Cocuklusun...

Ona göre yanlış düşünen ben.o hep insanların hatırını gönlünü yapıyor.ben uyumsuz.hayir yapmayı çok seviyor.boyle mutlu oluyorum diyor.tmm sen mutlu olsunda benimde kişisel ihtiyaclarim oluyor hepsini erteliyorum çok zengin insanlar değiliz idareli olmaya çalışıyorum.kuaforum gezmem yok.elimden geldiğince evde yapıyorum herşeyimi.ama eşime göre her dediğim oluyor.bir elim yağda bir elim balda

Hiç sesimi çıkarmıyorum.yazdiklarinida eşime gosteriyorum.gecenlerde açık hava bibyere gitmiştim durum attım.hemen yazdı.ohh sen gezdin geldin stres attın bigun buluşalım
bu kadar yüzsüzlük olmaz ya valla olmaz
eşiniz de hala anlamıyorsa ne bileyim
tavrınızdan hiç şaşmayın

o buluşalım diyene de evet yapın bir plan ben çocukları hazırlar gelirim eşim de yazın

Hiç sesimi çıkarmıyorum.yazdiklarinida eşime gosteriyorum.gecenlerde açık hava bibyere gitmiştim durum attım.hemen yazdı.ohh sen gezdin geldin stres attın bigun buluşalım
bu arada normalde de kimseye gitmeyi sevmez misiniz?
eşiniz de bunu kullanıyor sanki biraz

Hayır yapmak istiyorsa aç doyursun, rahata düşkün arkadaşlarını değil. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum.
Ben olsam bir sonraki misafirde hastalanırdım.

Virüs yok mu oralarda?
Bahçede olunca ne oluyor ben anlamadim,aynı tabaktan salata alıyorsunuz herkes dokunuyor o salata kaşığına en basitinden.
Ben bilemiyorum böyle konuları okudukça çıldırıyorum. Normal bir zamanda değiliz ki.
Hastalanırsanız çoluk çocuk anlarsınız ne demek istediğimi. Yaşadım biliyorum bu arada ki kimseyle görüşmeden yakalandım ben.
Bakın canınıza,çocuklarinıza yazık.
En başından virüsü bahane edip kapatacaktınız önünü bunun. Uyumsuz olursanız olun yani. Böyle bir dönemde misafir kabul edemiyorum malum korona var dediğimde alınıp küsende küssün zerre umurumda olmaz.

bu arada normalde de kimseye gitmeyi sevmez misiniz?
eşiniz de bunu kullanıyor sanki biraz
Benim tepkim eşime zaten.bikeresinde ikizlerim altı aylık fln şehir dışından arkadaşı geldi kalmalı.onlarin çocukları fln yok.ben nasıl yapayım dedimben söz verdim artık diye bir sürü cingar çıkardı.neyse ben altı aylık bebeklerle ağırladım ettim.giderken dizide bekleriz dediler eşimde biz cocukluyuz siz gelin dedi.aradan biraz zaman geçti.esjm iş için onların bulunduğu şehre gitti onlara uğramış aradı ben xlerdeyim ynin selamı var.yani o gitti kendini agirlattirdi.ben yine cocukluy diye kaldım.benim tepkim bunlara.madem ben cocukluyum madembizede gelirken düşünmesi gerekmez mi.kadin trip tril süslenmiş gezdirdim ettik şehri.benim elimde iki puset birtanede öbür cicugum.yillarinbirikmisligi bende.oyuzden ben kendimde istemiyorum kimseye gitmeyi

Ozaman karşılık bekliyorum oluyor
E tabi ki karsilik bekleyeceksiniz. Sosyal iliskiler boyle doner. Hep bana hep bana olmaz. Soylenmeden yapilir boyle seyler, dogal gelisir. Yani benim etrafimda boyledir. Biri bizi gelse, bize de bekliyoruz diye ayrilirlar. Ya da biz gidince ayrilirken bize de bekleriz diyoruz. Aksi aptalliga, kurnazliga, daha bircok seye giriyor bence.

