Çocuk evin neşesi mi bosanma sebebi mi?

Eş ile alakalı bir durum diye düşünüyorum ben ayrı yatmak istesem de eşim gondermezdi bessigini gerirmistim odamıza ve inanın çocuklar okula başlayınca gerçekten tam aile olunuyor küçükken biraz zor oluyor fakat sabredin hem eş hem çocuklar yoruluyor iinsan okulla birlikte düzene giriyor

Kocalar bağırıp çağıran kavga eden eş sevmezler kaçarlar erkeğe kurnaz olacaksın sessiz seeiz halledeceksin işini siz kavga etmeyin sakin olun hiç ses çıkarmayın o susunca sakın anında konuşun yoksa bu erkekler kavgada sağır oluyorlar kulakları duymuyor 😅

Evlendik hemen bebeğimiz oldu, bir süre çocuksuz geçirsek farklı bir yorum yapar mıydım bilmiyorum.
Başlarda bir düzen kurmak için bocaladık. Birbirimizden uzaklaşıyormuşuz gibi hissettiren zamanlar olsa da sonunda aile olduk biz. Kendimi bu aile içinde daha güvende ve huzurlu hissediyorum, evimi buldum. Evet is ve evdeki sorumluluklar nedeniyle eşimle geçirdiğimiz vakit azaldi tabi, bir şekilde vakit oluşturup birbirimize zaman ayırmayı da öğrendik sanırım. Dediğim tüm bu şeyler için 1,5 yıl geçmesi gerekti bunu da eklemem gerekir. Ayri yatma olayına gelince birkaç kez eşimle ayrı yattığımız oldu, bir haftayı buluyordu. Sonra konuşuyorduk tekrar beraber uyuyorduk. Ayrı yatma olayını çevremdeki arkadaşlarımdan da duydum. Anneler olarak izinde kalınca esler de yoğun çalışınca ,ozellikle 24 saati bulan nöbetli çalışanlar, bu yaşanabiliyor sanırım.
Bence sorularınızda sorun yok. Zaman tanıyıp, kendinizi akışa bırakın. Ve sorun olarak gördüğünüz şeyleri eşinizle de konuşun. Bebekle odaları ayırdıktan sonra beraber de uyuyabilirsiniz belki, biraz zaman ve çokça sabir gerekiyor…
Bu konuyu cok sukur çözdük beraber yatıyoruz artık 👶 siteye giremedim bi kac gündür çok şükür eşimle konuştuk benim sorunum ona açık açık ifade edememekti sanırım. Çünkü yardım istemeye alışık olmadığım için... Ve bakıcı da tuttum gunduz vakitleri için. Zaten yakında işe başlayacağım alışma evresi olur dedik. Evde huzur herseyin başı gerçekten. Herkes sağlıkla huzurla büyütsün bebeğini inşallah....
Gunduz dinlenince gece kalksa da o kadar yorulmuyor insan. Çok şükür Rabbime ❣️

Eşinizde sorun. Birlikte uyumak uyumamak su yazdıklarınızdan sonra önemsiz kaldi gözümde zira eşiniz anlayışsız bencil bir adam.
Onu da çözdük artık dışarı beraber çıkıyoruz 😇 bebisi de götürüyoruz ve evde durmayan bebis dışarıda pek mutlu 👶 kovarım kadını diyordu ama bu bakıcımız benim 2014ten beri tanıdığım bir arkadaşım inşallah güzel olur hersey artık daha umutluyum hayata karşı 😇 işleri yoğundu ona da hak veriyorum artık.. Her insan bencil biraz tabi. Ben de öyleyimdir belki... orta yolu bulabiliyoruz ya o yüzden mutluyum şimdi ❣️😇

X