çocukla kamp çadırında tatil yapılabilir mi?

Bahsettiğiniz şey camping alanı ise gayet de yapılabilir. Biz bekarken arkadaşlarla giderdik. En küçüğü 2-3 yaşında birkaç çocuğuyla tatil yapan aileler olurdu. Denize çok yakın, sakin olur zaten böyle yerler. Çadır camping'e aitse tv bile olur içinde ama duslar, tuvaletler ortak alandır. Sansliysaniz mutfağı, restoranı da olur. Civardaki köylüler de ufak tefek sebze, meyve falan satarlar araçla.
Çoğu camping alanında bungalovlar da olur, onlardan da fiyat alın. Bir de airbnb'den gideceğiniz rotadaki günübirlik kiralık evlere de bakabilirsiniz.
O campinglerin zevki bana göre 5 yıldızlı otelde yok.

Benim tatil anlayışım deniz, kum, güneş, açık büfeden ziyade tam bi' çingene gibi pervasızca gezmek, eşim pimpirik olduğu için otellere tıkıldık hep evlendik sonra.

Siz siz olun asıl çocuğunuzla öyle bir tatil yapın.
Bu camping alanları nerelerde var bi bilginiz var mı?

Bahsettiğiniz şey camping alanı ise gayet de yapılabilir. Biz bekarken arkadaşlarla giderdik. En küçüğü 2-3 yaşında birkaç çocuğuyla tatil yapan aileler olurdu. Denize çok yakın, sakin olur zaten böyle yerler. Çadır camping'e aitse tv bile olur içinde ama duslar, tuvaletler ortak alandır. Sansliysaniz mutfağı, restoranı da olur. Civardaki köylüler de ufak tefek sebze, meyve falan satarlar araçla.
Çoğu camping alanında bungalovlar da olur, onlardan da fiyat alın. Bir de airbnb'den gideceğiniz rotadaki günübirlik kiralık evlere de bakabilirsiniz.
O campinglerin zevki bana göre 5 yıldızlı otelde yok.

Benim tatil anlayışım deniz, kum, güneş, açık büfeden ziyade tam bi' çingene gibi pervasızca gezmek, eşim pimpirik olduğu için otellere tıkıldık hep evlendik sonra.

Siz siz olun asıl çocuğunuzla öyle bir tatil yapın.
ayy vallahi yazınızı okuyunca bi rahatlama geldi, ne de güzel anlatmışsınız. evet camping tarzı yerlere baktım. toplu halde çadırlar var, bir de çadırı almak yerine ordaki yerden kiralamak daha mantıklı geldi. günlük evlere çok sıcak bakmıyoruz malum olaylardan sonra insan korkuyor. ege bölgesinde var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer ?

Çocuğa göre değişir bence. Benim kızım keyfine düşkün,acıkacağı saat belli olmayan,acıkınca ne isteyeceği belli olmayan,aktif hareketli bir çocuk, ben gidemezdim sanırim. Ama sizin çocuğunuz sakin,uyumlu bir çocuksa,yemesi icmesi sorun değilse gidebilirsiniz gayet. Farkli bir deneyim olur hepiniz için.

Bu camping alanları nerelerde var bi bilginiz var mı?

ayy vallahi yazınızı okuyunca bi rahatlama geldi, ne de güzel anlatmışsınız. evet camping tarzı yerlere baktım. toplu halde çadırlar var, bir de çadırı almak yerine ordaki yerden kiralamak daha mantıklı geldi. günlük evlere çok sıcak bakmıyoruz malum olaylardan sonra insan korkuyor. ege bölgesinde var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer ?

Biz yakın olduğu için Dikili'ye giderdik. O zamanlar güzeldi ama şimdi pek iyi değil diyorlar. Net isim veremem, çok uzun zaman oldu ama biraz Ege dışına çıkarsanız Çıralı'nin kamp alanları çok güzel. Olimpos'ta da ağaç evler var, fiyatları uygun oluyor. Fethiye ve Marmaris'te camping diye aratirsaniz bir dünya yer bulursunuz. Kelebekler Vadisi var sonra.

Ayrıca otelcilik geçmişi olan biri olarak, bu kampanya sitelerindeki her şey dahil kisibasi 50 tl tarzı otelleri kesinlikle tavsiye etmem. Camping ondan bin kere evladır. O tarz yerlere gitseniz dahi konaklamak dışında hiçbir şey yapmayın. Ne temizliği düzgündür, ne havuz bakımı yapılır. Mutfak kısmına hiç girmiyorum, cornflakes dışında hiçbir şeyi ağzıma vurmazdim. Alkollü içecekler en kötülerinden ibarettir. Zaten bu tarz yerlere de düşük gelir sınıfı yabancı turist rağbet eder. Huzurevinde gibi tatil yaparsınız sadece.

Ben de biraz inceledim de biraz sakin yerler gibi. Yani sehire yakın değil ya gece mesela şehirde bi kafeye gitmek alışveriş yerlerine gitmek isterim sanırım.

Biz kaş ta otelde kalıp kampingde denize girmiştik zira en güzel yerdi

Tuvalet duş falan da iyiydi

Bazı yerlerde içinde duşu olan evimsi odalar da var

Datça da vsde de var kamping

Siz inceleyin internette

Benimki 6 yaşında götürsek bugün gider çadıra

Bayramda köy turizmi yapacağız civarda kampingler de varmış bakacağız belki bir ara oraya da gideriz

Ama çok ucuz değil internette gördüğüm oda kahvaltı kişi başı 100 yazıyor

X