Çok abartıyormuşum!

Hastalık konusunda hassas davranmakta haklısınız ona bişey diyemem, normalde de eşinizle aranızda bu konuda anlaşmazlık var sanırım oyuzden buralara gelmiş durum sadece bu değil galiba sorun

Yok öyle seven biri değil ama illa kucağına alacak öyle bi takıntı var ikisinde
Benim Kv yi 2 aylık oğlumu dudağından öperken yakalamıştım . Eşime söylemiştim uyar diye . Demiş mi yooo öpmüyordum ki gözümle gördüğüm şeye yapmadım diyor. Kulağımla duyduğum şeyi de konuşmadım diyip yalan söylüyordu

kusura bakmayın ama şu tavrınız bana çirkin geldi..
Sürekli kötülüyorsunuz ama onlar eşinizin ailesi.
Mevzu çocuk ise annem yardım eder diye isterim mantıksız.
Kız anneleri evet daha yardımcı ama bu iki taraf içinde istememe sebebi değil.
Size ciddi anlamda külfet olmuyorsa, hakaret etmiyorsa, pislik yapmıyorsa onları da hoş göreceksiniz.

sizin evladınız ama onlarında netice de torunları sevmeye görmeye hakları var..

Hastalık konusunda hassas davranmakta haklısınız ona bişey diyemem, normalde de eşinizle aranızda bu konuda anlaşmazlık var sanırım oyuzden buralara gelmiş durum sadece bu değil galiba sorun
Eşim ve ailesinin bebeği onlara karşı kıskandığımı düşünüolar herhalde anlamıorum bebek uyuyo rahatsız etme diorum çünkü benkle konuşuolar ama gülüo diolar , bebeği emzircem lütfen alıyım kucağıma öle emzir diolar tabi ki emzirme önce oluo neden bebeğimle güven bağını zedeliyim ki öyle olunca kıskanıorum sanıolar herhalde

Görsğnler ben görmesinler demiorum ki ama düşünceli olsunler diorum

Haklisiniz tabiki hastalık bu önemli konular

Dengesiz çok eksilmiolar çoğalıyorlar dediğinz gibi bana da öle dio eşim psikologla konuş anlat nr derdin varsa dio ne bu agresiflik dio neden acaba?? Nasıl patladnz bende patlıyım
Açıkçası hamileyken çocuğa bir şey olur korkusuyla hiç sesim çıkmazdı. Dolayısıyla herkes ayağını çok uzatmıştı. Doğumdan sonra koruma şeysiyle içimden yırtıcı çıktı. Mesele çocuk oldu mu bana bir şey oluyor ben de bilmiyorum artık nasıl patladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…