Cizdiklerimiz

Sen nasılsın nabiyosun elin nasıl oldu
Geçti çok şükür zorladım sanırım o dönem.
Elden sonra bir boyun bir de kürek kemiğinin ordaki kas tutulması yaşadım. :KK43:
Neyse ki geçti hepsi..
Ramazan telaşeleri var çok şükür.. Öyle..

• Beğen
Reactions: H M
Geçti çok şükür zorladım sanırım o dönem.
Elden sonra bir boyun bir de kürek kemiğinin ordaki kas tutulması yaşadım. :KK43:
Neyse ki geçti hepsi..
Ramazan telaşeleri var çok şükür.. Öyle..
İyi barim geçsin de inşallah dikkat kendine inşallah

İyi barim geçsin de inşallah dikkat kendine inşallah
Sağol canım Allah razı olsun.
Ortopedik yastık aldım baya iyi geldi.
Yastık kaynaklıydi sanırım çünkü sabah uyanınca tutuluyordum genelde.
Öpüyorum.
:KK36:

• Muhteşem
Yağlı boya çok seviyorum bi türlü başlayamıyorum başlasam nereye koycam hediye etsem insan kalmayınca napcam diye düşünüyorum 😅 derde bak
Duvarıma yaptım koydum bicok resmi. Bazılarınida arkadaşlarım aldı duvarımdan götürdü
Sürekli yapılmıyor kullanmayacaksan eğer ben akrilik yağlı guaj sulu vs hepsinden yaptım. Bence yap hediye ver bazılarını vs. 🤗

Duvarıma yaptım koydum bicok resmi. Bazılarınida arkadaşlarım aldı duvarımdan götürdü
Sürekli yapılmıyor kullanmayacaksan eğer ben akrilik yağlı guaj sulu vs hepsinden yaptım. Bence yap hediye ver bazılarını vs. 🤗
Ben biseye başladım mi cılkını çıkartıyorum 2 günde bir bi tablo yaparım kesin , oyuzden kafamda yaşayıp bahanelerle kafamda bitiriyorum anlicaginiz bu tarz hobileri 😅 az önce eşime dedimki kartta para var mı yağlı boya sipariş edicem dedim ya bi git şurdan çocuk var evde git ders çalış dedi kimbilir yine hangi videoda izleyip gaza geldin dedi 😂 hiç anlamıyor sanattan arkadaş 😅 ya da beni çok iyi tanıyor

• Komik
160150.jpg

X