Çirkin kız olmak...

Diger yapilan butun yorumlara katilarak, bence de cirkin insan yoktur diyorum.
Vucudunu begenmiyorsan spor yap, zayifsan da spor yapmalisin vucudunu sekillendirmek icin. cildine bakim yap, sanirim fransadasin, Charme d'orient urunlerini mutlaka denemelisin.

Saclarini degistirmekten korkma uzunsa az kisalt rengini az actir yada ombré felan yaptir degisimi sende goreceksin.

Tabiki degisim hemen 1 ayda olmaz 3 4 ay uzerine yay ve gor. Kendini salma.

klasik olacak ama çirkin kadın yoktur. Bence kendinize yeterli özeni bakimı doğru uygulayamıyorsunuz. Illa ki yüzünüze yakışan bir saç kesimi vardır. Makyaj tonlarını deneyerek iyi ayarlayın. Bakımınıza özen gösterin. Kendinize yakışan renklerde kıyafetleri giyin aksesuarlar takın. Yüz bakımı yapın. Kendinize yakışan tarzı belirleyin öncelikle. Bir güzellik merkezine gidip sorabilirsiniz. Saçlarınızı boyatabilirsiniz. Kilonuz fazlaysa idael kilonuza inmek için diyet ve spor yapabilirsiniz. Vücut ölçülerinize göre kıyafetler seçin.

Bence çirkin değilsiniz herkesin kendince bir güzelliği vardır.

Mesela nerenizi beğenmiyorsunuz. Gözlükleriniz mi var lens takın pahalıda değil takmasıda alışınca çok kolay. Kaşlarınız mı kalın iyi bi kuaföre aldırın. Yüzünüzde tüyler mi var aldırın. Sivilceli misini cildiyeye gidin ilaçlar kullanın bunların masrafı çok değil. Saçlarınızı mı beğenmiyorsunuz kestirin bi modele alın bi boya boyayın evde. Biraz makyaj yapın. Kilonuz varsa diyet yapın. Dişlerimi zaten yaptırdım demişsiniz. Başka nereniz kötü çirkin olabilir ki

Herkese merhaba.

Çok üzgünül, çok yıprandım...
Ben açıkça sı çok çirkinim, bunu size yok güzelsindir deyin diye demiyorum. Çirkinim işte, çevremdeki insanlar da bunu söylüyor. 23 yaşındayım yakında 24 olucam. Hiç bir erkek beni sevmedi, ben hep mutlu çiftleri izledim. Ne giysem ne yapsam surat aynı surat. Kendimden iğreniyorum artık keşke annem beni hiç doğurmasaydı diyorum.
Türkiye den uzaktan bir akrabağımız (erkek) bana interneten sırnaşmaya başladı. Bende salağım ya ilk defa birinin hoşuna gittim diye içten içe çok sevindim, ilk dera birisinin ilgisini çektiğimi düşünüyordum salağım ya. Oysa ki o herif tüm paralı kadınlara kızlara asılıyormuş sonra da b*k gibi bırakıyormuş ( bunu bir sürü kıza yapmış herkesin dilinde ama ben saf olduğumdan anlamamıştım). Ben zengin bile hiç değilim. Avrupa da yaşadığımız için bizi zengin zanediyorlar oysaki aldığım elbiseler bile hepsi 2. el. Neyse o erkeğin huyunu dün kuzenim bana anlattı dedi ki : " K. çirkin kızları tavlayıp ne kadar para alabiliyorsa alıp sonra başka birisini buluyormuş" sonra dank etti işte bana...
Hayatım da ilk defa birinin hoşuna gittim diye sevinmiştim.
Arkadaşlar bu ilk değil çirkinliğimle ilgili yapılan kötülük. Çirkinliğimi ailem bile yüzeme vuruyor. Türkiye ye gittiğimde bile aynı şey. Örnek vermek gerekirse amcam beni hep bir kıza benzetir iki dakika geçmeden de "ay o kız kendine 30 kilo makyaj yapınca bile çirkin" der. Böyle size 1000 örnek verebilirim.
Size yemin ediyorum kötü birisi değilim, herkesin derdine koşan, çok sesiz birisiyim. Kendimden nefret ettim, herşeyim den nefret ettim.
Gözlerime bakıp çok çirkinsin diyen çocuğu da unutmuyorum.
Yeni bir yıl ve yine aynı şey. Usandım.
Dişlerim çok iğrençti tüm birikimimi koyup yaptırdım birşey değişmedi, çok zayıftım şeker yağ yedim şişmanladım yine birşey değişmedi. Bana hep böyle mi davranılacak? Beni hiç bir zaman biri sevmicek mi? Allah vergisi güzel olan kızlar, ablalar lütfen ne kadar şanslı olduğunuzu bilin ve benim gibi salak saf ve çirkin insanları ezmeyin.

