Cinsellik sirasinda soylenen sozler gercekmidir

Sizdeki sabırın da maşallahı var. Nasıl kabul edebilrisiniz instgrama felan bakmasına ya
İzin vermedim zaten ki iki kere oldu
Suan da eşimle konusmuyorum
İş iyice çığrından çıktı
Sankı ben biz eşli parti yapıyoruz demışım gıbi tepkiler geliyor
Musade etmiyorum tabıkı
Sonu bosanmak dahı olsa

Duyduğunuz en uçuk fantezi 3.kadın mı? Karısını başkası ile düşünen hatta hayata geçiren adamlar var, aynı anda bir sürü erkek ile olmayı seven kadınlar var, swingeri sadece erkekler sevse bu kadar çoğalır mı? Araştırma gerçek ise bile gerçekçi değil.
Allahım sana geliyorum
Bunun benım yazdıgım konumla ne ılgısı var
Olay iyice çığırından cıktı
Sadece psıkologun soylediğini yazdım herkes sapık dıyınce
Kı ben oyle dusunsem suan küs kalmm esimle
Kavgalıyım zaten
Şuan psikolojim yerle bir
Yazdıgım en ufak bı hatayı kolluyorsunuz yapmayın lutfen
Sırf sıze demıyorum herkes ayrı bi suclamada bulunuyor
Kadının kadına destegı bi kere daha gözlerimi doldurdu cok sagolun
Ben suan bosanırsam cocuklarla ılgılı nasıl olur nasıl etkılenır derdındeyim siz adını bıle yenı duydugum swinger tarzı ılıskılerden bahsedıyorsunuz
Çünkü size göre ben de cok ıstıyorum
Ama brllı etmiyorum
Cok acımasızsınız dogrusu

Cinsellikte iki kişinin de rıza gosterdigi herşey olağan. Taraflardan birisi rahatsız oluyorsa yapilmamali bu kadar basit olay. Siz rahatsizsiniz eşiniz bu işi bitirmeli.
Swinger baskınlarına da karşıyım bu arada, alan memnun veren memnun, kime ne?
Ben memnun degılım tabıkı
Memnun olmamakta en iyisi fantazı ayagına kımseyı arzu ettığını işitmek zorunda degılım

Ay valla şaka gibisiniz akrabalarım yıllardır yurtdışında ben niye bu sapkınlıklarını duymadım

Bundan sonra dayınızın kızlarını değilde haber sosyal medyayı takip edin
O kadar kendınle çelişmissin ki bı sonrakı acıklamanla
Demekki fazlası var bunu bızzat sen yazmıssın
Bıde sosyal edyayı baz almamı söylemişsin
U kadarı kafi

Valla yapabilirseniz diycem ama yapamayacağınızdan değilde sonucundan dolayi yapmayacağınızı tahmin ettiğim bir seçenek var bende :KK70: bana kalırsa eşiniz sizi seviyor olabilir ama heyecan aramayida seviyor. Baska kadınlarla ve sizinle olduğunu düşünmek onu heyecanlandırıyor olabilir ve iliski sirasinda üstlere taşıyordur. Normal demiyorum ama bazi erkekler sevisirken zihinlerinde bazilarida boyle gostere gostere o anda bu fantaziyi yasiyor en azından yaşadığını düşünmek istiyor. Konuştunuz olmadi, uyardiniz olmadi, küsüp trip attınız olmadıysa ilişki sırasında sizde konuşun. Beklemediği bir anda ve o konuşmaya başlamadan... Örneğin ikinizide istiyorum bana şöyle yapın böylede istiyorum vs gibi. Bir iki hesap açın ve sen sec diyebilirsiniz eger bu kısmı yapamam derseniz aklinizda yarattiginiz kisinin eşinizin kafasinda bir görüntüsünü çizmeye calisin mesela genis omuzlarının kullanım alanlarindan bahsedin😉

Tatlim butun erkeklerin yuzde yirmibes aykiriligi ruhunda tasir demek istedi
Yani butun erkeklerde oluyo bu
Butun erkeklerde olmuyor 100 erkekten 25inde oluyor demek oluyor. Ayrica boyle bilimsel araştırma olmaz. Hangi yas grubu, sosyo ekonomik duzeye, medeni hale gore %25? Hadi bunu kabul edelim. O 25 erkegin 24u birakin 2 kadinla ayni anda beraber olmayı, bir tane ciplak kadin gorse dokunmadan bosalir. Ayrica psikolojik temeline bakmak lazim ayni anda 2 kisi istemenin nedeni doyumsuzluk mu, baska birsey mi? Kafanizda bu talebi normallestirirdiginiz anda yataginiza 2.kadin gelir

