çocuklarım için olsa bile eski eşinin yuvasını yıkıp geri dönmesini istermisiniz

Once soyl
Eğer bana o davayı açmazsan asıl sen adam değilsin hadi bakalım!!! En kısa zamanda bekliyorum.
Bu kadar insanın içinde yazdın hemen bana davayı aç !!! Ben bundan gurur duyarım.
Önce soyledigini sen yap. Dava acmam icin sebep olsun..tehditlere gerek yok...icraat yap.o kadindanda sayende intikamimi alirim

Bu arada bu kadini koruyosin ya allah aşkına at fotolari..mesajları.. Bana tazminat davasi açsın ne guzel olur.. Resmen bosanmadan benim eski esimle tatlicilarda restura ntlarda basbasa fotolari var.atta kim kime tazminat aciyor. Sonucta resmen nikahliyim adamla nisanlandi sen neden bahsediyosin be.. Hadi yap banada bahane olur.. Cukkalarda nikahli adamla kahve keyifleri neymis onu gorur.

Hala kadını kötülüyor ya.. sana da anne burada çocuğu için delirenlere de anne diyorlar ya ben buna dayanamıyorum!! Şansını cidden çok zorluyorsun.. bunu yapmaktan hiç ama hiç çekinmem.

Bu arada bu kadini koruyosin ya allah aşkına at fotolari..mesajları.. Bana tazminat davasi açsın ne guzel olur.. Resmen bosanmadan benim eski esimle tatlicilarda restura ntlarda basbasa fotolari var.atta kim kime tazminat aciyor. Sonucta resmen nikahliyim adamla nisanlandi sen neden bahsediyosin be.. Hadi yap banada bahane olur.. Cukkalarda nikahli adamla kahve keyifleri neymis onu gorur.
Canımcım artık o kadın sana dava açmaz, sende kocanın karısına bir şey yapamazsın bunu anla. Adam artık o kadınla evlenmiş. Ezik rezil sen olursun. Ya azıcık mantıklı ol, bir sünger çek geçmişe. Bizde senin artık güzel konularını okuyalım.

Kadın zaten onu istiyor.. yalvarıyor resmen göster diye!! Ne biçim insalar var şu hayatta ya.
biraz sakin olmakta yarar var.. olay farklı yerlere kadar gider. aman diyeyim. ne siz böyle bir şey yapın ne başkası. kan bile akar.bu işlerde daha sağduyulu olmakta yarar var. geleceği görmektede..

Eşinin karısına ne diye dava açacakmış ben o kısmı anlayamadım? Totolarıyla gülerler adamlar yaa:)

Ya çocuklarının resmini gördüm içim titredi resmen.. onlara öyle acıdım ki!!
Ben ki böyle oldum bunda hiç mi vicdan yok..
Benim ailemde de 2. Evliliğini yapan insanlar var onlar geldi gözümün önüne kadının yerine koydum kendimi kahroldum resmen!!
Görüyorsun dimi resmen diyor ki göster ben de bunu istiyorum diyor. Kınamak istemiyorum ama şaştım kaldım.. nasıl bir vicdandır nasıl bir gurursuzluktur.
Bir kadın kendini nasıl bu duruma düşürebilir!

sadece başlığı ve yazdıklarınızın yarısını okuyabildim.
hayatımda tanıdığım en zavallı kadın sizsiniz.
açtığınız her konuda kadınlığımdan utanıyorum, bir insan bu kadar gurursuz olabilir ancak.

O zqma
Canımcım artık o kadın sana dava açmaz, sende kocanın karısına bir şey yapamazsın bunu anla. Adam artık o kadınla evlenmiş. Ezik rezil sen olursun. Ya azıcık mantıklı ol, bir sünger çek geçmişe. Bizde senin artık güzel konularını okuyalım.[/Q
O zaman kimse tehdit etmesin.benim zaafim vardi bunuda asmak istiyorumki buraya yaziyorum kimseye zarar vermek istemiyorumki buraya yaziyorum ama sizon masum gordugunuz insanlar resmen adam evliyken nisanlandi. Bu dogru mu.. Bunu biliyodu beni.m arkadasimin esi uyardı ama nasil olsa mahkeme gunu alinmis bosanilicakti . resmen evli adamla nisanlandi hemde iki cocuklu belki adam duzelirdi kadiba kari kiz isinide soylediler Kadin ne deci. Kadin olsaydida sahip ciksaydi kocasina dedi kendi badireysizligidir deci simdi karşıma gecmis bi kadini mahdur goruyosunuz. Evey ben yanlisim kadin pislik diye bende pislik olamam herkrsi allaha havale ediyorum gececek binlarin hepsi benom allahtan baska kimseden korkum yok evi terk edip gittigi zaman haberi aldim hungur hungur o kadina aglayanda benim ama kadin benim cocuklarimdan nefret ediyormuş neden mi eee o cocuklara her bakisind a benimle yatip kalktığı geliyormus kisjaniyormis o yuzden cocuklara isinamiyomus ya allah askina biraz empati kurun ya kadin cocuklardan nefret etsin neymiste yatip jalktigi geliyomus tovbe estafurulkaj be kadin sen bekat adamlami evlendin aptal bu cocuklar havadan mi geldi seninde ikinci evkiligon benim eski kocamin aklina senin eski kocanla yatip kalkmasi gelniyorda senin mi geliyor be aptal...anlayin iste. Tamam ne olyrsa olsun banane olmali ama ..ya neyse iyiki yazfim. Su gereksizler icin su kadar hakareyleti hakediyormuyim dahada ben ne yaptiysam yok beni sikayet edeceklermis yok dava acarlarmis lan bu kadina doluyum zaten.. Bahane olmadin herkes bir srnaryo üretiyo biri ozrllikle isim veriyorum diyo biri tehdit ediyo ... Ben icimd4n geleni yaziyorim ayrica o kadar sıkıntıliyimki yazarken kendimden geciyorum...allahom buyuksun.sen hersryi kalbimi bikiyodun herkesi allaha havale ediyorim

Konu sahibiyle evliyken şimdiki karısıyla aldatmış, tazminat açabiliyordu yani.
Hayır açamaz! O öyle kolay mı? Adam artık o kadınla evlenmiş, boşanma davaları o sebeple görüşmemiş. Ya bu kadın kendini rezil edecek, tüm eşi dostu akrabaları arasında alay konusu olacak.

Hayır açamaz! O öyle kolay mı? Adam artık o kadınla evlenmiş, boşanma davaları o sebeple görüşmemiş. Ya bu kadın kendini rezil edecek, tüm eşi dostu akrabaları arasında alay konusu olacak.
Zamanında açabilirdi, şu anki durumu bilemem ama o kadın da matah değil yani. Ay yuvası yıkılmasın yazık demem şahsen.

Ya çocuklarının resmini gördüm içim titredi resmen.. onlara öyle acıdım ki!!
Ben ki böyle oldum bunda hiç mi vicdan yok..
Benim ailemde de 2. Evliliğini yapan insanlar var onlar geldi gözümün önüne kadının yerine koydum kendimi kahroldum resmen!!
Görüyorsun dimi resmen diyor ki göster ben de bunu istiyorum diyor. Kınamak istemiyorum ama şaştım kaldım.. nasıl bir vicdandır nasıl bir gurursuzluktur.
Bir kadın kendini nasıl bu duruma düşürebilir!
Ya kendine güldürecek, hiç kafası çalışmıyor.

zamanında burda olmuştu öyle bir vaka, burdan bir kadın konuyu açan kadının kocasına ulaşıp sen karını mı dövüyosun falan demişti olaylar olaylar, te Allahım

X