Çocuk İçin Evliliğe Katlanır Mısınız?

Kuzeni 11 kilo vermiş

Bana kuzenden çok gönül ilişkisi olan biri gibi geldi, neyse susayım ben ...

Kurana mı el basıyor? Ohoo. Kurana el basıp yatakta basılan adam kaynıyor zaten ortalık. Oralara girmesek iyi olurdu.

Bir de kadından dinlemek lazım kim bilir kuzeniniz ne yapmış kadına..7 yıldır iyiydi de 4 ayda mi kötü oldu,muhtemelen kuzeniniz aldatmış kadın da yakalamış 4 aydır hayatı zindan ediyor..Bu arada bir çocuğun annesini istememesi gibi bir durum olamaz kadının yermediğiniz yeri kalmamış bir de anneliğe kadar getirmişsiniz işi,ayrıca çocuklar o yaşlarda babacı oluyor zaten benim oğlum anne sen git demişliği var o yaşlarda cafeden kovup şimdi kucak kucağa uyuyoruz,dönemsel durumlar oluyor son olarak kadınlar yıllarca katlanıyor abuk sabuk eşlere bir kerede erkekler katlansin 4 ayda pes etmiş

Kurana mı el basıyor? Ohoo. Kurana el basıp yatakta basılan adam kaynıyor zaten ortalık. Oralara girmesek iyi olurdu.
Evet kuzeni konu sahibine 4,5 saat içini dökmüş gerekirse kurana da el basarım demiş.
benim aklıma neden geçen bir kaç gün önce açılan konu geldi. kadının biri aldatıldım diye konu açmıştı kocası bayramın 2-3 günü kadının ailesinin yanına bırakıp gitmiş “eve dçnüşte” bir yerlere uğramış acaba diyorum oradaki adam da mı kuzenlerinin olduğu il’e uğradı

2 erkek kuzenim var biri ile ayni zamanda sut kardesiz, ikimizde tek cocuk ve yasitiz haliyle kardesten oteyiz, dogduk dogali birlikteyiz, eşi beni gorumcesi sayar. Eslerimiz ve kuzenler olarak harika bir iliskimiz var.

Hem benim esimle, hem de kuzenimin esiyle dertleri var mi, var elbette, dertsiz evlilik mi var Allah askina?

Ama bana gelip 4 saat esini anlatsa bir de esinden dinleyelim derim, neden mi? Kapi kapandiginda ikisi yalniz kaliyor, nereden bilecegiz evlerinde ne yasiyorlar, evlilik hayatlarinda nasil insanlar, degil mi? Bilemeyiz, siz de bilemezsiniz.

Ama bu hikaye yuzde yuz dogru ise, siz yine de bi gelin / yenge hanimi bi dinleyin derim, ne olur ne olmaz, belki kuzeniniz korkunc bir kocadir, nereden bileceksiniz? Belki de cidden yuzde yuz magdur taraftir, bunu da bilemezsiniz.

Onceki yorumumu da yineliyorum, belki kuzeniniz esini aldatiyordur ve kadinda icsesine guvenip berbat davraniyordur, bilemeyiz. Belki de kadin 4 ay once kendi ailesinde ya da ozel hayatinda (is ve ya arkadas hayati) kotu bi travma yasadi, belki kaza gecirdi beyin travması yasadi vs vs.

Ama kimse 7 yil sonra bi anda berbat birine donmez, vardir bir sebebi.

Neden, kadın kocasına cayır cayır yapıyor? Adam da burda boşanma konusu açan kadınlar gibi "Çocuk olmasa vallaha bi dakka durmam." diye ağlıyor? Demek ki yapan varmış. Bu konuyu açıp sonra millete maçanız yemez demeniz de enteresan. Boşanma haberi beklerken 2.bebek haberi almayın da. O da kesin kazara olur. Alışıldık hikayeler.

Yok valla burda anlattığımdan fazlasını yapıyorum eşime Henüz kapıya konmadım çünkü ben onu kapıya koyarım eğer ki bi hata yaparsa , yoksa sen kapıda çöp toplayanlardan mısın cnm , eeee ne demişler kişi kendinden bilir işi...

Şekerim bu forumda çoğu kadın öğretmen, avukat , doktor, mühendis ve daha birçok meslek grubundan, tabi değerli ev hanımlarımız da var , çoğu okumuş kültürlü kadınlar, bence sen kendinden bahsediyorsun gibi gibi ...

11 kilo vermişte kaç kilodan 11 kilo vermiş o önemli. Normal kilodaki bir insan kısa sürede 11 kilo verse "sana ne oldu vb" diye herkes sorar.

Demek ki çokta dikkat çeken bir kilo kaybı yok ortada.
100 kilo falansa ödem atmıştır. Hızla atılır o, alıcı gözle bakılmadıkça anlaşılmaz.

Ya çok maydanoz biri bence her ne olursa olsun :) böyle anlatıp kuzen mi her neyse o kişiye, eve gidince de sevişmiştir karısı ile saçma saçma işler
Aynen bence de karısından dert yanmış sadece biraz dedikodusunu yapmış hepsi bu çocuk 2.5 yaşında adam diyor ki 8 yaşına gelince falan boşanırım madem ne diye boşanma lafını açıyorsun altı üstü dedikodusunu yapmış bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…