Allahım sana geliyorum
Bunun benım yazdıgım konumla ne ılgısı var
Olay iyice çığırından cıktı
Sadece psıkologun soylediğini yazdım herkes sapık dıyınce
Kı ben oyle dusunsem suan küs kalmm esimle
Kavgalıyım zaten
Şuan psikolojim yerle bir
Yazdıgım en ufak bı hatayı kolluyorsunuz yapmayın lutfen
Sırf sıze demıyorum herkes ayrı bi suclamada bulunuyor
Kadının kadına destegı bi kere daha gözlerimi doldurdu cok sagolun
Ben suan bosanırsam cocuklarla ılgılı nasıl olur nasıl etkılenır derdındeyim siz adını bıle yenı duydugum swinger tarzı ılıskılerden bahsedıyorsunuz
Çünkü size göre ben de cok ıstıyorum
Ama brllı etmiyorum
Cok acımasızsınız dogrusu
Buraya yazıyorsan eleştiriye açık olman lazım canım. böyle bir şeyi herkesin görebileceği yere yaz sonra yorumlara itiraz etme.
senin yerinde olsam bu konuyu dallandırmadan direk psikologla çözerdim.

Buraya yazıyorsan eleştiriye açık olman lazım canım. böyle bir şeyi herkesin görebileceği yere yaz sonra yorumlara itiraz etme.
senin yerinde olsam bu konuyu dallandırmadan direk psikologla çözerdim.
Elestiriye tabıkı acıgım
Ama olayı bambaska biyere tasıyorlar
Haksız elestırı hakarettır
Zaten gorusuyorum psikologla

Butun erkeklerde olmuyor 100 erkekten 25inde oluyor demek oluyor. Ayrica boyle bilimsel araştırma olmaz. Hangi yas grubu, sosyo ekonomik duzeye, medeni hale gore %25? Hadi bunu kabul edelim. O 25 erkegin 24u birakin 2 kadinla ayni anda beraber olmayı, bir tane ciplak kadin gorse dokunmadan bosalir. Ayrica psikolojik temeline bakmak lazim ayni anda 2 kisi istemenin nedeni doyumsuzluk mu, baska birsey mi? Kafanizda bu talebi normallestirirdiginiz anda yataginiza 2.kadin gelir
Tatlım her erkek ıllakı 2 kadınla bırlıkte olmak ıstemeyecek onlarında baska aykırı dusuncelerı vardir
Kı ben 18. Yıllık evlıyım
Ama ıkıdır böyle olay yasıyorum
Bekar bı erkek baska uç nokta düsünür evli nı erkek başka
Hıcbırı normal degıl lakın sapık olmak apayrı bır olay ben bunu dıle getırdım
Yanlış anlasıldım sanırım
Kafam o kadar karısıkki
Dogru kelimeler cıkmamış olabılır 🥲

Tatlım her erkek ıllakı 2 kadınla bırlıkte olmak ıstemeyecek onlarında baska aykırı dusuncelerı vardir
Kı ben 18. Yıllık evlıyım
Ama ıkıdır böyle olay yasıyorum
Bekar bı erkek baska uç nokta düsünür evli nı erkek başka
Hıcbırı normal degıl lakın sapık olmak apayrı bır olay ben bunu dıle getırdım
Yanlış anlasıldım sanırım
Kafam o kadar karısıkki
Dogru kelimeler cıkmamış olabılır 🥲
Psikologunuzun verdigi oran uzerinden yorum yaptim. Kendinizi uzmeyin, bu konuda sakin taviz vermeyin. Siz sert bir durus sergilediginiz icin esiniz ben boyle birsey istemiyorum, bu sadece hayal diyor. Yesil isik yakarsaniz kesinlikle kabul edecektir. Allah yardimciniz olsun zor durum

Kocanızın cinsel problemleri var. Tedavi olmalı. İlişki sırasında kadın eklemek nedir?

