Çocukluk arkadaşım evli bir adamla!!!

Benden tavsiye görüşme böyle kişilerle konussan dinlesen kendince bir açıklaması vardır ama ne olursa olsun çocuğu olan evli bir adamdan hamile kalan bir kız nekadar sağlıklı bir arkadaş olur anneside bunlara çanak tutan bir kadın üstelik hiç gerek yok böyle kişiler le arkadaşlık etmeye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benden tavsiye görüşme böyle kişilerle konussan dinlesen kendince bir açıklaması vardır ama ne olursa olsun çocuğu olan evli bir adamdan hamile kalan bir kız nekadar sağlıklı bir arkadaş olur anneside bunlara çanak tutan bir kadın üstelik hiç gerek yok böyle kişiler le arkadaşlık etmeye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

açıklaması olacağına eminim. ama ne kadar doğru ne kadar inandırıcı bilemem. sadece dinleyip görüşmeyeceğimi söylemek istiyorum.

açıklaması olacağına eminim. ama ne kadar doğru ne kadar inandırıcı bilemem. sadece dinleyip görüşmeyeceğimi söylemek istiyorum.

Ama bu çok saçma neyin açıklamasını yapacak ki? Yani evli biriyle beraber olmanın ne kadar mantıklı bir açıklaması olabilir ki? Zaten şu an herkese göre yanlış bir kavram.

İnanamıyorum sogukkanlılıgınıza. Ben olsaydım karısına söylerdim. Tamam belki kendi adıma degil ama bir şekilde bilgilendirirdim.
Ah keske ben olsaydım!
Susmazdım!!! asla göz yummazdım.

evet öyle gerçekten. sırf kızına karışmasın, kızı daha rahat gezsin diye kocasını boşadı bu kadın. babası karışıyordu kıza çünkü. ama belli ki tam karışamamış.

Boşanan kadınlar hakkında böyle şeyler söyleyen insanları anlamıyorum. Ne yani kadın etrafına "boşandım çünkü kızım rahat gezsin, babası karışmasın diye" mi dedi. Ne çok alakasız yorumlar yapılıyor boşananlar hakkında, kimse kimsenin neden boşandığını bilemez. Ancak ağzı olan bilip bilmeden konuşur bence. Bu sitede de boşanan bir sürü kadın var sırf bu yaklaşımlar yüzünden ya çok acı çekiyorlar, yada kocalarını çekmek zorunda kalıyorlar. Lütfen daha hassas olalım. Kimse böyle bir neden de boşanmaz.

ben face, twitter falan kullanmıyorum. aslında çok zıt insanlarız şuan burdan bakınca. ben sakin, en ufak şeyden memnun olan, dersleriyle ilgilenen, sevgili için hazır olmayı zamana bırakmayı tercih eden, ailemle ilgilenen bir insanım. ama o tam tersi. hep daha fazlası olsun ister, ailesi ona ayak bağı olmasın ister. liseyi bile bitirmedi. yanlış anlaşılmasın, kendi isteğiyle reddeti. imkanı varken okumayı reddetti.

başkalarının kendine sundugu hayat cazip gelmiş baya ama sonu olmayan bi caziplik
bi başka uzaktan tanış. genc kız. güzel gibi eh işte. 3. kadın olarak bi adama gitti. ailesi ne buldum delisi oldu
ailede cok etken bu konularda...

rabbim şaşırtmasın.

Boşanan kadınlar hakkında böyle şeyler söyleyen insanları anlamıyorum. Ne yani kadın etrafına "boşandım çünkü kızım rahat gezsin, babası karışmasın diye" mi dedi. Ne çok alakasız yorumlar yapılıyor boşananlar hakkında, kimse kimsenin neden boşandığını bilemez. Ancak ağzı olan bilip bilmeden konuşur bence. Bu sitede de boşanan bir sürü kadın var sırf bu yaklaşımlar yüzünden ya çok acı çekiyorlar, yada kocalarını çekmek zorunda kalıyorlar. Lütfen daha hassas olalım. Kimse böyle bir neden de boşanmaz.

boşanan kadınları genellemedim bu çıkışmanızı gereksiz buldum. başta da annesinden biraz bahsettim. okumadıysanız okuyun. okuduysanız tekrar okuyun. ben ne gibi bir yaklaşımda bulundum pardon? ay püü kadına bak boşanmış mı dedim? sitedeki kadınlar benim yaklaşımım yüzünden mi acı çekti? konuyla alakası olmayan bi yerden çekmişsinz ne yazık ki.

