Çocuğumu kaybetme korkusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın ne halin varsa görsün demiyorum ama bı kadın bu kriminal isleri hala normal karşılıyor ise o iste bi sıkıntı vardır burada her yazana oldugu hali ile inanmayın biraz sorgulayın; yani kadında pismanlık hali yok! Pismanlık iyi
Bir duygudur aslında. Hatalardan ders almak seni ileri tasır bilmem anlatabildim mi
Biz dedektif değiliz.
Burası da sanal ve anonim bir platform.
Yazılan neyse ona yorum yapıyoruz.
Arkasını önünü araştırmak ve insanların geçmişini sorgulamak bizim üstümüze vazife değil bana göre.
Konu sahibinin pişman olmadığına nerden kanaat getirdiniz?
Kalplerde olanı ancak Allah bilir.
Şu mübarek günde zan üzerinden ilerleyip üzdünüz bir anneyi.
Ne geçti elinize?
Başöğretmen edasıyla herkese akıl/ayar vermek yerine siz de biraz özeleştiri yapın bence.

Biz dedektif değiliz.
Burası da sanal ve anonim bir platform.
Yazılan neyse ona yorum yapıyoruz.
Arkasını önünü araştırmak ve insanların geçmişini sorgulamak bizim üstümüze vazife değil bana göre.
Konu sahibinin pişman olmadığına nerden kanaat getirdiniz?
Kalplerde olanı ancak Allah bilir.
Şu mübarek günde zan üzerinden ilerleyip üzdünüz bir anneyi.
Başöğretmen edasıyla herkese akıl/ayar vermek yerine siz de biraz özeleştiri yapın bence.
Pisman olmadığına eski konusunda(7 gün önceki eski :) aynen su beyanından ötürü karar verdim o beyanda söyle “ne vat yani mariuhana icmekte benim arkadaslarım da yurt dısında icti” bas ögretmen edası değil kardesim ben yurttaslık hakkımı kullanıp bu beyanlardan rahatsız oldugumu dile getirdim he sizin aile yapınızda normal karsılanır karsılanmaz beni asla ilgilendirmez, zaten bunları normal kabul edecek yapıda olan insanlar bu topluma oldukca zarar veriyor, kötülük karsısında susan da o tarafa hizmet eder benim gözümde... lakin bu kk da aldatmış kocasını affeden kadını linclerken pek rahat oluyorlar, simdi cocuk acıtasyonu yapıldı diye mi sorun? İyi de uyusturıcıyu normal karsılamıs anne belki de kendisi kullanıyor dahi olabilir!! Akıllı olmakta fayda var her verilen ile yetinmeyin biraz düsünğn bakalım bir insan neden normal karsılar?

Canım benim kadının eski konusunu okur musun esi uyusturucu iciyor etrafında bir sürü arkadası deneyimlemis bayanında
Ve bunu normal adlediyor bayan, defaatle de normal diyor! Simdi de çocuğunu uyusturucu icen bi insana bırakmak istemiyor... ama kendisi bilerek görerek evlenmiş! Misal bi adam sonradan delirir bisey olur kötülük yapar üzülürüm, ama bu sorunlarla gelenlere hic üzülmüyorum, mariuhanayı normal karşılamak ne demek?) hangi aile düzeninde var böyle bisey !
Siz kendi doğrularınızla ilgili başka bir forum açım ve orada bayrak sallayın. İnsan bugün inandığına yarın şaşıyor bugün sevdiğini yarın bırakıyor. Konu sahibi bambaşka bir konu hakkında hassasiyetle yardım istemiş sizin bu sözüm ona ahlakçı tutumunuz daha da dibe sürüklemiş. Hayatımda alkol ve sigara dahil hiçbir şey kullanmadım kullananların da seçimine saygılıyım. Bunların hiçbirini kullanmadığı halde aklımızın almayacağı suçları işleyen insanlar var. Tek bir doğru yok şu hayatta . Ve iyi ki sizin gibi biri yok çevremde. Mutsuzluktan beslenen biri olduğunuz o kadar bariz ki. Dilerim konu sahibini üzdüğünüz yerden üzülmezsiniz.

