Cinsel ilişki sayısı ne kadar önemli

aslında bu gibi soruları cevaplamıyorum ama ne durumda oldugunu anladıgım için yazayım dedim..benim eşimde çok yorgun geliyor bizde hemen hemen 7aylık evliyiz.bizde de var bu sorun ama çok yorgun oldugu için yani başka bi kadın falan oldugu için değil.hafta sonları sadece.aslında ben bu konuda özeleştiri yapıyorum kendime;

bu kilolar yüzünden depresyona girdim ve çıkamıyorum.bütün gün pijamalarla dolaşıyorum daha işte bulamadım çok mutsuzum...ee dogal olarak kendi güvenimi kaybettim o yüzdende bu ilşikime yansıyor ve biliyorumki o yüzden sayımız artmıyor.o istiyor ama ben uyuyorum aslında uyumuyor içimden hayıflanıp duruyorum.hiç tahmin etmezdim böyle bir kadın olacagımı!!! belli ki eşim de etmiyordu!!! diyor hani neler neler konuşuyorduk diye!!! haklı!!! ama işte önümde yıgılı duran şun 60-70kilodan bi 15-20sin bile versem belki gelirim kendime..

senağlamasenağlama :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bazen 2 günde bir bazen ayda 2 kez oluyor.Kadının vermesi vermesi değil arkadaşlar sorun.Erkeklerin istemeyi bilmemesinde,istemeyi bilsin,hergün vereyim,gönlümü hoş tutsun günde 10 kez vereyim.Ama istemeyi öğrensin dimiiiii

kızlar bütün yorumları okudum bazılarınada çok güldüm.neyse ben bizim evin hallerini anlatayım.biz 7.yılımıza girdik eşim sanki dün evlenmiş gibi.adam ateşlar içinde yansada durmuyo bazen.hele benim rengli dönemlerimde 3-5gün adama 10gün geliyo.yataktaki rolünüz giyim kuşamınız cilveniz tabiki etkiler eşinizi.ama istekli olan erkeğin gözü hiçbişey görmez bunuda unutmayın.fakat şuvarki herkezin doğası bir değil haftada 3seferin kendisine yettiğini düşünen erkekte var günde 3kez inkendisine yettiğini düşünende.yapıya göre değişiyo yani umarım yardımcı olmuşumdur

ne yani diğerleri aşık değil mi! ilginç bir yaklaşım. :kahve:

hayır canım olurmu öyle şey kıyaslama falan yapmıyorum sadece kendimiz için söyledim sakın yalnış anlaşılmasın başka yönlere çekilmesin....
içimden geldi yazdım kesinlikle kıyaslama yapmadım kızlarrr tenzih ederim...a.s.

Son düzenleme:
slm:teytey:arkadaslar erkek olurda çinsel ilişki istemezmi hiç hayret

bu soruyu bence bizlere değil de eşine sormalısın oturup başbaşa onunla konuşup çözüm bulmalısın...iki kişi arasında yaşananlar sizi ilgilendirir...bırakın da özel konular özelde kalsın çirkin oluyor mutlu olman dileğiyle...

bacım ben 16 haftalık gebeyim o nedenle haftada ancak 2 gün oluyo fazlası yok.ama eskiden hergece desem eşim yok demezdi yaneeejeyyar

ne sıklıkta bilemem ama sık sık bulunmalısın

Canım Ne zaman isterse :sm_cool:

canım bunu zaman periyoduna yaymak zordur bu istekle arzuyla alakalıdır istek olursa hergün hatta 7/24 ama yoksa haftada bir olur ama siz daha cicim ayındasınız sizin 7/24 olması lazım sen eşini harekete geçir derim bence

Ben De Bazen Istekli Oluyorum, Eşim De Futbolcu Olduğu Için Yorgun Oluyor Ama Allem Edip Kallem Edip Onu Yatağa Atiyorum.
Bence Dürtükleme Konusunda Zayifsin :d

valla yanıda olsa sabah akşamda olurda işler işler.mesailer zaman bırakmıyor.ama biz yinede vakit ayırıyoz.olmadan olmaz kızlar.:asigim::asigim::asigim::1hug::1hug:

hem ben hem eşim çalıştığı halde inanılmaz yoğun bi hayatımız olduğu halde çok az görüştüğümüz halde bazen haftada 5

çokmu abartıyoruz acep

ya valla bunu buraya yazdığımdan beri bi garip oldu kocam nazarmı değidi ne. morali çok bozuk çok düşünceli işler yüzünden sinirleri bozuk. hiç yaklaşmıyo bana. gerçi ben bu durumdan şikayetçi değilim pek ama sizle paylaşınca mı oldu nedir :)))))))

Son düzenleme:
bizde 1 senelik evliyiz sabah akşam mutlaka aksatmadan haftasonları eşimi zor zaptediyorum haftaiçi bile çok geliyo bana 2 kez haftasonları canımı okuyo cuma akşamları daha kapıdan girer girmez oleyy yarın haftasonu diye seviniyo adam ben naaappcaamm...:KK70:

:)) siz insanı öldürürsünüz yaa.kimi yapamamaktan dertli kimi çok yapmaktan...hayat bu işte.haftada 5 kez diyen arkadaşa kocaman bravo öncelikle:) kocasından yakınan, soruyu ilk soran arkadaşa gelince;canım üzerine gitme eşinin.zamana bırak.ve her erkeğin mutlaka tahrik olduğu bi yeri vardır.orayı keşfetmeye çalış.

dondurmayı sevdiğim kadar.yani hergün olsa hergün yerim.ki bir hafta öncesine kadar her akşamdı(son zamanlarım olunca ara verdik.)

X