Çocukları sevindirelim!

Kötü niyetli değildim yalnız, ne zararım dokunabilir çocuk esirgeme kurumuna giderken anlayamadım. Buradan tanışıp reelde buluştuğum insanlar da var bir problem yaşamadım. Üstelik şahsımı suçlar şekilde yazmanız da ayrıca rahatsız edici. Evime çağırıyor olsam uyarınızı anlayacağım da...

kesinlikle sahsiniza birsey demedim.
Siz kotu niyetli olmayabilirsiniz
ama baskalari kotu niyetli olabilir.
onun icin bu tur seylere hic kalkisilmamasini uygun buluyorum.
Ben fikrimi soyledim
kesinlikle sizi kirmak istemedim..

ben de geldimm cowgirll hatırladın mı beni :KK1: ben de ankaradayım ama boş günüm yok hiç yaa gelmeyi çok isterdim ama belki oyuncak falan alabilirim öyle katkım olur :26: ya da pazar günü olursa gelirim

Tüh yaa ben de senle daha bi kaç gün önce buluşmuştum galiba böbreklerimden biri gitmiş hiç farkına varmamışım kuzum valla elin de hafifmiş :KK23:
Korkmayın kızlar kendisi benim canım ciğerim olur çok cicidir :KK70:
Ayrıca çocuk esirgeme kurumuna cowgirll'ün evinden gitmicez herhalde. Kızılayda falan buluşulur. Tenhaya gıstırmıcak sizi :KK52:

Hahahaha ya hep öyle derler çaktırmıyorum hiç :21: Hayır bir de direkt şahsım üzerinden bir uyarı yapılmasına ayrıca sinirlendim. Burada güzel bir şey yapmaya çalışıyorum bunun altında bile bir şeyler arayıp polemik yaratma çabasına giren insanlar var. Üzüldüm açıkçası da problem değil olmadı ikimiz gideriz, planım sabote oldu tüh :KK52:

ben de geldimm cowgirll hatırladın mı beni :KK1: ben de ankaradayım ama boş günüm yok hiç yaa gelmeyi çok isterdim ama belki oyuncak falan alabilirim öyle katkım olur :26: ya da pazar günü olursa gelirim

Ayyy canım çok tatlısın güzel olur tabii ki. Ben bi arayıp sorayım da haftasonu pazar da ziyaret oluyorsa senin için pazara ayarlarız

Tüh yaa ben de senle daha bi kaç gün önce buluşmuştum galiba böbreklerimden biri gitmiş hiç farkına varmamışım kuzum valla elin de hafifmiş :KK23:
Korkmayın kızlar kendisi benim canım ciğerim olur çok cicidir :KK70:
Ayrıca çocuk esirgeme kurumuna cowgirll'ün evinden gitmicez herhalde. Kızılayda falan buluşulur. Tenhaya gıstırmıcak sizi :KK52:

Safmisiniz?
Ben bu sahisa birsey demedim
genel konustum
internette tanistiginiz kisilere gozu kapali guvenmeyin demek istedim
hadi siz sanslisiniz??
ya baska sefer (kotu niyetli )
biriyle tanisirsaniz,tanisirlarsa?
biraz mantikli dusunun
televizyonda sadece dizi izlemeyin
az haberleri takip edin
yada gazetede sadece magazin sayfalarini okumayin,biraz 3. sayfalara giz atin.. herneyse tartismaya girmiyorum
iyi geceler
XOXO

Ben fikrimi soyledim

Benim konum üzerinden insanları "arkadaşlar napıyorsunuz" falan diye uyarmanız üstüme alınmama sebep oldu herhalde. Üstelik kendi halinde bi üniversite öğrencisiyim, diğer konularıma falan bakıp da anlayabilirdiniz. Gereksiz bir yorum olduğunu düşünüyorum şu durumda. Başka yer ve konularda haklı olabilirsiniz de biz burada zaten tanışıyoruz birçoğumuz. İyi akşamlar

Ayyy canım çok tatlısın güzel olur tabii ki. Ben bi arayıp sorayım da haftasonu pazar da ziyaret oluyorsa senin için pazara ayarlarız

ayy süper olur valla çok sevinirim inşallah vardır gerçi daha programım belli olmadı ama büyük ihtimalle pazar sınav olur bir haftacık gitmeyiveririm ama sizi de engellemeyim pazar uymazsa size oyuncak falan veririm onu götürürsünüz benim adıma :KK1:

Safmisiniz?
genel konustum
hadi siz sanslisiniz??
biraz mantikli dusunun
az haberleri takip edin
yada gazetede sadece magazin sayfalarini okumayin,biraz 3. sayfalara giz atin.. herneyse tartismaya girmiyorum
iyi geceler
XOXO

