Çocuğunun olduğunu unutmak 😟

snsnmdvl

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
559
530
28
Merhaba hanımlar bugün dondurmacıya bebeğimle girdim, bebek arabasından çıkardıkdan sonra, ben çeşitlere bakarken kafam gitti sanırım, çocukla gelmemişim gibi davranıyorum çok tuhaftı, tam çocuk kapıdan çıkmadan içime doğdu dönüp aldım. Ama aldıktan sonra düşünüyorum yani. Malmıyım ben alsaydım ya kucağıma öyle baksaydım falan diye. Çocuk aklima gelmese tabi tutan eden olurdu da Bu dalgınlık normal mi. Şok oldum kendime. Sizde de oldu mu bu tarz birşey 😵.

Estağfurullah arkadaşım niye mallık olsun?

İnsanız sonuçta oluyor böyle bazen…

Estağfurullah arkadaşım niye mallık olsun?

İnsanız sonuçta oluyor böyle bazen…
Oluyor ama birkere de evin kapısını kapatmamıştım falan, çocuktan sonra bi dalgınlığım arttı. Kendime şaşıyorum😔. Instagramda ki çocuk kazaları falan geldi gözümün önüne. Unutunca çok kötü hissettim.

Merhaba hanımlar bugün dondurmacıya bebeğimle girdim, bebek arabasından çıkardıkdan sonra, ben çeşitlere bakarken kafam gitti sanırım, çocukla gelmemişim gibi davranıyorum çok tuhaftı, tam çocuk kapıdan çıkmadan içime doğdu dönüp aldım. Ama aldıktan sonra düşünüyorum yani. Malmıyım ben alsaydım ya kucağıma öyle baksaydım falan diye. Çocuk aklima gelmese tabi tutan eden olurdu da Bu dalgınlık normal mi. Şok oldum kendime. Sizde de oldu mu bu tarz birşey 😵.
Yeni dogum yaptiysaniz vitaminler dibe vurmustur. Bi kan degerlerine baktırin

Oluyor ama birkere de evin kapısını kapatmamıştım falan, çocuktan sonra bi dalgınlığım arttı. Kendime şaşıyorum😔. Instagramda ki çocuk kazaları falan geldi gözümün önüne. Unutunca çok kötü hissettim.
Kan değerlerinize baktırdınız mı?

Tüm yük üzerinde ise ve gece sık kalkıyorsanız olabiliyor böyle durumlar dikkat edin

Ben de bazen anne olduğumu unutuyordum oğlum 7. Ayında artık tam anne olduğumu idrak edebiliyorum ama markete gidip alışveriş yaptığımda hem aldiklarimi hem para üstünü unuttum kasiyer seslenince aklima geldi biseyler aldığım bu aralar oluyor kan değerlerim normal ama stres uykusuzluk yorgunluk tetikliyor sanırım Allah'ım aklımıza mukayyet olsun mal değiliz cidden stresli hayatlar yaşıyoruz

Şimdi "siz ne biçim annesiniz ben çocuğumu hiçbir yerde unutmadım" diye başlayıp nasıl über muhteşem bir anne olduğunu anlatmaya gelenler olur.
İnsanlık hali konu sahibi yüklenmeyin kendinize ama tekrar ediyorsa değerlerinize baktırın

Şimdi "siz ne biçim annesiniz ben çocuğumu hiçbir yerde unutmadım" diye başlayıp nasıl über muhteşem bir anne olduğunu anlatmaya gelenler olur.
İnsanlık hali konu sahibi yüklenmeyin kendinize ama tekrar ediyorsa değerlerinize baktırın
Allahtan gelmediler, bende bu tarz bisey yaşayan varsa içim rahatlar diye yazdım. 🙏🏻

X