CİN1 CİN2 LEEP

piremses34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2017
63
14
Merhaba kızlar
Yarın sabah leep işlemi yapılacak. Bunu yaşayanlara bir iki sorum var. Öncelikle acı eşiğim çok düşük, biyopside ortalığı yıkmıştım. Bu kez anestezi yapılacak, onayını aldım. Benim kronik candidadan ötürü çok sık akıntım oluyor ve şu an yine var. Akıntı varken leep yapılır mı? Ortalama ne kadar sürüyor bu işlem? Anestezinin etkisi ne kadar zaman sonra geçiyor? Sonrasında ayağa kalkmak, yürüyebilmek sıkıntılı ve ağrılı oluyor mu? Yani bir yatış süresi var mı? Tecrübeli arkadaşlardan yorum alabilirsem çok sevinicem. Şimdiden teşekkürler.

Konuyu son anda açmışsınız, ameliyat çoktan bitmiş gündelik yaşantınıza normal devam ediyorsunuzdur şuan.Ben toplamda 2 saat uyutuldum, uyandığımda 30 dk sonra 5 aylık bebeğim kucağımdaydı:).3 saat sonra eve gectik yemek, iş güc hiç yatmadım.15 gün kanlı akıntı oluyor sonra 10 gün kadar sarı yeşil akıntı oluyor.Bende 25 gün önce önce ameliyat oldum haftaya kontrolum var.

Konuyu son anda açmışsınız, ameliyat çoktan bitmiş gündelik yaşantınıza normal devam ediyorsunuzdur şuan.Ben toplamda 2 saat uyutuldum, uyandığımda 30 dk sonra 5 aylık bebeğim kucağımdaydı:).3 saat sonra eve gectik yemek, iş güc hiç yatmadım.15 gün kanlı akıntı oluyor sonra 10 gün kadar sarı yeşil akıntı oluyor.Bende 25 gün önce önce ameliyat oldum haftaya kontrolum var.
Geçmiş olsun. Evet hafif ağrılar ve akıntı yaşıyorum başka bir şeyim yok neyse ki. Çok ani olduğu için son dakika açmış oldum konuyu şmdi iyiyim. Size de tekrar geçmiş olsun :)

Merhaba 5 ay önce leep oldum, iyileşme süreci iyi geçti. 1 ay cinsel ilişkiden korudum.... Şuanda idrar gelme hissim yok amelyat sonucu olduğunu düşünüyorum. Benzer bir etki yaşayam var mı?

X