Siz kendi doğrularınızla ilgili başka bir forum açım ve orada bayrak sallayın. İnsan bugün inandığına yarın şaşıyor bugün sevdiğini yarın bırakıyor. Konu sahibi bambaşka bir konu hakkında hassasiyetle yardım istemiş sizin bu sözüm ona ahlakçı tutumunuz daha da dibe sürüklemiş. Hayatımda alkol ve sigara dahil hiçbir şey kullanmadım kullananların da seçimine saygılıyım. Bunların hiçbirini kullanmadığı halde aklımızın almayacağı suçları işleyen insanlar var. Tek bir doğru yok şu hayatta . Ve iyi ki sizin gibi biri yok çevremde. Mutsuzluktan beslenen biri olduğunuz o kadar bariz ki. Dilerim konu sahibini üzdüğünüz yerden üzülmezsiniz.
Benim kendi doğrularımı ne yapacağımı size mi soracağım? Siz kimsiniz ? Otorite mi? Eğitim durumunuz nedir akıl verecek?? Siz bu kadının önceki konularını okumadığınız belli, mariuhana icin normal çevremdeki arkadaslarım da iciuor dedi? Yani bu kadın belki kendisi de iciyor esi ile ortaktı? Saglıklı bir kadın saglıklı bir anne esrarı normal karsılama !! Kaldı ki ben kendi doğrum ile cimer e bu yorumlasmaları gönderdim. Kk dan bunla alakalı bilgi talep edilir heralde sikayetimin konusu da uyusturucuyu normallestirme benim hayatımda asla normal olmayacak bir konu olduğundan ve kendimi bildiğimden üzdügüm yerden üzülmem siz rahat olun benim icin endiselendiğiniz icin müteşekkir kaldım size

Benim kendi doğrularımı ne yapacağımı size mi soracağım? Siz kimsiniz ? Otorite mi? Eğitim durumunuz nedir akıl verecek?? Siz bu kadının önceki konularını okumadığınız belli, mariuhana icin normal çevremdeki arkadaslarım da iciuor dedi? Yani bu kadın belki kendisi de iciyor esi ile ortaktı? Saglıklı bir kadın saglıklı bir anne esrarı normal karsılama !! Kaldı ki ben kendi doğrum ile cimer e bu yorumlasmaları gönderdim. Kk dan bunla alakalı bilgi talep edilir heralde sikayetimin konusu da uyusturucuyu normallestirme benim hayatımda asla normal olmayacak bir konu olduğundan ve kendimi bildiğimden üzdügüm yerden üzülmem siz rahat olun benim icin endiselendiğiniz icin müteşekkir kaldım size
Nerede uyuşturucuyu normal karşıladığını yazmıs alıntılar mısınız ?

Ben üniversite mezunuyum Türkiye nin en iyi üniversitelerinden birinden mezun oldum. Konu buysa CV mi göndereyim inceleyin uygun görürseniz yorumlarıma devam ederim. Otorite değilim dilediğiniz yere şikayet edin. Konu sahibinin uyuşturucuyu normalleştirmesi ile ilgili hiçbir detay bulamadım. Siz de alıntılayın yazın onun üzerinden giydirin rahatlayın. Ama üzgünüm ki konu bu değil; bir annenin iç dökmesi konu teselli istemesi umut istemesi. Ama siz belki de anne olmadan önceki konuları cımbızlayıp derhal ahlak bekçiliğine soyundunuz. Kadın kapamış hesabı gitmiş hala öfke dolusunuz. Şikayet peşindesiniz. Elinize ne geçecek çok merak ediyorum. Bunları kullanmayan namazında niyazında orucunda zekatında insanlar var çevremde çocuklarına eziyet eden ama ben bir kere bile bak bunlar böyle diye genelleştirmedim. Dilinize dolamışsınız uyuşturucuyu normalleştirdi. Yavrusuyla ilişkisini biliyor musunuz gördünüz mü nasıl bir anne nasıl bir ebeveyn. Burası ne kolay ahkam kesen bir yer olmuş sayenizde görüyorum. Allah sizi ıslah etsin.

Yine kisa ve oz yaziyorum.Cocuk bu yaslarda nerede oyun ve eglence buluyorsa orada kalmak ister.
Gunahini almak gibi olmasin ama baba da biraz islemis sanki.
Yani sizinle alakali bir durum degil.Cocuk zaten bu yasarda saglikli dusunemez,kim hakli kim haksiz bilemez.