Üslubunuza dikkat edin bu bir. Saf falan hoş kelimeler değil bunlar. İkincisi uyarınızı yaptınız ve yanıldığınızı gördünüz neyin ısrarındasınız, güzel bir şey yapmaya çalışıyoruz neden insanlara sataşıp durma çabasındasınız? Üçüncüsüyse emin olun hepimiz gayet kültürlü insanlarız, gelip de yok sadece dizi izlemeyin sadece magazin haberi okumayın falan dediğiniz bizlerin okuduğumuz üniversiteyi ve bölümleri duysaydınız biraz utanırdınız diye tahmin ediyorum. 3. sayfa haberi okumak yerine birazcık sosyal olun derim size, kültürlenmek istiyorsanız da 3. sayfa haberleri doğru yer değil malesef. Tekrar iyi akşamlar diliyorum size.

Safmisiniz?
genel konustum
hadi siz sanslisiniz??
biraz mantikli dusunun
az haberleri takip edin
iyi geceler
XOXO

rica ediyorum kimseye saf mısınız siz falan tarzında hitap etmeyin ve bence çok fazla müge anlı izlemekten paranoyak olmuşsunuz bu ülkede hala iyi niyetli ve yardımsever insanlar da var hanımefendi hayata biraz olsun olumlu bakmalısınız bence yoksa sizin yaptığınız gibi herkesten şüphelenerek ömür geçmez bu arada bence de tartışmaya girmeyin sessizce topicten ayrılırsanız çok daha yerinde bir davranış olur iyigeceler

ayy süper olur valla çok sevinirim inşallah vardır gerçi daha programım belli olmadı ama büyük ihtimalle pazar sınav olur bir haftacık gitmeyiveririm ama sizi de engellemeyim pazar uymazsa size oyuncak falan veririm onu götürürsünüz benim adıma :KK1:

Ben pazartesi arayıp sorup verdikleri bilgileri buraya da yazacağım arkadaşlar. çünkü gitmeden önce onlarla görüşüp o şekilde gün ayarlamamız lazıım, ay çok mutlu oldum yaaa :KK16:

Ben pazartesi arayıp sorup verdikleri bilgileri buraya da yazacağım arkadaşlar. çünkü gitmeden önce onlarla görüşüp o şekilde gün ayarlamamız lazıım, ay çok mutlu oldum yaaa :KK16:

canım benim güzel bir şeye vesile oluyorsun haber bekliyoruz senden :KK1:

Safmisiniz?
genel konustum
hadi siz sanslisiniz??
biraz mantikli dusunun
az haberleri takip edin
iyi geceler
XOXO
Saf değilim. Gayet aklı başında ve başarılı bir üniversite öğrencisiyim.
Ben türk televizyonlarını izlemem.
Türk dizilerinden hoşlanmam ve türk medyasına güvenmem.
Magazin haberi okumam. Makale yazmaktan pek vaktim olmuyor.
Bu ihtimali düşünürseniz yoldan geçerken kafanıza tuğla da düşebilir.
Facebook kullanıyoruz, ikimizin de hesabı 2007-2008 falan. Tonla fotoğrafımız var. Şüpheli bir hareketimiz olursa zaten arkadaşlar gelmezler.
Her neyse, tartışılacak bir konu değil.
İyi geceler

Ben fikrimi soyledim
Ya bu arada siz bu makyaj videoları çeken Almanyada1turkkizi mısınız? Ne zaman görsem merak ediyorum da :KK70:

Tertemiz yürekli cowgirll beni hatırladın mı? :) Cok güzel bir fikir. İstanbul'dayim katılmayı cok isterdim. Ama benimde burada bir kuruma gitmeme öncülük ettin. Daha önce annemle Darülaceze'ye gitmiştik. Orda ciktik yuruyemedik, annecigim oturdu bir kaldirim tasina onu daha onde kardesinin cenazesinde bile gormedigim sekilde hungur hungur ağladı. O yaşlı insanların ve cocukların gercekten en ufak bir gülümsemeye, ilgiye, hediyeye, sevgiye ihtiyacları var. Sana helal olsun ve Allah razı olsun. Bravo canım..

Canim bende ankarada universite okuyorum ve gelmek isterim. Ancak sinavlarim baslayacak gunu ayarlayabilirsek seve seve gelirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

16 yaşımdan beri çocuk esirgeme kurumunda gönüllü anne olma isteğim var benim de. İnşallah ilerde nasip olur.
Ankara'da olsam kesin gelirdim. Ama yurt dışındayım. En çok istediğim şeylerden biri oradaki çocukları bağrıma basmak, onlarla ilgilenmek. Çok iyi düşünmüşsün.

X