Siz kendinizi çirkin olarak gördüğünüz ve bu enerjiyi yaydığınız için insanlar sizi çirkin olarak görüyor farkında mısınız?

Bakın size bir örnek vereceğim. Benim annemde boy takıntısı var. 1,65 cm boyunda ama aşırı dik yürüyor ve hep kendini "uzun boyluyum" diye tanıtıyor herkese. Ve herkes annemi uzun boylu olarak anıyor. Benim boyum çok sonradan uzadı, arkadaşlarıma göre çok sonra oturdu vücudum, şu an 1.75 im ama hala anneme göre "kısayım". Ben kendimi kısa olarak görmeye alışmışım çünkü. Ne zaman kendimi uzun boylu olarak görmeye başladım, etrafımdan da aynı tepkileri aldım. Oysa ben aynı benim. Eşim 1.85, ooo topukluyla benim boydasın falan demeye başladı. Bu tamamen sizin kendinizi nasıl gördüğünüz ve dışarıya nasıl yansıttığınızla alakalı.

İnanmıyorsanız açın okuyun enerji yasasını.

Kendinizden memnun olmanız en önemlisi. Estetik operasyon yaptırın mutlu olacaksanız. Bir burun estetiği tüm yüzü değiştiriyor.

Ve lütfen size çirkin diyen veya imasını yapan herkesle ilişkinizi kesin. Ana babanız bile olsa.

Kimsenin sizi bu şekilde üzmeye hakkı yok

Güzellik cok değişken bir kavram
Bence kendinize cok cirkinim diye baskı yapacagınıza olumlu düşünme üzerine gidin
Huyunuz güzelse insanlar özgüveniniz sayesinde sizi cokca sevebilir
Hem tıpta cok ilerledi ufak ufak yüzünüzde değişiklikler yapabilirsiniz dişinize yaptıgınız gibi

Kaderın guzel olsun ıcın guzel olsun. Ne guzeller var ıcınden neler ne hayatlar cıkıyor.
Ve bence cırkın kadın yoktur bıraz bakım bıraz ozguven lütfen kendıne gel

Ya şu aslında güzelsin, güzelliğin önemi yok, kendini kabullen zırvalarına katılmayacağım. Kendimden biliyorum olmuyorsa olmuyor. Çok rahatsizsaniz birşeyler yapın. Estetik olur bakım olur sac makyaj stili olur. Kendinizi daha iyi hissetmeniz onemli.
Ama bunları yapmadan tavsiyem My ID is Gangnam Beauty dizisini izleyin zaten kısa bir dizi kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz..

Ya şu aslında güzelsin, güzelliğin önemi yok, kendini kabullen zırvalarına katılmayacağım. Kendimden biliyorum olmuyorsa olmuyor. Çok rahatsizsaniz birşeyler yapın. Estetik olur bakım olur sac makyaj stili olur. Kendinizi daha iyi hissetmeniz onemli.
Ama bunları yapmadan tavsiyem My ID is Gangnam Beauty dizisini izleyin zaten kısa bir dizi kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz..
Kisilerin yazmis oldugu yorumlara "zirva" diyerek cok samimi ve gercekci olmuyorsunuz.
Konu sahibi ve burda yorum yazan insanlar birseylerin fazlasiyla farkinda zaten.
Iyi niyet cercevesinde moral ve tavsiye veren insanlarin yorumlarina zirva demeyip saygi duyarsaniz daha güzel ve seviyeli bir forum olusturmus oluruz.

Bence sen abartıyorsun.
Çok merak ettim. Özelden bi foto gönder objektif yorum yapacağım söz.

