pozitif ve kolposkopi sonucum cin 1 dr hiçbir şey önermedi.. Sadece 6 ay sonra kontrol.. 40 lı yaşlarımdayım, düzenli smear veririm 20 senedir.. İlk kez başıma böyle bişi geldi.. Şekeri kesmedim, Yeşilçay içiyorum , ev yoğurdu, Duobalance Bv adında bir probiyotiğe başlıycam.. Siz nasılsınız?
Cin 1 de birşey önerilmez zaten takip gerekir benim leepten sonra 2 smearim temiz geldi ama hpv vücuttan atıldımı hala bilmiyorum

X