Cinsellikte tatlı fantaziler

hayır gece 12'de görüntülü bağlantıda kv ve kp ile geri sayım yaptık. Sonra oldu ama :KK70:.
olsun kv kp çok mutlu oldular, çok hüzünlüydüler biz olmadığımız için. Hatta sofra bile kurmayacaklardı ama biz ısrar ettik, yapın yemeklerinizi kutlayın diye. Kaçak görümcem ise gitti arkadaşları ile buluştu, sokağa çıkma yasağını delerek :sinirli: kaçak.
Hayaliniz olmamış ama seks her zaman olur keşke 2021 e istediğiniz şekilde girseydiniz. Ama en azından yaşlı insanlar mutlu olmuş siz iyi bir gelinsiniz belli

Aslinda fantazi sevmiyorum öyle aşırı olanlardan.kelepce kırbaç oyuncaklar falan çok itici geliyo.ben sevişme öncesi makyaj yapıp geceliklerimi giyiyorum.mumlar yakıyorum onlarca.mesaj atıyorum gelsene diye 🤗 farklı şeyler istiyorum.mesela bikac gün önce TV izlerken ellerini tuttum hadi gel beraber banyo yapalım dedim.,nette bakıyorum aşırı uçlar var.dusunuyirum düşünüyorum bişey bulamiyorum.soz sizde kizlar.umarim güzel tavsiyeler gelir💕💕
sabah uyandıgında ben coktan ustunde olmus oluyorum bazı sabahlar gozlerını acar acmaz o halde saskınca bakması dıyebılırım :)

Aslinda fantazi sevmiyorum öyle aşırı olanlardan.kelepce kırbaç oyuncaklar falan çok itici geliyo.ben sevişme öncesi makyaj yapıp geceliklerimi giyiyorum.mumlar yakıyorum onlarca.mesaj atıyorum gelsene diye 🤗 farklı şeyler istiyorum.mesela bikac gün önce TV izlerken ellerini tuttum hadi gel beraber banyo yapalım dedim.,nette bakıyorum aşırı uçlar var.dusunuyirum düşünüyorum bişey bulamiyorum.soz sizde kizlar.umarim güzel tavsiyeler gelir💕💕
canım. Farklı şeyler istiyorsan öncellikle pozisyon olarak farklılıklar deneyebilirsin örneğin; televizyon izlerken rahat bırakmayabilirsin. Onu o işe sürükleyebilirsin tahrik ederek.

X