Ama bu çok saçma neyin açıklamasını yapacak ki? Yani evli biriyle beraber olmanın ne kadar mantıklı bir açıklaması olabilir ki? Zaten şu an herkese göre yanlış bir kavram.

mutlaka açıklama yapar. ama dediğim gibi doğru ve inandırıcı olmaz. bahaneler uydurur. mantıklı bi insan olsaydı zaten az buçuk gençliğini düşünürdü. ondan mantıklı bir açıklma beklemiyorum :KK50:

İnanamıyorum sogukkanlılıgınıza. Ben olsaydım karısına söylerdim. Tamam belki kendi adıma degil ama bir şekilde bilgilendirirdim.
Ah keske ben olsaydım!
Susmazdım!!! asla göz yummazdım.

inanın kadını tanısam ben de söylerim. ama ne beraber olduğu adamı ne de karısını tanıyorum.

uyku sersemi oldugumdan sanırım tam anlamadım:KK9::KK9:
bu kız bekarmı evlimi:44:
bekarkenmi evli adamla takılıyor:44:

Sen bunları hiç farkedemedin mi, altına araba çekmiş adam mesela..
Ew tutmuş arkadaşına..
10 yıllık arkadaşınsa ne bilim hiç mi açık vermedi de başkalarından duydun bunu..

Sen telefonlarına cewap wermeyerek ve onu aramayarak anlar herhalde görüşmek istemediğini..
Aslında kendi hayatı ama bizim türk milletinde hemen kurunun yanında yaş yanar mantığı olduğu için,
kafanın rahat etme açısıdan görüşmek istemiyorsan görüşme tabii..

Son düzenleme:
boşanan kadınları genellemedim bu çıkışmanızı gereksiz buldum. başta da annesinden biraz bahsettim. okumadıysanız okuyun. okuduysanız tekrar okuyun. ben ne gibi bir yaklaşımda bulundum pardon? ay püü kadına bak boşanmış mı dedim? sitedeki kadınlar benim yaklaşımım yüzünden mi acı çekti? konuyla alakası olmayan bi yerden çekmişsinz ne yazık ki.

Yok yanlış anladınız ben genel olarak bu yaklaşımlardan yakındım, yani siz değil ben genelleme yaptım. benim kafama orası takıldı ondan oraya yoğunlaştım.

Bu arada siz neden sıkılıp daralıyorsunuz ki, o utanılacak bişey yapıyor siz değil, neden ona yaşadığın gayrimeşru ilişkinden dolayı seninle görüşmek istemiyorum diye mesaj atmıyorsunuz. kızda tavrınızı bilip sizi rahatsız etmez. çözüm çok basit yani.

inanın kadını tanısam ben de söylerim. ama ne beraber olduğu adamı ne de karısını tanıyorum.

Arastırın,bırakmayın arkasını.. Allah korusun yarın bir gün sizin basınıza da gelebilir. Artık bu olaya sahitsiniz ''beni ilgilendirmez'' deyip bosvermeyin..
Cok üzüldüm eşine..

başkalarının kendine sundugu hayat cazip gelmiş baya ama sonu olmayan bi caziplik
bi başka uzaktan tanış. genc kız. güzel gibi eh işte. 3. kadın olarak bi adama gitti. ailesi ne buldum delisi oldu
ailede cok etken bu konularda...

rabbim şaşırtmasın.

evet aile aşırı derecede etken. az önce dedim ama boşanan kadınlara yanlış yaklaşıyorsun falan dedi bir arkadaş. ama gerçekten öyle. babası birkaç kere kızmış ve hırpalamış sanırım. annesi de aman efendim sen benim kızımın hayatına karışamazsın gittiği yere karışamazsın ben biliyorum flan fistan deyip çıkışmış. en son da zaten adam arkalarında diye bırakıp gitmiş. kızının sevgilisinin kiraladığı evde kalıyorlarmış. hangi anne bunu yapar? adam resmen kızına karısına para verebilsin diye sabahlara kadar çalışıyordu. ilgi alaka hat safhada zaten son zamanlara kadar. yani sadece ben söylemezdim bunu. herkes baksana babası denize hayran resmen derdi.

Yok yanlış anladınız ben genel olarak bu yaklaşımlardan yakındım, yani siz değil ben genelleme yaptım. benim kafama orası takıldı ondan oraya yoğunlaştım.

ben de kıza yoğunlaştığım için annesi hakkında pek bir şey söylemedim bi üst mesajda anlatmaya çalıştım biraz. okursunuz zaten.

Arastırın,bırakmayın arkasını.. Allah korusun yarın bir gün sizin basınıza da gelebilir. Artık bu olaya sahitsiniz ''beni ilgilendirmez'' deyip bosvermeyin..
Cok üzüldüm eşine..

ben eşine çok üzüldüm evet ama o 4-5 yaşındaki yavrusuna daha çok üzüldüm. babası o yavrunun rızkını nerelerde harcıyor yazık :KK5:

baba sevgisi görmemiş kızların böyle şeylere kanma ve kapılma olasılığını daha yüksek görüyorum. yanlış yapmış destekle düzeltilebilinirmi bilemiyorum

Son düzenleme:
X