Cinsel ilişki sayısı ne kadar önemli

katibe he he he alemsin .......
bencede en iyisi konuşmak eşinle derim ben...bunları paylaşmalısın ....accıkta işveli ol ayol dimi kızlar:)

selam kızlar

arkadaşım erkekler sexsiz yapamaz eğer sana uzaksa vardır bişey bence araştır başka biri falan olmasın sakın allah korusun

Yani bunun icin illaki baska birinin mi olmasi lazim,,,, Rahatsiz olamazmi,,,
Yangina Körükle böyle gidilir Sorry ama,,,,

Bencede Doğru Yerden Dürt..benimkinin Ben Yaninda Otursam Bile Yeterli Vala. Adama Bişeyler Oluyor Senn Yanimda Bile Oturman Yeterli Diyo...:)))))

:1shok::1shok: nabıyorsunki adama öle oluyortatlicadiarzu

soruya gelince belki bişeye kafasını takmıştır erkekler öledir yani bişeye kafalarını taktığı zaman hiçbişi yapmazlar yapamazlarmışşş okuyorum ya bazne burdan ondan sölediydim :eek:

alaracığım evliliğin çok yeni cnm önce uzun ömürlü huzurlu sevgi ve saygı dolu nive yıllar diliyorum.bence birtakım şeyleri eşlerden beklemek yerine biraz kendimiz farklılıklar katabilir ve fitili ateşleyebiliriz,hiç olmadık çıkışlar yaparak olmadık yerlerde sen dişiliğini kullanmayı dene bakalım,kesinlikle hayır diyeceğini sanmıyorum,hatta bu renkliliğe alışıp ewe gelmeyi dörtgözle bekleyen bir eşin olabilir yapmadığında da şaşırır hale getirebilirsin onu...
ne bilim ya şu an aklıma geldi bunlar hakkında hayırlısın cnm ya...

acaba tam tatmın olamıomu kı cnm belkı ondandır ama ısten de olabılır mesela ben aynı meslekten bırını ıstemıoum cunku cok yorucu bı ısım var ve sınır bosucu bu yusden eger boyle bı kısıyle evlenırsem ayda bı kereyı bırak yeter kı gel :sm_cool:tatlicadiarzusenede bı gun dıe sarkı soylemeye baslarım

ya kizlar benim duydugum kadariyla kulandigimiz günlük haplarda insanin cinsel arzusunu azaltiyormus valla banna hic dokunmasa kirk yil canim istemez acaba ben cokmu sorunluyum Çok üzgünüm çoook

17 yıllk evliyim hiç olmazsa haftada 3.yoksa ölürüm herhalde:icecream:

canım yaaa aslında bu çoğu evliliklerde oluyor bende yeni evli sayılırım eşimde bende çalışıyoruz
o yüzden gerçekten ikimizde yoruluyoruz akşamları herzaman sevişecek değilsin şakalaşıyoruz gülüşüyoruz küçük oyunlar oynuyoruz sonrada hadi canım yatalım sabah erken kalkacağız deyip uyuyoruz ama inan bu küçük oynaşmalar bile evliliği diri tutuyor neden biliyormusun erkekler hiç büyümez HEP ÇOCUKTURLAR bide eşin ne işte çalışıyor çok mu yorucuymuş

yeni evli bir insanin ve ozellikle erkegin isteksiz olmasina sasirdim acigi.demek icimden gelmiyor ama icimde de tutamiycam.acaba aklinin baskasinda olmasi mumkun mu canim esinin?

Kizlarr Hepinizin Yazilarini Okudum Ve Gördümki Benim Durumum Bu Yaziyi Başlatan Arkadaştan Daha Fena Benim Kocama Allah Sabir Vermiş Ne Acimasiz Kadin Mişim Be Yaaa !!!

evet haftada uc defa bazen dort luyor inanin fazla bile geliyor
iliski illa sart degil
ne guzel mis gibi kokular surunup giriyorum kocisimin koynuna boynuna dolanip misil misil uyuyoruz
oda beni sariveriyorrr
ohhh ne guzellll

fisfisfis:sm_confused:arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. durum şu: dün gece eşimin isteğiyle ilişkiye başladık fakat ilişki sırasında eşim sertliğini kaybetti bi süre yatakta öyle durdu sonra bana kusura bakma dedi ve kalktı. sabah falanda bişey olmamış gibi herşey yolundaymış gibi davrandı
şimdi ben ne yapmalıyım eşime nasıl yaklaşmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz malesef bulunduğum yerde bu konuda uzman yok lütfen yardım edin

arkadaşlar benim size bir sorum var ne kadar zamanda bir eşinizle ilişkiye giriyorsunuz belki abes kaçaqbilir ama ben 7 aylık evliyim ve çok az oluyor eşim yorgunum diyor işten geliyor hep yorgun hep yorgun

Şeniz alaracım merak etme bu çok ciddi bir sorun değil bende yani evli sayılırım henüz 1,5 yıl oldu özellikle ilk zamanlar bende senin gibi düşünüyordum. eşimin işi çok stresli ve çok yorgun gelir zaten zihinsel yorgunluğu atmakta kolay olmuyor malum. birde erkeklerde olay beyinde bitiyor yani konsantre olmaları gerekiyor ve özellikle ilk zamanlar başarısız olursan korkusuyla denemekten kaçınıyorlar,uzak kalmayı tercih ediyorlar yaşam şartlarınızı bilmiyorum ama özellikle hafta sonları ve geceden ziyade sabahları isteğini direk söylemeden ilgisini çekmeyi deneyebilirsin. birde arkadaşlara katılıyorum mutlaka konuşmayı deneyin azlık çokluktan ziyade cinsellik hakkındaki düşüncelerinizi hissettiklerinizi ve fantazilerinizi paylaşırsanız eminimki ikinizde rahatlarsınız:nazar:

2 günde bir...
8 aydır evliyiz hep 2 günde bir birlikte oluruz :)
aşk bu olsa gerek :)

laelaelaelaelae ya bunun belli bir sayısı mı olurmuşnaniknanik
yeri gelir haftada 1-2, yeri gelir 8-9lülülülülülü o haftaki bedensel performas,ruh hali, yorgunluk, stres, hormonların durumu, yediğiniz yiyecekler..... herşey etkili olur bu konudaşakkıdı sen kafana takma herşey zamanla rayına otururyerimseniben

X