Bu devirde çirkin kadın olmaz bence artık herşeyin bir çaresi var, kaşınız mı kötü yaptırıyorsunuz, dudaklar mı ince yaptırıyorsunuz, burun mu kötü o da yapılıyor, bence öncelikle kendinizde beğenmediğiniz tam olarak nedir bunu tespit edip iyileştirmeye çalışabilirsiniz, ayrıca sizin yüzünüze çirkin diyen insanların da kalbi çok çirkin bence

Şimdi benim mesela hem genlerden hem de voleyboldan mütevellit bacaklarım biraz kalındır. Üniversiteye ilk başladığımda bir kaç kez çıktığım bir erkek çok öküzce bir şekilde bacaklarımın kafası kadar olduğunu söylemişti yüzüme yüzüme :) Valla üzüldümdü biraz. O herifi de anında sıpıttım. Ve o zamanları hatırlayınca ay evet bacaklarım adamın dediği gibi çok çirkindi diye düşünmüyorum. Ne kadar hayvanat iğrenç bir adammış diye düşünüyorum. Çünkü kendimi seviyorum. Kimse beni bacaklarımla yargılayamaz. Bazen karşıma tekerlekli sandalyede insanlar çıkıyor. Allahım diyorum bacaklarım için sana şükürler olsun.

Sözün özü önce kendini sev kendine saygı duy. Hayat boyu sadece dış görünüşünle ilgili değil daha nice şeylerle ilgili elalem sana laf söyleyecek. En ufacık bir lafta oku kendine çevirip evet ben zaten öyleyim çirkinim yok işte bilmemneyim diye kıvranmayacaksın.

Ayrıca güzel olan kadınlar mükemmel hayat yaşarlar erkek arkadaşları kocaları onları çok sever diye bi şey yok. Bu kaderle ilgilidir. Senin kaderinde ne varsa onu yaşayacaksın.

Herkese merhaba.

Ben açıkça sı çok çirkinim, bunu size yok güzelsindir deyin diye demiyorum. Çirkinim işte, çevremdeki insanlar da bunu söylüyor. 23 yaşındayım yakında 24 olucam. Hiç bir erkek beni sevmedi, ben hep mutlu çiftleri izledim. Ne giysem ne yapsam surat aynı surat. Kendimden iğreniyorum artık keşke annem beni hiç doğurmasaydı diyorum.
Türkiye den uzaktan bir akrabağımız (erkek) bana interneten sırnaşmaya başladı. Bende salağım ya ilk defa birinin hoşuna gittim diye içten içe çok sevindim, ilk dera birisinin ilgisini çektiğimi düşünüyordum salağım ya. Oysa ki o herif tüm paralı kadınlara kızlara asılıyormuş sonra da b*k gibi bırakıyormuş ( bunu bir sürü kıza yapmış herkesin dilinde ama ben saf olduğumdan anlamamıştım). Ben zengin bile hiç değilim. Avrupa da yaşadığımız için bizi zengin zanediyorlar oysaki aldığım elbiseler bile hepsi 2. el. Neyse o erkeğin huyunu dün kuzenim bana anlattı dedi ki : " K. çirkin kızları tavlayıp ne kadar para alabiliyorsa alıp sonra başka birisini buluyormuş" sonra dank etti işte bana...
Arkadaşlar bu ilk değil çirkinliğimle ilgili yapılan kötülük. Çirkinliğimi ailem bile yüzeme vuruyor. Türkiye ye gittiğimde bile aynı şey. Örnek vermek gerekirse amcam beni hep bir kıza benzetir iki dakika geçmeden de "ay o kız kendine 30 kilo makyaj yapınca bile çirkin" der. Böyle size 1000 örnek verebilirim.
Size yemin ediyorum kötü birisi değilim, herkesin derdine koşan, çok sesiz birisiyim. Kendimden nefret ettim, herşeyim den nefret ettim.
Dişlerim çok iğrençti tüm birikimimi koyup yaptırdım birşey değişmedi, çok zayıftım şeker yağ yedim şişmanladım yine birşey değişmedi. Bana hep böyle mi davranılacak? Beni hiç bir zaman biri sevmicek mi? Allah vergisi güzel olan kızlar, ablalar lütfen ne kadar şanslı olduğunuzu bilin ve benim gibi salak saf ve çirkin insanları ezmeyin.
Çok yanlış düşünüyorsunuz.. Bir kere çirkin diye bir ifade yok bana göre. Allah ın yarattığı herşey güzel. Farz edin ki gerçekten çirkin olun.etrafınıza bir bakın her sevilen değer verilen çok mu güzel. Hayır, insanın kalbi önemli. Zaten siz iyi olursanız insanlar illa ki sizi sevecek ve sevilen de göze güzel görünür her türlü. Benim kanaatim artık sizin deyiminizle "güzel" olmaya çalışmaktan vazgeçin. Temiz ve düzgün olun yeter. Sabredin bekleyin, nasibiniz kimse sizi bulup beğenecek, siz istemeseniz bile:) bahtınız açık ve hayırlı olsun

