Çocukları sevindirelim!

kesinlikle sahsiniza birsey demedim.
Siz kotu niyetli olmayabilirsiniz
ama baskalari kotu niyetli olabilir.
onun icin bu tur seylere hic kalkisilmamasini uygun buluyorum.
Ben fikrimi soyledim
kesinlikle sizi kirmak istemedim..

Kesinlikle:s

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tertemiz yürekli cowgirll beni hatırladın mı? :) Cok güzel bir fikir. İstanbul'dayim katılmayı cok isterdim. Ama benimde burada bir kuruma gitmeme öncülük ettin. Daha önce annemle Darülaceze'ye gitmiştik. Orda ciktik yuruyemedik, annecigim oturdu bir kaldirim tasina onu daha onde kardesinin cenazesinde bile gormedigim sekilde hungur hungur ağladı. O yaşlı insanların ve cocukların gercekten en ufak bir gülümsemeye, ilgiye, hediyeye, sevgiye ihtiyacları var. Sana helal olsun ve Allah razı olsun. Bravo canım..

Çok mutlu oldum, önemli olan zaten kendi bulunduğumuz şehirlerde de çocuklara yaşlılara yalnız olmadıklarını göstermemiz:) Buraya yazmamdaki sebepse üniversitedeki arkadaşlar falan pek ilgili değiller böyle konularla, sınavlar falan var diye katılmak istemiyor kimse. sonuçta ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Sonuçta tek başıma yapabileceğim şeyler sınırlı. Toplanıp hepimiz küçücük bir şeyler alsak bile ortaya baya büyük bir şey çıkacak:)

Canim bende ankarada universite okuyorum ve gelmek isterim. Ancak sinavlarim baslayacak gunu ayarlayabilirsek seve seve gelirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim de sınavlarım var, pazartesi arayıp gidebileceğimiz günleri öğreneceğim ve yazacağım buraya:) Ondan sonra da hepimize uygun olan günü belirleyip hemen ayarlarızz:KK16:

16 yaşımdan beri çocuk esirgeme kurumunda gönüllü anne olma isteğim var benim de. İnşallah ilerde nasip olur.
Ankara'da olsam kesin gelirdim. Ama yurt dışındayım. En çok istediğim şeylerden biri oradaki çocukları bağrıma basmak, onlarla ilgilenmek. Çok iyi düşünmüşsün.

Sağolun:KK16: Belki siz de orada ihtiyacı olan çocuklar varsa onlar için bir şeyler yaparsınız. Önemli olan düşünmek gerçekten:) Ben de çocuklarla ilgili birçok projeye katıldım fakat ders yoğunluğumdan dolayı bırakmak zorunda kaldım...Yeniden bir şeyler yapmak istiyorum, bu geldi aklıma...

Keşke Ankara'da olsaydım. Bende burada gitmek istiyorum ama malesef bana eşlik eden yok :26:

Ben de istanbul'da okuyorum keske ankara'da olsaydim gelirdim.Ne guzel bir etkinlik.

ama cowgirll çok güzel bir işe kalkışmışsın. o tartışmada da kesinlikle sen haklısın.

Arkadaşlar merhaba ben Ankarada üniversite öğrencisiyim. Çocuk esirgeme kurumuna bir ziyaret yapmak istiyorum. Ankarada oturup da katılmak isteyen olur mu? Ufak tefek birkaç hediye falan alırız ne dersiniz? Benim maddi olarak çok desteğim olmayabilir ama çok gitmek istiyorum ne dersiniz katılan olur mu?

Ben de Ankarada universite okuyorum. Bolumum geregi Pursaklar Sevgi Evlerinde staj yaptim. Orada cocuklara etkinlik gonullusu olup ayda bikac kez izin dahilinde etkinlikler yapabiliyorsunuz ve bu onlar icin muhtesem bir sey. Her sekilde destek olabilirim :)

Ben de Ankarada universite okuyorum. Bolumum geregi Pursaklar Sevgi Evlerinde staj yaptim. Orada cocuklara etkinlik gonullusu olup ayda bikac kez izin dahilinde etkinlikler yapabiliyorsunuz ve bu onlar icin muhtesem bir sey. Her sekilde destek olabilirim :)

İşte bu harika olduuuu!!:)

bir kişiyle olacak iş değil tatlım baskalarıylada gitmelisiniz bizim bir dönem huzur evi ziyaretlerimiz oldu o zamanda oglum kucucuktu onuda alıp gıtmıstık gurupca
ama ne oldu bılıyormusunuz hafıfleyecegımıze acayıp sınırlerımız bozuldu üzüntülü geçti
Ben bir daha gitmeyi düşünmüyorum şu ara

Son düzenleme:
bende gelirdim ama izmirdeyim ne yazıkki neyse bende burada düşüneyimmm iyi fikir çocukları sevindirmekk.....

Selaaamlaaarrrr... bende ankaradayim ve uzun zamandr aklimda gitmek istiyormmm. Sevindirelim minikleriiii :) kadinlr klubnde sfremi unuttugm icn giremiyrdm bu konuyu gorunce hemen yenisifre alipp geldmm cok sevndmmm

Ben de varım kızlar. Kimsesizleri sevindirelim sevelim. Okul zamanında saraydaki çocuk esirgeme kurumuna gitmiştim Allahım o çocukları gördükçe epey süre kendime gelememiştim. Canım benim teşekkür ederim bu arada çok iyi düşünmüşsün.

Konu çok güzel ama şöyle düşünün. Bizim kendi çocuklarımız yani anne babayla büyüyen çocuklar dahi yabancılara sokulmuyor çekiniyor, verdiklerini almak istese dahi alamıyorlar. Kaldı ki belli çerçevede belli duygulardan yoksun çocuklar için birkaç saat gördükleri yabancılardan mutlu olacaklarını sanmıyorum ben. Bunu da çocuk sahibi olduktan sonra anladım. Daha önce ben de bu tür ziyaretlerin güzel olacağını düşünüyordum ama şimdi bu tür ziyaretler bizleri tatmin ederken onlar için birkaç çikolata ya da oyuncaktan başka bir şey değil.
Ama bir şeyler de yapmak lazım. Bilemiyorum ne şekilde..

Arkadaşlar ben bugün bir tane buldum aradım fakat açmadılar, geri dönen olmadı. Sanırım keçiören tarafındaydı. Acaba pursaklarda daha önce gitmiş olan arkadaşımız arayabilir mi ki o yerii??

X