Slm arkadaslar kk medyayi takip ediyorum ama artik bende problemimi yazip sizden yorum isteyecegim.
Hatam olursa affola
Nerden baslasam bilemiyorum
Esimle severek evlendik.neredeyse 18 yillik evliyim
Sorunum su esim cinsellik sirasinda surekli yanina arkadas ister misin,ikinizi birlikte bilmem napayim,gibi sozler soyluyor
Onceleri cokk kizdim yapma filan
Oda fantazi yapmak istedigini soyledi
Neyse bende istedigi olsun diye bi kac kez sesimi cikarmadim.
Oyunu kuralina gore oynayalim madem dedim.
Bir iki kez tamam dedim.
Esim iyice abartti,iliski sirasinda instagrami acip eskort kizlar bakiyo, bu olsun mu diyo sinirlendigimde dahi durmuyo,taki bosalana kadar.
İlla sen onayla diyo ki artik cok cnm sıkılmaya basladi bu durumdan.
Bosalmiyorda biran once, saatlerce boyle beni de yoruyo
Hatta dun gece bi kadini ekledi iliski sirasinda.
Bende dur dedikce hem sevisip hem de baska kadinlari ekliyo.
İliski bitince hemen siliyo kimse kabul etmeden,ama iliski sirasinda hep boyle olmaya basladi.
Bigun birisi senden once davranip hemen sana yazasa bu evlilik biter dedim.
Kiziyo bana senden baskasi olamaz hayatimda seni seviyorum vs.vs.diye
Gundelik hayatta gayet iyi bir es surekli sevgisini hissettirir.
Asla adimla hitap etmez
Askim,canim,bitanem
İmkanlarini hep bizim icin kullanir.
Cocuklarina duskundur
Ama sevisirken cok fazla sacmaliyo
Bende fantazi ayagina icinden geleni mi soyluyorsun dedigimde.cok sert bi dille reddediyor
Sizce cinsellikte soylenen sozler gercekmidir
Fikrinize ihtiyacim var
Esinizin belli ki bu tur bir threesome fantezisi var. Bu sizin kabul edeceginiz bir sey olmadigina gore, onun da bunu asmasi gerekli. Aksi hem size hem de ona zarar. Cunku o da bu tatminsizlik hissinden aci cekecek hep. Gerekirse tedavi olup bu fanteziden kurtulmasi lazim

şoka girdim
eşiniz grup teklifi ediyo resmen
sizi ölçüyo reddettiğiniz için ciddi değildim diyor
bigün birini getir desen nasıl tipler gelecek tahmin ediyosundur artık cok üzüldüm :S

Bir iki kez tamam dedim.
Esim iyice abartti,iliski sirasinda instagrami acip eskort kizlar bakiyo, bu olsun mu diyo sinirlendigimde dahi durmuyo,taki bosalana kadar.
İlla sen onayla diyo ki artik cok cnm sıkılmaya basladi bu durumdan.
Bosalmiyorda biran once, saatlerce boyle beni de yoruyo
Hatta dun gece bi kadini ekledi iliski sirasinda.
Bende dur dedikce hem sevisip hem de baska kadinlari ekliyo.
İliski bitince hemen siliyo kimse kabul etmeden,ama iliski sirasinda hep boyle olmaya basladi.
Bigun birisi senden once davranip hemen sana yazasa bu evlilik biter dedim.
Kiziyo bana senden baskasi olamaz hayatimda seni seviyorum vs.vs.diye
Gundelik hayatta gayet iyi bir es surekli sevgisini hissettirir.
Asla adimla hitap etmez
Askim,canim,bitanem
İmkanlarini hep bizim icin kullanir.
Cocuklarina duskundur
Ama sevisirken cok fazla sacmaliyo
Bende fantazi ayagina icinden geleni mi soyluyorsun dedigimde.cok sert bi dille reddediyor
Sizce cinsellikte soylenen sozler gercekmidir
Fikrinize ihtiyacim var
başlamışsa bitmeyecek bir fantazi psikolojin bozulmadan ilişki sırasında odanda ne telefon ne bilgisayar hiçbirşey olmasın..afedersin seni sen olduğun için ilşkiye girerse amenna ama diğer düşünceleri asla değişmez.yapma kendine eziyet giderse psikolog aile terapisti yoksaaa şutlaaa...bir 18 yıl hayatını onun saçma fantazisi ile geçireceksinnn...ters anlama .20 yıllık evlilik biteli 7 yıl olacak....

🙄 bi gun 3. Yu alalim dersen
Alacak
Demek.. yani sapik evet bize gore oyle ama boyle triolar vs normal
Karsilayanda var.. ikili iliskiye skici diyor onlarda😐😂

Kocan niyeti bozmus kendine sahip cik..

X