Herkese merhaba.

Suan sacmaladiginin farkındasın dimi dicem de farkinda olsan bunlari yazmazdin. Allahin gucune gider. Sukret elin ayagin turuyor gozlerin goruyor kimsenin yardimina muhtac degilsin.
Bi kendine gel dunyanin en cirkin kadini bile olsan bi makyaj bi giyim kuşam saclari dagit tamamdır. Ayrica yasin daha genç. Ben 26 yasindayim 2 cocuk annesiyim ben bile aksam cocuklar uyuduktan sonra hafif bir makyaj yaparim rimel far falan hemen mini etegimi yada sortumu giyerim hemen ozguvenim yerine gelir. Bunlari kocam icin degil kendimi aynada guzel gormek icin yaparım mutlu olmak icin.
Ozguvenini arttir biraz da erkeklerle kanka gbi degil de flortoz ol. Herseyden once gul mutlu ol sukret

Çirkinin halinden çirkin anlar diyerekten geldim :KK70:

Şimdi ben de aynadan bakınca bi besmele çekiyorum yani. Bir de evde yatmış telefonla uğraşırken bazen yanlışlıkla ön kamera açılıverir de acı gerçekle karşılaşırsın ya hani :KK70:Arada aileme diyorum “acaba beni yaratırken gülüp eğlenmişler midir şu tipe bak diye” :KK70:

Toplumun belli bir güzellik algısı var. Onun çok dışında olduğumu aynadan bakınca görüyorum. O mankenler, oyuncular kadınsa ben neyim? Un kurabiyesi mi :KK53:

Her şeye rağmen kendimi beğeniyorum ama ne yapayım :KK8:

Çevrenizi takmayın derim ben. Aynadan şöyle bi bakın. İnsanlar sizi eleştirdiği için değiştirmek istediğiniz şeyleri değil de ben aslında kendimde neyi beğenmiyorum diye düşünün. Burun mu, çene mi neresi? Hepsinin çözümü var sonuçta. Okul bitince yaptırırsınız istediğiniz yerinizi. Önemli olan sizin kendinizi sevmeniz :KK68:
Çok hoşsun :) Benimde ergenlik faciaydi ya kilo, sivilce, diş teli, gözlük hahaha

Herkese merhaba.

Senin özgüvenin fena zedelenmiş
Öncelikle kendine değer ver bir kendini bilmezin lafını neden takıntı ettin ki kendine?
Bakımlı ol giyimine tavırlanına özen göster
Şunu da çok samimiyetle söylüyorum
Önemli olan iç güzelliğidir

Herkese merhaba.

Sen kendini sevmiyorsun ki başkası neden sevsin.. bişeyleri sevmeye önce kendimizden başlamak lazım hiç birimiz mükemmel değiliz burdaki herkesin bir kusuru vardır (güzellik açısından) kendimize ve kimseye çirkinim çirkinsiniz diyemeyiz çünkü saçımızın telini bile yaratamayan aciz bi kuluz

1 hafta önce ayrıldığım eski sevgilim sürekli çok güzel oldugumu soylerdi. Cevremdeki insanlar da sürekli bunu söylüyor. Ama aldatildim hem de kendisinin bile güzel bulmadigi bir kizla. Canım o kadar yaniyor ki eger bana güzel olmak mi yoksa bahti sansi guzel olmak mi isterdin deseler kesinlikle bahti guzel olmak isterdim. Güzellik cok goreceli ve kesinlikle gecici bir sey. Asıl sans mutlu olabilmek. Lütfen kendini boyle bir konu için uzme

X