Ben üniversite mezunuyum Türkiye nin en iyi üniversitelerinden birinden mezun oldum. Konu buysa CV mi göndereyim inceleyin uygun görürseniz yorumlarıma devam ederim. Otorite değilim dilediğiniz yere şikayet edin. Konu sahibinin uyuşturucuyu normalleştirmesi ile ilgili hiçbir detay bulamadım. Siz de alıntılayın yazın onun üzerinden giydirin rahatlayın. Ama üzgünüm ki konu bu değil; bir annenin iç dökmesi konu teselli istemesi umut istemesi. Ama siz belki de anne olmadan önceki konuları cımbızlayıp derhal ahlak bekçiliğine soyundunuz. Kadın kapamış hesabı gitmiş hala öfke dolusunuz. Şikayet peşindesiniz. Elinize ne geçecek çok merak ediyorum. Bunları kullanmayan namazında niyazında orucunda zekatında insanlar var çevremde çocuklarına eziyet eden ama ben bir kere bile bak bunlar böyle diye genelleştirmedim. Dilinize dolamışsınız uyuşturucuyu normalleştirdi. Yavrusuyla ilişkisini biliyor musunuz gördünüz mü nasıl bir anne nasıl bir ebeveyn. Burası ne kolay ahkam kesen bir yer olmuş sayenizde görüyorum. Allah sizi ıslah etsin.
Hic bir detay bulamadıysanız lütfen eski konusuna bakın ve o esli konuya benim nasıl uyusturucuyu normalleştirirsiniz şeklindeki cevabımı okuyun önce okumayı öğrenin madem coooook iyi üni okumussun ya ! bir anne uyusturucuyu normallestiriyorsa o anne de o yoldadır benim icin, rabbim sizler gibi uyusturucuyu kınamayan buna karsı sesini cıkarmayan herkesi ve özellikle sizi ıslah etsin.. bir gün kendi yakınınızı böylesi sebeplerden kaybederseniz yada yakınlarınızda görürseniz beni hatırlarsınız bir kadın vardı uyusturucu ve nicesi pisliğe karsı sesi cıkan diye, yavrusu ile iliskisiymis... hangi iliski pardon? O kadın uyusturucu kendisi kullandıgı icin hesabını kapatıp gitti cünkü kendisine cimer başvurumu beyan ettim akabinde korkup kapattı accountunu... hadi asıl ıslah olması gerekenler bataklıklara ses çıkarmayan cıkaranları elestirenler Allah sizi de görüyor elbet

Babanın etkisinde olduğunu düşünüyorum. Onunla oyun oynarken oyuncaklar üzerinden roller vererek konusun. Misal o Baba olsun siz cocuk . Siz cocuk olun o anne... Mutlaka duygu düşüncelerini dökecektir. Gerekirse destek alın

Konu sahibi bir şey yapamaz çok eminim. Sakın kalmaya çalışın hiçbir şey yapamaz. Buradaki yorumlara aldırmayın sakin kalarak kendinize çocuğunuza odaklanın.

Anladık, narkotikle mücadele ediyorsunuz.
Kadın hesabını kapattı gitti halâ kurtulamadı sizden.
Bi salın konu sahibini ve konusunu artık.
Aynen kardes bir vatandas olarak narkotikle mücadele ediyorum, vatandaslık görevimi kullanıyorum! senin yarın bi gün çocuğun esin dostun düserse sen savasmazsın okey? Birileri böyle şeylere ses cıkaracak ki, bu pislikler yaygınlasmasın! Bu pisliklere ses cıkarmayan herkesi Allah ıslah etsin

Eklentiler

• CBF27BB2-5563-4E66-AE09-296F65D81D7E.jpeg
    CBF27BB2-5563-4E66-AE09-296F65D81D7E.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 128
Al bakalım konu sahibi gecmis konuşması yani cevresi uyusturucu icen insanlar ile çevrili oldugunu kendisi de beyan ediyo böyle insanlar bu isleri normal karşılaşıdığı sürece asla bir cıkıs bulamaz. İlle araya bi cocuk konusu girdi ya hemen duygusal yaklasacağız konuya öyle mi? Hadi bakalım simdi siz o cok meshur cv nizi gönderin bakalım ne kadar delikanlısınız, hem onu görelim hem de kimin ıslah edilmesi gerektiğine karar verelim bekliyorum cv görüntünüzü delikanlı kadınsanız :)

