çok abartiyormusum...

Rabbim bebeğinize sifa versin tez vakitte tanı da konur inşallah ve doğru tedavi uygulanır
Eşinize de diyecek laf bulamadim böyle merhametsiz bir insanı es diye yanimda tutmak istemezdim sanırım, ne olursa olsun evlat yaa gebersin denir mi?

Yakinda olacak zaten sadece ilk onceligim bebegimin iyilesmesi sinavi kazanmak

Gülüm kusura bakma sinirden gecmis olsun demeyi bile unuttum. Oglum bir kere havale gecririp hastanelik oldu. Insanin cocugu hastalanmasi gibi birsey yok. Allah sana güc kuvvet versin. O bebegin senden baska limani yok belli ki.

annelerin doğasında var tabikide diğer insanlara karşılık çocuğunun sağlığını daha çok düşünüp endişelenirler.. hislerinize güvenin

Eger maddi imkaniniz varsa ozel bi hastaneye gidip diger doktorlarin net bisey demedigini surekli baska yerlere yonlendirdigini ve cocugun her gecen gun daha kotu oldugunu soyleyin gerekirse borc alin anne babanizdan kv kp den suan ne yapabilirim sizin icin diye dusunuyorum cok uzuldum yavrucaga nerde oturuyosunuz ankaraya gelme gibi imkaniniz varmi burada doktor arastirabilirim sizin icin o kocan olacak insan musvettesine hic girmiyorum bile

Acaba alerjik biseymi oluyorki alerji olunca bende nefes almakta zorlaniyorum bazilarinda dili siser gibi olur bogazi tikanir insallah ciddi bisey degildir uzman bi doktor bulmak lazim

Eşiniz tüm kötülükleri hak ediyor.
Allah acil şifa versin
Detaylı ultrason yaptırmış mıydınız? Orada her şey yolunda mıydı?
Ahhh sadece ahh diyorum ilk doktor gun vermisti ama cocugu mahvederler dedi izin vermedi ama pazartesi gidince yaptirmak istedigimi soyluyecem...

Allahım acil şifalar versin inşallah bir an önce iyileşir bebeğin .
Sivas aslında büyük bir şehir , hala tanı konulmamış olmasına şaşırdım .
Kayseri veya Ankara’ya gitmeyi deneyin . Olmadı aile büyüklerine haber verin . Tek başınıza savaşmayın . Herkesten yardım isteyin , çekinmeyin . Bazı doktorlar tahlilleri yorumluyor sosyal medyada . Belki bir deneyebilirsiniz.

Sok oldum esiniz olacak herifin laflarına ne demek insallah geberir ya terbiyesiz adam insan çocuğuna bu lafları eder mi?
Uzulecegi araştıracagi halde üstelik.

Allahim sifa versin. Insallah derdi de dermanı da bulunur kuzunun

Acaba alerjik biseymi oluyorki alerji olunca bende nefes almakta zorlaniyorum bazilarinda dili siser gibi olur bogazi tikanir insallah ciddi bisey degildir uzman bi doktor bulmak lazim
Alerjik olmadigina eminim ya bahirsaklarinda sorun yada gercekten nefes borusu ile soluk borus yapisik onun icinde agir bir ameliyat lazimmis ama yavrum kaldiramayabilirmis de

Pinpon topu gibi bir oraya bir buraya ne saçma dolandırmışlar sizi. Olabilir olabirle göndermişler başka doktora sinir oldum. Ultrason yada başka şekilde bakmıyorlar mı dedikleri şeyler var mı diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…