çok abartiyormusum...

Allah yardimcin olsun cnm

Gecmıs oösun cnm bende sıvastayım yanı kotulemek degılde sıvasın doktorların bazıları boyle hep kotu seyler soylerler sonra arkası yok benım cocugumada neler dedıler hepsı bos cıktı. Ama anlettıgına gore var bı sıkıntısı cocugun ankaraya gotur bence burda zor. Allahım sıfa versın kuzuya

Hic kimse yok pazartesi ne diceyecekse doktor ona gore birseyler yapmaya calisacam

Allah razi olsun

Cok gecmis olsun rabbim sifa versin. Universite hastaneleri daha iyi oluyor mutlaka araştırırlar insallah her sey yoluna girer rabbim yardimciniz olsun

inşallah geberir kurtulursun demiş birde hayvana bak.
inşallah kendisi geberir o d.l israfı cibiliyetsiz kocan.

Konu sahibi götürebildiniz mi çocuğunuzu doktora?

Sonuclariniz nasıl çıktı peki..
Normal denildi ama nefes konusunda sikintili bir durum varmis ilk once durumu takip altina aldik her hafta kontrole getirin dedi ona gore tedaviye baslayacaz ama hastaligin ne oldugunu soylemedi yada tespit ettimi onuda bilmiyorum

maalesef tecrübesiz doktorlar bu konuları iyi bilemeyebilir sizde iyi anlatamayabilirsiniz çocuk yavrum zaten derdini anlatamaz üniversite hastanelerinde hocalara prof lara muayene ettirebilirseniz iyi olur diye düşünüyorum. ALLAH yardımcınız olsun umarım sağlığına kavuşur yavrunuz.

Normal denildi ama nefes konusunda sikintili bir durum varmis ilk once durumu takip altina aldik her hafta kontrole getirin dedi ona gore tedaviye baslayacaz ama hastaligin ne oldugunu soylemedi yada tespit ettimi onuda bilmiyorum
Eğer sıkıntı varsa tespit edilip en kısa zamanda tedavisine baslanilmali doktorlar neden oyalaniyor..
Rabbim şifa versin en kısa zamanda yavrunuz sağlığına kavuşsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…