Cinsel istek arttirıci

Goknurcelk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
85
40
27
Iyi geceler arkadaslar esimle bebek istiyoruz ama iliski sıklıgımız yok ikimzde isteksiz oluyoruz her gün iliskiye giresimiz gelmiyor ve bebek icin iliski sıklıgı cok onemli. Cinsel istek arttırici kullansak her ikimzde bana bir zararı olurmu yada gebe kalmaya engel bir durum söz konusu olurmu kullanan varmı yazın lutfen

Iyi geceler arkadaslar esimle bebek istiyoruz ama iliski sıklıgımız yok ikimzde isteksiz oluyoruz her gün iliskiye giresimiz gelmiyor ve bebek icin iliski sıklıgı cok onemli. Cinsel istek arttırici kullansak her ikimzde bana bir zararı olurmu yada gebe kalmaya engel bir durum söz konusu olurmu kullanan varmı yazın lutfen
İyi geceler benim bildiğim kadının döllenme zamanı var sizin adetinizin arası hesaplıyor yada doktora başvurup öğreniyorsunuz kadının yumurtlama dönemi beş gündür yanlış değilsem sıyeesten uzak durun ama

İyi geceler benim bildiğim kadının döllenme zamanı var sizin adetinizin arası hesaplıyor yada doktora başvurup öğreniyorsunuz kadının yumurtlama dönemi beş gündür yanlış değilsem sıyeesten uzak durun ama
O zamanlar iliskiye girmeye calisiyoruz adet takvimim var ordan hesapliyorum ama cinsel isteksizlik oluyor ikimzdede bazen ve yeterince iliskiye hazır olamiyorum afedersiniz buda zorlastirıyor

Eşinizin bir sorunu yoksa takviye kullansın bitkisel olanından İbrahim Saraçoğlu vs kürleri yapsanız kadınlar için olanı da var yanlış anlamadıysam eşiniz sizden bekliyor siz ondan bekliyorsunuz ilişkiye ağırlık için ama eşiniz istekli olsa yeterli zaten
Olabilir tesekkurler yorumlariniz icin arastiricam :)

X