Cinsel hastalık çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben en çok şeye takildim , ilk ilişkide oral seks yapabilmenize. Yani oral seks için sanki ileri cinsellik gerek gibi geliyor bana da. Tabi yine siz bilirsiniz.

Sevgilinizin gerçekten bir şey yaşamadığına emin olamayacağınız için dr a açıkça söyleyin bence. Ben bekarken böbreğim ağırıyor diye gittim dr annemi dışarı çıkarıp anal seks mi yaptın diye bile sordu🤦‍♀️ bildiğim kadarıyla sadece oral seks için özel prezervatif bile var demek ki bir şey bulaşma ihtimali var, herpes gibi..

Hayatında hiç cinsel teması olmayan bir adama ilk kez oral yapıyorsun ve o kuru kalıyor. Oldu canım :):) o çocuk düşüncesiyle bile boşalır

Lütfen bana yardım edin kafam çok karışık bilgisiz olduğum için aşırı stresliyim psikolojim hiç iyi değil.
2 buçuk ay önce biraz ağır sayılabilicek covid geçirdim. Ateş boğaz ağrısı, halsizlik bütün etkilerini yaşadım. boğazlarımda çok kızarıktı dilim bembeyazdı. 1 hafta yataktan kalkamadım. Covid geçirdikten 10 gün sonra erkek arkadaşımla buluştum. en fazla 10 saniye süren korunmasız Oral seks yapmış bulundum. Tamamen kuruydu herhangi bir sıvı aktarımı ya da ıslaklık yoktu zaten çok kısa sürdü.
Erkek arkadaşım da ben de ilk kez böyle bir şey yaptık başka bir cinsel temasımız olmadı. İkimizin de ilk sevgilisiyiz. Şüpheli biri değil yani . Bu konularda da tecrübesisiz. Onunda ilk cinsel teması benimde yani. (malesef çok pişmanım lütfen yargılamayın olan oldu çünkü kendimi fazlasıyla yargılayıp eziyet ediyorum zaten. çözüm aramaya çalışıyorum )
2 aydır da boğazımda kızarıklık var covid zamanından beri. Ama oraldan kaynaklı da olabilir mi enfeksiyon falan mı kaptım diye düşünüyorum. Kulak burun boğaz doktoruna gittim ama oral yaptığımı söyleyemedim . Doktor da hı kızarık dedi gargara verdi enfeksiyon yok şuan dedi. Ultrasonla da bi bakalım dedi. Ultrason gününü bekliyorum. Doktor başka hiçbir şey demedi covid geçirdiğimden dolayı olabilir mi diye sordum olabilir dedi. Cinsel yolla bulaşan bi enfeksiyon hastalık falan olsaydı 2 buçuk ayda belirti gösterirmiydi? Doktor cinsel yolla bulaşan bi hastalık falan olduğunu anlarmıydı bakınca ?
Kızarıklık neyden dolayıdır sizce ? Kafam çok karışık tek eşli ve ilk defa yapılan cinsel temasla cinsel hastalık olma ihtimali var mıdır
Hpv gibi ?bu durumda yoksa tamamen benim kuruntum ve psikolojik mi?
Kusura bakma yarısına kadar okudum.Vallaaa sesli güldüm ilk kez böyle bir şey duyuyorum.Olamazz dediğin şey daha neler 😅Ben de covid geçirdim hatta çok fena halde hala vücudum ağrır.Covid etkileri bunlar dediğin gibi değildir merak etme

hpv li biriyle oral seks yapılırsa ağız, gırtlak kanseri olabiliyor diye biliyorum, kadın da erkekte. cin 1, cin 2, cin 3 diye derecelendirme muhabbetleri vardı rahim ağzında. belki ağız/gırtlakta da vardır. bence jinekolojik dr a bir sorun. bide 2 ayda hemen cin 1 filan olur mu bilemicem. rahim ağzında daha uzun sürüyor hastalığın belirti göstermesi genellikle diye biliyorum. ama hpv nin gırtlak bölgesindeki tesiri belki farklıdır.

inanın std ne onu bile bilmiyorum. İnternette o kadar şey yazıyor ki oralla da bulaşır falan yazıyodu en kötüsüne yoruyorum. İnsan bilmediği şeyden korkar ya başına gelince öyle bir şey psikolojik olarak 10 gün iyiysem aklıma gelince kötüyüm kaygılanıyorum. Her şey kötüye gidicekmiş gibi geliyo bazen
Yapmadan önce araştırıp bilinçlenseniz bu korkuları yaşamazdınız bi ders olsun bence bakın ihmale gelmiyormuş demek ki korkusu bile yeter

hpv li biriyle oral seks yapılırsa ağız, gırtlak kanseri olabiliyor diye biliyorum, kadın da erkekte. cin 1, cin 2, cin 3 diye derecelendirme muhabbetleri vardı rahim ağzında. belki ağız/gırtlakta da vardır. bence jinekolojik dr a bir sorun. bide 2 ayda hemen cin 1 filan olur mu bilemicem. rahim ağzında daha uzun sürüyor hastalığın belirti göstermesi genellikle diye biliyorum. ama hpv nin gırtlak bölgesindeki tesiri belki farklıdır.
Hiç cinsel temas yaşamamış erkekte hpv olur mu ki

Ağızımın içinde hpv siğili olsaydı Kulak burun boğaz doktoru anlarmıydı

Soğuk birşeyler yemişsindir, oral yapıpta kızaran boğaz bu forumda hiç duymadim

Hpv bogazinizda degil cinsel organinizda olur. Lutfen biraz araştırın.
Bogaz agrisi Hiv virusu yapabilir ama Hiv degilsiniz korkmayin. Sizin sorununuz covid.

Soğuk birşeyler yemişsindir, oral yapıpta kızaran boğaz bu forumda hiç duymadim
Oral yapmadan 10 önce covid geçirmiştim iyileşeli 2 gün anca olmuştu. Covidde de boğazım kızarıktı ama Boğaz kızarıklığı hala geçmedi. Küçük dilimde çizilmiş çatlamış gibi duruyo doktor o önemsiz bir şey dedi. Oraldan kaynaklı bi hastalık olsa şimdiye başka belirti çıkarmıydı 3 ay oldu

Hpv bogazinizda degil cinsel organinizda olur. Lutfen biraz araştırın.
Bogaz agrisi Hiv virusu yapabilir ama Hiv degilsiniz korkmayin. Sizin sorununuz covid.
İnternetten araştırdığımda boğazda da çıkanlar gördüm. Boğaz ağrım yok sadece kızarıklık var bir de küçük dilim çatlamış gibi çizik var doktor önemsiz bir şey dedi ama

Oral yapmadan 10 önce covid geçirmiştim iyileşeli 2 gün anca olmuştu. Covidde de boğazım kızarıktı ama Boğaz kızarıklığı hala geçmedi. Küçük dilimde çizilmiş çatlamış gibi duruyo doktor o önemsiz bir şey dedi. Oraldan kaynaklı bi hastalık olsa şimdiye başka belirti çıkarmıydı 3 ay oldu
Büyük olasılıkla coviddendir..bizde covid olduk.benimde boğaz agrım geçmedi.soguk birşey icsem hemen boğazım ağrıyor..oksuruk var.oral yüzünden olduğunu sanmam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X