Cinsel isteksizlik

İnş bu gece ilişkiye girmek istemez diye dualar ediyorum ilişkiye girdiğimde sessizce aglıyorum bıran once bıtsın ıstıyorum sonra banyoya gıdıp agzımı calkalıyorum duşa griorum kendimden igreniyorum eşimin bundan haberi var ama onu uzmemek için bazen istekliymiş gbi davranıyorum dün gece tartıstık istenmemek cok kotu dedı ve yattı cok kırıldım sorun onunla alakalı degılkı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu isteksizlik değil ki resmen hastalık.yani sebebi başka bir şey cinsellikten iğreniyorsunuz bence siz uzmandan yardım alın.

Kızlar ne oluyor hiç anlamıyorum yardım edin. 1 senedir evliyim eşim haliyle birlikte olmak istiyor fakat ben hiç istemiyorum aslında istiyorum ama yapamıyorum sürekli reddediyorum ve bu bızı cok zedeliyor arada zorunluluktan birlikte oluyorum ama bundan hiç zevk almıyorum onu çok seviyorum hayatımdaki tek aşk o ama yapamıyorum nedennn??? Çok bunaldım çok üzülüyorum hep yapabilirsin diye kendimi gazlıyorum ama yanıma yatınca sırtımı dönüyorum korkmuyorum ama istemiyorum çok kötü hissediyorum aglıorum sessizce ne yapmalıyım..

İnş bu gece ilişkiye girmek istemez diye dualar ediyorum ilişkiye girdiğimde sessizce aglıyorum bıran once bıtsın ıstıyorum sonra banyoya gıdıp agzımı calkalıyorum duşa griorum kendimden igreniyorum eşimin bundan haberi var ama onu uzmemek için bazen istekliymiş gbi davranıyorum dün gece tartıstık istenmemek cok kotu dedı ve yattı cok kırıldım sorun onunla alakalı degılkı

canım kırılan sen değilsin
ve eşin ciddi manada kırılmaktada haklı
mutlaka bu sorununa çözüm bul
bir erkeğin istenmiyorum hissine kapılmasının sonucu bellidir
kendisini isteyen birine olan ihtiyacı
seni ne kadar severse sevsin
hata yapmasına neden olacaktır.
:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

X