Eklentiler

• 90E484C0-D09C-4ECF-ACC3-D5A1713F10F4.jpeg
    90E484C0-D09C-4ECF-ACC3-D5A1713F10F4.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 121
Al bakalım konu sahibi gecmis konuşması yani cevresi uyusturucu icen insanlar ile çevrili oldugunu kendisi de beyan ediyo böyle insanlar bu isleri normal karşılaşıdığı sürece asla bir cıkıs bulamaz. İlle araya bi cocuk konusu girdi ya hemen duygusal yaklasacağız konuya öyle mi? Hadi bakalım simdi siz o cok meshur cv nizi gönderin bakalım ne kadar delikanlısınız, hem onu görelim hem de kimin ıslah edilmesi gerektiğine karar verelim bekliyorum cv görüntünüzü delikanlı kadınsanız :)
Allah yardımcınız olsun. Bu konuşmadan bunu çıkarmışsınız. Valla bravo. İyi ki cimer e şikayet etmişsiniz mazallah konu sahibi tüm Türkiye’yi marihuana ya alıştıracaktı. Bir konu hakkında tespit yapmak fikir beyan etmek ne zamandan beri özendirmek oluyo acaba ? Şu zihniyetiniz yüzünden bağımlı ve sapkın bir nesil yetişiyor. Bana ailem bir kere bile alkolü sigarayı uyuşturucuyu kötülemedi bir kere bile baskı kurmadı bunlarla ilgili. Sonuç hiç kullanmadım çünkü istemedim. Bir şeyi ne kadar engellerseniz ve tu kaka derseniz o kadar ilgi çekici olur. Ben şu saatte sizi dikkate alıp yazdıysam şu satırları okuyan herkes konu sahibinin bu yazısını özendirme diye değil açıklama diye anlasın. Şu yazım diliniz bile normal hayatta sizin gibi bir insanla işimin olmayacağının göstergesi. Ha bu arada konu sahibi gitti. Bi mutlu ol artık.

Ben bu mesajın tck 190 kapsamında olabileceğini düşünmüyorum ya, sanki özendirmek fiili ve kastı yok gibi geldi ama bilemem tabi ki sonuçta bu konuda bilgim yok yargıtay kararlarını okumadım yanlış bisey demek istemem. Bu mesaj bana özendirici gelmedi pek... Bence konu sahibinin uyuşturucu kullandığı filan da yoktu kocasının da ne kullandığını bile bilmiyordu durumun ciddiyetini anlayınca boşandı yani. Kendi mahkemede de demiş mahkeme kayıtlarına geçmiş. Çocuğunu uyuşturucu ortamında büyüten bir anne olduğunu sanmam. Öyle biri buraya panikle konu acmazdi bence.

Allah yardımcınız olsun. Bu konuşmadan bunu çıkarmışsınız. Valla bravo. İyi ki cimer e şikayet etmişsiniz mazallah konu sahibi tüm Türkiye’yi marihuana ya alıştıracaktı. Bir konu hakkında tespit yapmak fikir beyan etmek ne zamandan beri özendirmek oluyo acaba ? Şu zihniyetiniz yüzünden bağımlı ve sapkın bir nesil yetişiyor. Bana ailem bir kere bile alkolü sigarayı uyuşturucuyu kötülemedi bir kere bile baskı kurmadı bunlarla ilgili. Sonuç hiç kullanmadım çünkü istemedim. Bir şeyi ne kadar engellerseniz ve tu kaka derseniz o kadar ilgi çekici olur. Ben şu saatte sizi dikkate alıp yazdıysam şu satırları okuyan herkes konu sahibinin bu yazısını özendirme diye değil açıklama diye anlasın. Şu yazım diliniz bile normal hayatta sizin gibi bir insanla işimin olmayacağının göstergesi. Ha bu arada konu sahibi gitti. Bi mutlu ol artık.
Öyle öfke dolu yazıyor ki uyuşturucu kadar zarar verici.Pislik diyerek de hakaret ediyor konu sahibi çıkıp gelse de hakkını arasa

Ben sizin yazdiklarinizdan cahille girme sohbete lafinin dogrulugunu asiri iyi anladim.
Aman amann

Konu sahibine değil uyusturucuya karsı verdiğim tepkiye tepki gösteren kuduruklara cevap veriyorum kapis?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X