Pudra, Fondöten, Kapatıcılar clinique mi yoksa este lauder double wear mı?

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
slm..cildim yağlı ve eskisi kadar olmasada akne sorunu yaşıyorum..yıllardır max factor fondöten kullandım ancak değiştirmeyi düşünüyorum ama kararsızım clinique mi yoksa este lauder double wear mı önerirsiniz?ayrıca este lauder double wear kullanan arkadaşlar bu ürün oil free mi yoksa yağ içeriyormu? yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler a.s.

bende estee lauder almayı düşünüyorum ama çok kararsızım. çünki kalın bi fondoten olduğunu duydum ve günlük kullanım için uygun değil yazmıştı biri... benim cildim sorunlu bi cilt değil ama kuru sürekli nemlendirici kullanmak zorundayım... yağlı ciltler için sanırım daha ideal bi fondoten... estee lauder almak istememdeki en büyük neden 2 sene önce bi kozmetikçide kızın teni çok hoşuma gitti sordum ne kullanıyosunuz diye bu markayı kullandığını söyledi o günden beri hep niyetlendim ama bi türlü cesaret edip alamadım. şuanda loreal kullanıyorum memnunum aslında ama ne bilimm taktım ben estee ye alıpta pişman olmayı hiç sevmem kendi kendimi yerim:) gidip denemek lazım aslında ama yakınlarda sevil yok üfff çok uzattım:))

bende estee lauder almayı düşünüyorum ama çok kararsızım. çünki kalın bi fondoten olduğunu duydum ve günlük kullanım için uygun değil yazmıştı biri... benim cildim sorunlu bi cilt değil ama kuru sürekli nemlendirici kullanmak zorundayım... yağlı ciltler için sanırım daha ideal bi fondoten... estee lauder almak istememdeki en büyük neden 2 sene önce bi kozmetikçide kızın teni çok hoşuma gitti sordum ne kullanıyosunuz diye bu markayı kullandığını söyledi o günden beri hep niyetlendim ama bi türlü cesaret edip alamadım. şuanda loreal kullanıyorum memnunum aslında ama ne bilimm taktım ben estee ye alıpta pişman olmayı hiç sevmem kendi kendimi yerim:) gidip denemek lazım aslında ama yakınlarda sevil yok üfff çok uzattım:))

:)) evet canım bende este hakkında çok iyi yorumlar duyunca hemen almalıyım dedim ancak seninde dediğin gibi sanırım günlük makyaja pek uygun değil biraz ağır..ama özel günlerdede fena olmaz hani :KK66: sanırım clinique almanın yolu gözüktü bana çünkü cildimi çok yormakta istemiyorum çünkü akne savaşımda yeterince yordum :KK43:( yinede cevabın için çok teşekkür ederim aldığın ürün hakkında bilgi vermeyi unutma canım sevgiler a.s.

ya bende esteee ye takmış durumdayım benim cildimde yağlı ve sivilceler var acaba bizim cildimize gidermi ? kendi sitesine girdim ing olduğu için bişe anlamadım ama süper ürün müş... aydında tekin acarda falan varmıdır acaba fiyatı nı bilen arkadaşlar bize yardım edin lütfennn :hulya:

dün başka bi topicde estee alacağını söleyen leyla arkadaşımıza özel mesajla sordum oda aldım süper çok memnunum ve günlükde kullanıyorum yazmış. cildide kuruymuş. ben almaya karar verdim bu cevaptan sonra yolum sevile düştüğü zaman... tabii önce bi deneme yaptırıcam. buraya sonuçları yazarım kullandığım zaman.a.s.

bana günlük biraz ağır gelebilirmiş gibi geliyor ama kullan bakalım canım gerçi 1-2 kullanımda bunu anlamak mümkün değil ama cildimiz zarar görmez inş..

benmde cildim yağlı ve sivilceli bende clinique kullanıyorum..clinique ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsn hiçbir zararı yok

dün baktım tekin acara 143 tl netten buldum 85 tl aklında olsun .tekin acardan yüzüne uygun olanı dene netten satın al

ya bende esteee ye takmış durumdayım benim cildimde yağlı ve sivilceler var acaba bizim cildimize gidermi ? kendi sitesine girdim ing olduğu için bişe anlamadım ama süper ürün müş... aydında tekin acarda falan varmıdır acaba fiyatı nı bilen arkadaşlar bize yardım edin lütfennn :hulya:
dün baktım tekin acara 143 tl netten buldum 85 tl aklında olsun .tekin acardan yüzüne uygun olanı dene netten satın al

Ben ikisinide kullandım clinique den memnun kalmadım acıkcası estee daha güzel fakat yapısı biraz yogun ve oldukca kapatıcı.Günlük kullanım için ağır kaçabilir ama .

X