Ailelerimize gitmiyoruz virüs var diye.bize kalkıp emrivaki yapıyorlar.bende ona kızıyorum ya.amaben ağzımı açtığımda anında sucluyum

Kendimi kötü hissetmeme sebeb oluyor.senin yaptığında gozunmu var diyor.bu sefer kesin ve ne net konuştum istemiyorum kimseyi.bende gitmiyorum dedim

Ailelerimize gitmiyoruz virüs var diye.bize kalkıp emrivaki yapıyorlar.bende ona kızıyorum ya.amaben ağzımı açtığımda anında sucluyum
Ya kusura bakmayın ama suçlu olursam da olurum. Benim kızım anneannesini,kuzenini göremiyor diye daha dün hüngür hüngür ağlıyordu. Düşünüyorum ailemi görmekten imtina edipte elalemi mi eğleyeceğim? Umurumda olmaz yani. Ayrıca suçlu olursanızda siz mi uyduruyorsunuz,düne kadar yasaktı bahsettikleriniz. Herkes evinde otursun,cenazeye bile sınırlı sayıda insan gitsin vs vs.
Bu sebeple en baştan tavrınızı koyacaktınız diyorum. 1 seneyi gecti bu bela başımızda.

Karsinizdaki insanlar dusuncesiz asil iyi alismislar Hazira konmaya. Hem 3 cocuk varken hazirlik yap yedir icir sonra da pisligini topla. Ne guzel dunya valla onlara. Hic sanmam ki eşinde yardim etsin, mangal basinda iki yelleme yapiyodur allah bilir onun pisliginide sen temizliyosundur. Kararindan dönme ve o kisilere de birer kere olsa da yemege git bence

yüzsüzlere bak yaaa
kayınvalide olsa anlarım 1 tane olur en azından
sizin başınızda 4 5 tane var
Şimdilik sessiz duruyoruz bakalım.gosteriyorum yazışmaları.ama firtin aoncesi sessizlik gibi.icin için bilendigini düşünüyorum.her pazar yakardı mangalı.baktim bu hafta yakmıyor.uzun bı sure yakmiyacagim dedi.tartisma esnasında mangal diyince tüylerim dikeliyo artık demiştim.onu onesuruyo tuylerindikiliyormusya ondan diyor

Evet aynnde böyle oluyor.mesela bayramda geldi birileri.son anda baktık ekmek yok.kadin restorana gelmiş gibi çocuğunu oynatıyor.esimmangal başında.ben sokaklarda kısa kosaacik fırın arama peşinde.zaten ozaman tankladi.kadin elini sürmüyor biseye öğün öyle yoruldum.ogun koptum zaten

Geri adim atmayin. Onlara para dokecegine sizi degisik yerlere gezmeye götürsün iciniz açılır en azindan. O surat yapsa da hic aldırmayın

Geri adim atmayin. Onlara para dokecegine sizi degisik yerlere gezmeye götürsün iciniz açılır en azindan. O surat yapsa da hic aldırmayın
Yok aldirmiyorum istediği kadar yapsın.ama kendimide çok değersiz hissediyorum.ben bukadar yakinirken birkez bile seninde emeğin geçiyor bile demedi.madem öle bundan sonra böyle çocuklarım küçük malesef oyuzden çok sosyallesecegim ortamda yok.ama biraz kendimi toparlayıp.elaleme harcayacağım enerjimi kendime harcayacağım karar verdim.kac gündür bu konu yüzünden içimde patlamalar yaşıyorum.yillarin birikimi artık diyemiyorum kimsenin hatırı gonulu diye

valla sinir bozucu
haklı olsanız da insan sinir olur yani
ne kötü eşlerin birbirini anlamaması
neden bu kadar empatiden yoksunlar anlamak çok zor
tamam doğru her hafta sen de yoruluyorsun ama arada bir çağırırım artık vs demek çok mu zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…